27 Şubat 2014 Perşembe

Trisha Leaver:THE SECREST WE KEEP


Bologna Kitap Fuarına sadece bir kaç hafta kalmışken, daha şimdiden hakkında çok konuşulmaya başlayan Macmillan Çocuk Grubu yayınlarından çıkacak bir romandan(12 ve üstü yaş grubuna yönelik) söz etmek isterim! THE SECRETS WE KEEP by Trisha Leaver. Eser,  kıskançlık, sevgi ve kız kardeşler arasında kopmaz bağı anlatan duygu yüklü bir roman. İkiz kız kardeşi bir trafik kazasında ölen 17 yaşındaki Ella kardeşi MAddy'nin ölümündeki karanlık sırları bulmak için onun kimliğine bürünür.

İlgilenen yayıncılarımıza duyurulur.

THE SECRETS WE KEEP by Trisha Leaver                                                                                                      
Farrar, Straus and Giroux Books for Young Readers
April 2015; 978-0-374-30046-3; $17.99/$19.99; 5 ½ x 8 ¼; 256 pp.; Ages 12 & Up

Seventeen-year-old Ella Lawton spent her entire life living in the shadows of her identical twin sister's popularity, but she never dreamed of having or wanting Maddy's life. In fact, in the last three years, she's chosen the quiet, safe confines of her sketchbook and the company of her best friend, Josh, over the constant battle for attention and popularity that has defined her sister's life.

When a heated argument and a tragic accident leaves her sister dead, Ella wakes up in the hospital surrounded by friends and loved ones who believe she is Maddy. Soon, Ella realizes that Maddy's life is full of secrets that kept her popularity intact, but slowly destroyed her from the inside out. Caught in a web of lies, Ella is faced with two options—confess her deception and risk devastating those who loved Maddy, or give up all of her own dreams and live her sister's life.

TRISHA LEAVER lives Cape Cod with her husband and three children. Her debut YA psychological thriller CREED (co-authored) releases in fall of 2014 with Flux.

26 Şubat 2014 Çarşamba

STARRY NIGHT by Isabel Gillies


Bu eşsiz kitap, ilk aşk ve ilk aşk acısı arasındaki her şeyi romantik ve duygulu bir dille anlatan bir genç yetişkin romanı. NYC sanat sahnesinin zengin fonunda kurgulananj eser,  Stephanie Perkins, Sarah Dessen ve Jenny Han hayranları için idealdir. Isabel Law and Order dizisinin ünlü  aktristi, HAPPENS EVERY DAY adlı yetişkin anı kitabıyla New York Times en çok satanlar listesini zorlayan bir yazar. Bu kitap ABD'de 7000'den fazla Starbucks mekanlarında  Starbucks Kitap Programlarında seçili bir kitaptı.


Isabel Gillies tarafından YILDIZLI GECE
Farrar, Straus ve Genç Okuyucular için Giroux'nun Kitaplar
Eylül 2014; 978-0-374-30675-5; 5 ½ x 8 ¼, 336 s; Çağlar 12 ve Yukarı

Bazen bir gece her şeyi değiştirebilir. Bu özel gece, Wren ve onun üç iyi arkadaşları babası tarafından küratörlüğünde büyük bir sergi açılışını kutlamak için Metropolitan Sanat Müzesi'nde bir siyah kravat parti katılıyor. Herkes beklenmedik ve belki de harika bir şey olacağını hissettiren şehrin içinden muazzam bir rüzgar patlamalar,. Ve Wren için, harika bir şeyin Nolan. Onun kök bira kahverengi Michelangelo gözleri ile, Nolan Wren'in kalp atım şeklini değiştirir.

Suddenly everything is different. Nothing makes sense except for this boy. What happens to your life when everything changes, even your heart? How much do you give up? How much do you keep?

Isabel GILLIES Dedektif Stäbler en Law & Order eşi olarak onun televizyon bilinen rolü,: Special Victims Unit, iki anılarını yayınlamıştır,  Her Gün Olur  (Bir  New York Times  en çok satanlar) ve  Bir Yıl ve Altı Saniye . O filmde bir BFA ile New York Üniversitesi'nden mezun oldu. Isabel ailesi ile Manhattan'da yaşıyor. Onu ziyaret  http://www.isabelgillies.com/

Jill grinberg Literary Management HAberleri

 Scott Westerfeld'in  AFTERWORLDS en önemli projelerinden biri. Ajans su anda Bologna listelerini hazırlıyor. Sanırım bir kaç hafta içinde hazır olacak. S&S eser için büyük bir  pazarlama kampanyası hazırlıyor ve bazı yüksek profilli yazarları hakkında çok eğlenceli biyografiler hazırlıyor . Jill Grinberg agency'de bu özet bio'lardan kataloglarında kullanmasına izin vermiş. Ama tüm bunları Bologna'da göreceksiniz.