9 Kasım 2019 Cumartesi

MCPG SUBMISSION:THE DARK IN-BETWEEN by Elizabeth Hrib


THE DARK IN-BETWEEN by Elizabeth Hrib
Mayıs 2020, Swoon Reader 304 sayfa, Genç yetişkin


Yaşamla ölüm arasındaki gölgelerde bir şey gizlenir.

Korkunç bir kaza on altı yaşındaki Casey Everett'in hayatını tam anlamıyla durma noktasına getiriyor- Sudan çekilen Casey hastaneye götürülür ve orada mucizevi bir şekilde hayata döner. Ama yaşama ani dönüşü,, en iyi arkadaşı Liddy'nin boğulmasıyla gölgelenir.

Üzerindeki yası atan, Casey 

Yaşamla ölüm arasındaki gölgelerde bir şey gizlenir.

Korkunç bir kaza on altı yaşındaki Casey Everett'in hayatını tam anlamıyla durma noktasına getiriyor. Sudan çekilen Casey hastaneye koştu ve mucizevi bir şekilde canlandı. Ama ani yaşama dönüşü, en iyi arkadaşı Liddy'nin boğulmasıyla gölgelenir.

Kederin üstesinden gelmek, Casey eve gitmesine izin vermeyecen kaza anılarını bulmak için yazlık evine geri döner. Gölgeden ıslanmış sırılsıklam kabuslar. Aklının arkasında fısıldıyor. Arkadaşının çığlıkları. Casey, bir çocuğun gökten düşmesini izleyene kadar ... kaybettiğini düşünüyor.

Kırmızı - kanatlarını geri kazanmak için dünyaya düşen bir melektir - onu yaşayanlarla ölü arasında bir yerde var olan Limbo'ya götürür. Şimdi, en iyi arkadaşını kurtarmak için, Casey'nin bu gizemli ve tehlikeli yollarda yürümeyi öğrenmesi ya da Liddy'nin hapsolmuş ruhunu ölümden daha kötü bir şeye kaybetme riski vardır.

Aksiyon dolu ve duygusal açıdan güçlü olan The Sixth Sense ve Supernatural gibi, büyük ve küçük ekran hitleri, Elizabeth Hrib'in  THE DARK BETWEEN IN'i ışıklar söndükten uzun süre sonra yanınızda olacağınızdan emin olabilirsiniz.

Elizabeth Hrib, Ontario, Londra'da doğdu ve büyüdü ama şimdi Halifax'daki evinde kalıyor. Dokuzdan beşe kadar hemşire olarak çalışıyor. Hemşirelik yapmadığı veya yazmadığı zamanlarda piyano başında, veya bir sonraki Netflix saldırısını planlayıp, zombi kıyametinde hayatta kalmanın yollarını çizerken bulabilirsiniz. THE DARK BETWEEN IN onun ilk romanı.


7 Kasım 2019 Perşembe

Chealsea Beaker GODSHOT

Chelsea Bieker'in GODSHOT'unun LIBRARY JOURNAL'ın en önemli seçimlerinden Barbara's Picks'ten biri olarak seçildiğini bildirmekten dolayı çok heyecanlıyız!

Linke bakınız: https://www.libraryjournal.com/?detailStory=barbaras-picks-ackerman-ford-lacey-mcbride-marcom-mason-millet-shriver-plus-writers-on-the-rise-literary-fiction-previews-may-2020-pt.-3---prepub-alert&utm_source=Marketing&utm_medium=email&utm_campaign=november4LJReviews

Bu mükemmel bir haber ve bu listede GODSHOT'u görmekten çok mutluyuz!

Kitapla ilgili bloğumuzda yayınlanan diğer haberler


https://aslikarasuil.blogspot.com/2019/10/chealse-bieker-godshot.html


https://aslikarasuil.blogspot.com/2019/05/chelsea-bieker-godshot_25.htmlhttps://aslikarasuil.blogspot.com/2019/05/chelsea-bieker-godshot.html

Elizabeth Wetmore’un VALENTINE

İyi haber iyi haber getirir! New York Times'ın en çok satan yazarı Ann Patchett, Elizabeth Wetmore’un VALENTINE’ı için muhteşem bir yorum yaptı!“Şiddetli ve karmaşık, VALENTINE, ahlaki aciliyet ve nefes kesen bir düz nesir. Çarpıcı bir ilk olan bu romanın kesin tanımı budur. ”Bu harika övgüyle heyecanlandık!

THE TREACHEROUS SEAS by Christopher Healy

Sizi kahkaha tufanına boğacak Vhristophern Healy Perilous Journey (Tehlikeli Yolculuk )serisinin ikinci kitabı THE TREACHEROUS SEAS Amerika'da yayınlandı.

A DASTARDLY PLOT'a övgüler
Praise for A DASTARDLY PLOT

"Plot twists and banter hit at breakneck speeds in this heartfelt yet tongue-in-cheek look at the tumultous Age of Invention, and its focus on two often marginalized groups--immigrants and women--allows for relevant social commentary." - Publishers Weekly

"A zany, rollicking series opening." - Kirkus

"Readers who enjoy nonstop action will want to give this new series a try." - Booklist

"Whip-smart." - The New York Times Book Review

"Christopher Healy knows how to tell a good story." - Brightly, Must-Read Middle Grade Books of 2018

"Christopher Healy has written another middle grade masterpiece." - Flashlight Reader

Praise for the Hero's Guide Series:
"...a crowd-pleaser with laugh-out-loud lines on nearly every page."
Publishers Weekly, starred review

"Inventive and hilarious."
Kirkus, starred review

"The princes in 'The Hero's Guide' may not be charming, but Healy's romp of a book about them certainly is."
Los Angeles Times

"[A] lively, humorous adventure."
Wall Street Journal

"This is the most fun you can have short of rounding up King Arthur's knights, filling their armor with laughing gas, and driving them to a roller disco."
- Frank Cottrell Boyce, New York Times bestselling author of Cosmic
We're so happy to see this book out in the world! Let me know if you have any questions!

HALF SICK OF SHADOWS by Laura Sebastian


Şu anda ABD’de sunum aşamasında olan Laura Sebastian’ın ilk yetişkin romanını paylaşmaktan büyük heyecan duyuyoruz. HALF SICK OF SHADOWS, Arthur Miller'in efsanesini Shalott'tan Elaine açısından düşünürken, Madeline Miller'ın CIRCE ve Naomi Novik’in SPINNING SILVER hayranları için mükemmeldir.Laura, 2016'da çoklu yayınevinin katıldığı bir müzayedede Delacorte'ye satılan ve New York Times'ın en çok satanlar listesine girmiş olan ASH PRINCESS üçlemesinin yazarıdır. Üçlemeden bu yana on üç ülkede satıldı (aşağıda tam bir liste bulunabilir). Bu serideki tüm haklar önceki ajansı tarafından kontrol edilir, ancak en kısa zamanda paylaşması için geçici olarak A CONSTELLATION OF CHAOS, başlıklı, genç yetişkin üçlemesini takip etmesini sağlayacağız.Kral Arthur destanının bu yeniden anlatımında Laura, vizyonunun kehanet ettiği kanlı geleceği reddeden Shalott Elaine'den Elaine'in eline güç verir. Yetişkinler için unutulmaz yeni bir hikaye, dünyayı birbirine olan aşklarından ödün vermeden kurtarmak için mücadele ederken, büyük güçleri olan üç genç kadın olan Elaine, Guinevere ve Morgana arasındaki bağları araştırıyor.Boğulmak suretiyle kendi ölümünün vizyonuyla boğuşan Elaine, en sevdiği arkadaşı Morgana'nın arkadaşını ve gerçek kralı Arthur'u öldürmekten ziyade öldüreceği kehanetinden çok korkuyor. Arthur'u tahtına yönlendirmeye ve arkadaşları felaketten uzaklaştırmaya kararlı, Elaine ve diğerleri Avalon'dan ayrılıp Camelot'a geri döndü, sadece Arthur'un tahtının kardeşi Mordred'in işgal ettiği tahtını bulmak için geri döndü.Müttefikler arayışında arkadaşlar, babasının Arthur’un iddiasını desteklemesi için Gwen’in evine giderler. Ancak, Morgana orada ayları gökten toplayarak müthiş gücünü ortaya koyuyor ve Elaine, arkadaşının kan dökümü için önceden haber verme potansiyelinden korkan Elaine, Gwen ve Morgana'nın gücünü engelleyip engellememeye karar vermeli, böylece Arthur erkeklerin krallığına ya da çalışmasına karar vermeli kız kardeşleri ile birlikte yeni bir dünya yaratın.Makale eklidir (belge yazar hakkında ön madde, pazarlama düşünceleri, başlıklar vb. İçerir).ASH PRENSES hakları:
NZ: Pan Macmillan Australia. Brazil: Sextante. Dutch: Leopold & Ploegman. French: Albin Michel. German: CBT & Blanvalet. Hebrew: Yedioth Ahronoth. Polish: Zysk. Russian: Eksmo. Serbian: Vulkan. Spanish: Montena. Turkish: Pegasus Yayinlari. UK: Macmillan UK Children’s.

MCPG Submission: Mind Body Baby board book series

Yeni karton kitap serimiz Mind Body Baby'yi paylaşmaktan büyük heyecan duyuyoruz!

Mind Body Baby, Babies Big World ve  Baby Loves Science gibi alanlardaki diğer serilerin başarısını temel alarak, en genç okuyuculara manevi kavramlar getiriyor. Maneviyat ve farkındalığa olan ilgi artmaktadır - farkındalık, meditasyon ve kendi içinizde huzur bulmak, toplumun artan stresiyle birlikte artmaktadır.  Mind Body Baby herhangi bir dine bağlı değildir; bunun yerine, maneviyatı paylaşmanın ve manevi kavramları tanıtmanın önemi ile ilgilidir. Öz bakıma olan bu yeniden ilgi, artık en erken yaşta öğrenebilecekleri bir şey!

MIND BODY BABY board book series
Imprint; December 2019; 22 pages; ages 0-4

Sevimli resimli bebekler ve şık bir tasarıma sahip Mind Body Baby serisi, yetişkinlerin ve küçük çocuklarının birlikte sağlıklı bir zihin ve beden bağlantısı kurması için mükemmel bir yoldur.

Mind Body Baby: Astrology küçüklere Batı Zodyak işaretleri ve doğum günleri hakkında onlar için ne söyleyebileceklerini öğreten bir karton kitaptır. Bu kitap, Batı astrolojik işaretleri kavramını en genç okuyuculara tanıtır ve ilgili semboller, renkler ve kişilik özelliklerini vurgular. Bebekler güneş, ay ve yıldızların insan yaşamımızı nasıl etkilediğinin temellerini öğreneceklerdir.


Mind Body Baby: Meditation ailelerin en küçükleri ile birlikte yaşama stresinin ortasında huzur ve sükunet bulmak için kullanabilecekleri bir karton kitaptır. Bu karton kitap ailenizin küçüklerine zihinlerini temizleyip, onları rahatlamak yollarını öğretir. Basit metinler ve öğretici resimlerle, bebekler adım adım meditasyon öğrenecekler: rahat bir pozisyon bulma, gözlerini kapatma ve derin yavaş nefes alma. Hayatınızdaki çocukla sessiz bir anı paylaşın!


Mind Body Baby: Crystals enerjik yaşamlarını iyileştirmek için kristallerin gücü hakkında küçük olanları öğreten bir tahta kitaptır. Bu kitap, genç okurlara kristal kavramını tanıtmakta ve şifa enerjilerinin farklı refah durumlarını nasıl geliştirebileceğini açıklamaktadır. Bebekler ve aileleri pozitif enerjiyi arttırmayı umuyorlar, bir kitabın bu küçük cevabı bu cevabı veriyor.


Kök çakradan taç çakrasına, Mind Body Baby: Kök çakradan taç çakrasına, Mind Body Baby: Çakralar, küçüklerin vücudun enerjilerini kullanarak gökkuşağının renklerini öğreten karton bir kitaptır. Bu kitap, çakra ve renk kavramını en genç okuyuculara tanıtır. Basit metinler ve öğretici resimlerle, bebekler yedi çakranın her birini, vücudumuzdaki enerji merkezlerini ve bu enerjiyi günlük yaşamımızda nasıl ifade ettiğimizi öğrenecekler. Bu kitap aynı zamanda renklere ilk giriş niteliğinde!, küçüklerin vücudun enerjilerini kullanarak gökkuşağının renklerini öğreten karton  bir kitaptır. Bu kitap, çakra ve renk kavramını en genç okuyuculara tanıtır. Basit metinler ve öğretici resimlerle, bebekler yedi çakranın her birini, vücudumuzdaki enerji merkezlerini ve bu enerjiyi günlük yaşamımızda nasıl ifade ettiğimizi öğrenecekler. Bu kitap aynı zamanda renklere ilk giriş niteliğinde!