21 Haziran 2019 Cuma

MCPG Submission: IF YOU ONLY KNEW by Prerna Pickett

 Prerna Pickett’in oldukça heyecanlı ilk çıkışı IF  You Only Knew. Eşit parçaların sulu romantizmini(aşk, flört, intikam  gibi konularda yazılan kitaplara verilen ad) ve nefesleri tutarak okuyacağınız heyecanını harmanlayan Prerna, bizi günümüzün Rebel Without a Cause (ASİ GENÇLİK) günümüze uyarlanmış  modern hali. Bu, bütün gece okurları gözleriyle sayfaya yapıştıtıracakCorey hapisten yeni çıkmış ve tek istediği yeni bir başlangıç. Ancak eski çetesi kapısını çalmaya başladığında, Corey onu uzaklaştıran savcı Kent Hopper'ın evini tahrip etmeyi kabul eder.


Yaptığı suçluluk duygusundan bir suçla kurtulmaktan kurtulmak için, Tessa gecelerinin çoğunu onun motosikletine binerek geçirir. Corey'i babasının arabasını yok ederken yakaladığında bir suçlu görmüyor: Sonunda kendi yanlışlarını düzeltmenin bir yolunu görüyor. Bu yüzden Corey'i polise teslim etmek yerine babasına Corey'e ikinci bir şans vermesi için ikna eder.


Tessa ve Corey birbirleriyle daha fazla zaman geçirdikçe, aralarındaki çekişi görmezden gelmek zorlaşıyor. Fakat ikisi de sır saklıyorlar ve bu sırlar aydınlandığında, birlikte geleceği elde etmek için her birinin şeytanlarıyla yüzleşmeleri gerekecek.


Prerna Pickett, sihre, masallara ve tek boynuzlu atlara inanır. Yazmak her zaman onun hayali meselesiydi ve şimdi rüyayı yaşamaya başladı. Prerna yazmadığında, yazmayı hayal ettiği veya kütüphanede beş çocuğunun kitap seçmesine yardımcı olduğu görülür. Sadece Biliyorsanız onun ilk romanı.