7 Şubat 2020 Cuma

DARK HORSES by Susan Mihalic

Emma Sweeney ajansının Folio Literary Management'a geçmesinin ardından sizlerle inaılmaz derecede heyecan verici bir çıkış romanımızı paylaşmaktan mutluluk duyuyorum.

DARK HORSES by Susan Mihalic 2020'de Scout Press / S & S'nin lider kitabı olacak.https://aslikarasuil.blogspot.com/2020/02/emma-sweeney-ajansnn-folio-literary.html

It’s My Absolute Darling-My Dark Vanessa ile buluşuyor.


"DARK HORSES suiistimalcisinden hayatını kontrolünü geri almaya kararlı bir genç kızın iradeli duruşu üzerine sarsılmaz hikaye. Roan Mongtomery'nin cesaret, esneklik ve başarısı üzerine kurulu ham hikayesi beni asla terk etmeyecek."- Sara Gruen, Water for Elephants nyt çok satan yazarı


Genç bir kızın hayatını kötü niyetli babasından kurtarmak için şiddetli mücadelesi hakkında yanan ve karanlık bir şekilde sürükleyici ilk romanı.

On beş yaşındaki Binicilik dahisi Roan Montgomery sadece iki dünyayı tanıdı: Binicilik arenasının içinde ve dışında. Her ikisi de, hatırlayabildiği sürece, hayatının her alanında sıkı itaat gerektiren babası tarafından yönetildi. Koç ve binicinin çarpık güç dinamiği ahırların çok ötesine uzanır. Aslında Roan'ın babasıyla olan ilişkisi uzun zamandır uygunsuz olmuştur. Babasının yaptığı gibi, Olimpiyatlara giden bir binici olarak tutkularına acımasızca odaklanarak, hayatının karanlık yönünü bölümlere ayırabildi. Ancak, kendi yaşıtı Will Howard ile aralarında gelişen ilişki,  onun vizyonu kapsamını genişletir.

Bir sürükleyici ve hayatta kalma hikayesi, Dark Horses, Gabriel Tallent'in my Absolute Darling'deki kötüye kullanım ve esneklik temalarını alır ve Emma Donoghue'nin odasında kadın gücünün zorlayıcı keşfini uygular. V. C. Andrews'un çatı katındaki çiçeklerinin bir nesli değiştirmesiyle aynı şekilde, DArk Horses sizi sayfaları çevirmeye devam ettireceltir.Susan Mihalic bir kitap editörü, müfredat yazarı, yazma eğitmeni ve serbest yazar ve editör olarak çalıştı. O da terapötik Binicilik öğretti. Güney Mississippi Üniversitesi mezunu, şimdi Taos, New Mexico'da yaşıyor.DARK HORSES için İngiltere'nin basılı / e-kitap haklarını Welbeck Publishing'e ve İngiltere'nin ses haklarını WF Howes'a sattığımızı duyurmaktan heyecan duyuyorum!Welbeck, nispeten yeni bir kurgu listesine sahip bağımsız bir yayıncıdır (son satın alımlar arasında Kristin Harmel'in THE WINEMAKER'S WIFE ve THE BOOK OF LOST NAMES, Max Seeck'in The Faithful Reader olarak bilinen THE WITCH HUNTER ve Marie-Renee Lavoie'nin uluslararası  alanda çok satan kitabı AUTOPSY OF A BORING WIFE'in yayıncısı ). Editör o kadar hevesliydi ki İngiltere'nin zor zamanlamasını gözden kaçırmak istiyordu!Umarız bu çok özel bir kitap için daha fazla anlaşmanın başlangıcıdır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

İlgilendiğiniz takdirde bana yazınız.
aslikarasuil@gmail.com