25 Mayıs 2019 Cumartesi

Garth Stein ART OF RACING THE RAIN film haberleri!

Garth Stein’ın YAĞMURDA YARIŞMA SANATI filmi ile ilgili haberler! Dün, Twentieth Century Fox, film fragmanını yayınladı, aktörler filmin tanıtımını yapan Today Show'daydı (ABD'da 9 Ağustos'ta yayınlandı) ve HarperCollins kitabı  film afişiyle aynı kapakla çıkardı. Kitap Amazon'da # 68'e girdi!

* Kitabın artık bulunmadığı bölgeler için, onun için yeni bir ev bulmayı çok isterim. 4 milyondan fazla kopya satıldı!Doug Beason ve Ben Bova'nın
SPACE STATION DOWN
İçin övgü
* el yazması ekli *

"Vay! Uzayda görev almak isteyen bir astrnot gibi değil. Kimberly, John McLane ve MacGyver'in amatörler gibi görünmesini sağlıyor. Kendimi uzay istasyonunda uçuyormuş gibi hissediyorum, onun zekasını ve uzay istasyonu hakkındaki bilgilerini etkileyici bir şekilde kullandığı için, her uzay meydanında astronotların yaptığı gibi, her zorluğun üstesinden gelmek için kullandı. Ve bilmeliyim ki, oradaydım! ”
  —Nicole Stott, ISS ve Uzay Mekiği astronotu, spacewalker, aquanaut ve sanatçı

“Yüksek teknolojili gerilim kitabı Sci-Fi ile birleştiğinde ne elde edersiniz? Bir cehennem güzel bir gerilim romanından. Ben Bova ve Doug Beason gerçekten nasıl yazılacağını biliyor. ”
- Stephen Coonts, New York Times'ın en çok satan Flight of the Intruder yazarı

“Dünyada iki yüz elli mil ötede Die Hard'ı düşünün ve SPACE STATION DOWN için öncülüğünüz var. Gelecekte gökyüzünü daha yakından izlemenizi sağlayacak çok sayıda öfke ve macera var. ”
-Steve Berry, New York Times'ın en çok satan Cotton Malone serisi yazarı

“Akıllı, sürükleyici bir gerilim romanı:: Bova ve Beason, sizi ISS'den görev kontrolüne götürmek için bir roller coaster yolculuğuna çıkarıyor - istasyonu kurtarmak için bir yarışta Beyaz Saray'a ve New York City'ye”
-Terry Virts, NASA astronotu, Uluslararası Uzay İstasyonu komutanı, yazar ve konuşmacı

“Space Station Down, pedinden fırlayan ve asla yavaşlamayan, gerilim dolu bir roket olan Mach 25'teki hayal gücünüzü canlandırıyor. Bu hiper-gerçekçi hikaye, uzay kabusu gibi şey. ”
—Tom Jones, kıdemli servis astronotu, uzay yürüyüşü oyuncusu ve Sky Walking: Bir Astronot’un Anı Yazarı

“Uluslararası Uzay İstasyonu'ndaki yaklaşık yirmi yıl süren kesintisiz, kesintisiz insan mevcudiyetinde, çok sayıda drama, birkaç operasyonel krizden ve aşılması gereken çok sayıda zorluğa rağmen - Ben Bova ve Doug Beason, bu heyecan verici kurgu çalışmasında hayal etti. Muhakkak ki çalışma alanlarını ve izolasyon zorluklarını yakalarken, okurları yerlerinin kenarlarında, entrika, casusluk ve insan terörünün yeryüzünde serbest bırakılan bir uzay laboratuarında sarılmış bu yerin etrafına sarılıyor. ”
—Sean O’Keefe, eski NASA Yöneticisi ve eski Donanma Sekreteri

“Bova & Beason'ın astronotu Kimberly Hassid-Robinson, Açlık Oyunları'ndan Katniss Everdeen'den bu yana en güçlü kadın kahraman olabilir; bu, uzay istasyonu ve milyonların yok edilmesini önleyen tek şey olan, yüksek teknolojili bir krizde tek kişilik bir yıkım makinesidir. ölümlerin. ”
     —Kevin J. Anderson, New York Times'ın en çok satan Spine of the Dragon yazarı

 SPACE STATION DOWN
Temsilci: John Silbersack
Kategori: Bilim Kurgu
Tor / Forge, Temmuz 2020. Kuzey Amerika.
Müsvedde mevcut.

Dünya üzerinde yüksek Uluslararası Uzay İstasyonu (ISS) yörüngesinde. Çok sayıda araştırmacı ve kozmonot ekibine ev sahipliği yapan ISS, gerçek bir kale ve uluslararası işbirliğinin bir sembolü olmaya devam ediyor. Bir Rus uzay aracının demirlemesinin beklendiği gün, bir Rus kozmonotun iki yolcuyu mevcut araştırma ekibine selamlamak için hava kilidine girmesi bekleniyor. Uzay aracına açılan kapak açıldığında, pilotun cesedini sadece kapsülün iç derinliklerinden fırlayan bir bıçakla takip etmek için yüzer. Yerleştirme Amerikan televizyonunda normal şekilde yayınlanıyor. Ancak bir cinayeti izlemek ve terörist saldırının uzayda yaşandığı konusunda hiçbir şey normal değildir.

Teröristlerin, Birleşik Devletler’in tüm doğu sahillerini tehdit eden bir planı var. Yaklaşık bir milyon kiloluk ISS'yi başarılı bir şekilde çıkarabilirlerse, ABD topraklarındaki arazileri çökertebilir, kıyı şehirlerini tahrip edebilir ve milyonlarca insanı öldürebilirler. ISS'de hayatta kalan tek kişi olarak, Kimberly Hadid-Fitzgerald teröristleri durdurma konusundaki başarısızlığının sadece onun ölümü değil aynı zamanda milyarlarca dolarlık önemli bir araştırma yapısının imhası anlamına geleceğini de biliyor. Başarısızlığı, ABD'nin düşen ISS'yi vurma ve hala milyonlarca kırıklığın Dünya'nın yüzeyine çarpmasına neden olacak bir hendek çabası anlamına gelecektir. Birine iki karşı konan oranlarla başarısızlık kaçınılmaz görünüyor, ancak sonuçlar dikkate alınmayacak kadar korkunç.

Ünlü iki bilim ve gerilim yazarından, uzaydan dikkatli bir uluslararası müzakere gerektiren ve süzülen ISS'deki son kurtulanın cesaret ve zekâsı ve cesaretini içeren yeni bir terörizm türü sunan SPACE STATION DOWN geliyor. Hiçbir şeyin tam olarak planlayamayacağı bir ortamda, her iki taraf da teröristleri geride bırakmak ve dünyanın asla bilmediği türden geniş çaplı bir yıkımı önlemek için zamana karşı yarışmak zorunda kalacak.


Yazarlar hakkında:
J. Douglas Beason, PhD, on dört kitabın yazarı ve sekiz kitapta Kevin J. Anderson ile işbirliği yaptı. Bir Bulutsusu Ödülü finalisti, Doug’ın kurgusu birçok dergi ve antolojide ortaya çıktı. Amerikan Phy Üyesi

Great PW & Booklist for THE STARTER WIFE by Nina Laurin

Nina Laurin'in THE STARTER WIFE'in yakın zamanda aldığı harika ticari değerlendirmeleri paylaşmaktan heyecan duyuyoruz!

Publishers Weekly “sürükleyici bir saplantı hikayesi” diyor ve “ Kitap sonundaki asıl bomba çoğu okuyucuyu şaşırtacak," diye devam ediyor. Laurin bu endişeyi nasıl yakalayacağını biliyor. ”Tam inceleme burada bulunabilir: https://www.publishersweekly.com/9781538715710.

Book List, “Laurin, psikolojik gerginlik  ustalığıyla, Claire’in hayatının gerçekleri ortaya çıktıkça, ürpertici detaydaki titreşimlerin etkilerini gösteriyor. Ürpertici ”

Ek olarak, STARTER WIFE'nin kopyaları, bu yaz Target'ın Tavsiye tanıtımının bir parçası olarak Target raflarında olacak ve Costco da kitabın Temmuz ayı promosyonu olarak yer alacak. Müsveddesi  e-postaya eklenmiştir.

Nina Laurin, hem yetişkinler hem de genç yetişkinler için iki dilli (İngilizce / Fransızca) gerilim öyküler yazarıdır. Girl Last Seen (Grand Central, 2017; Çek: Dobrovsky. Fransızca: Presses de La Cite. Almanca: Droemer. Macaristan: Tericum Kiado. İtalya: Piemme.) Ve Kardeşim Ne Biliyor? (Grand Central, 2018; Almanca: Droemer.) yayınevlerinden çıktı

Herhangi bir sorunuz varsa lütfen bana bildirin!

Jaclyn Moriarty: GRAVITY IS THE THING


  
Gravity is the Thing'e gelen bir başka güzel Yorum;
Burada, Jaclyn Moriarty, okuyuculara, imkansıza inanmaya cesaret edince neyin imkanlı olacağına dair hassas ve canlandırıcı bir hikaye verdi. GRAVITY IS THE THING her sayfada gizem ve büyü ile doludur. " - Meghan MacLean Weir, Essie Kitabı'nın yazarıEleştirmenlerden ilk incelemesi geldi ve harika!

"İlginç ve aldatıcı, Gerçeğin bu esprili arayışı,  kendi kırık hayatını onarmaya çalışan herkesi memnun edecek."
- Kirkus.

İncelemenin tamamını buraya ekledim. (Bu harika alıntı dışında, bu inceleme hakkında en sevdiğim şey kitabın Wes Anderson filmiyle karşılaştırılması. Ayrıca, GRAVITY IS THE THING'in , Real Simple'ın Temmuz ayında yayınlanan kitap dergisinde yer aldığını ve bunun da mükemmel bir tanıtım olduğunu öğrendik.

Hatırlatma olarak eserin satıldığı diller: French (Michel Lafon), Hebrew (Armchair), and Hungarian (Muvelt Nep).


GRAVITY IS THE THING Amerika Birleşik Devletleri'nde gerçekleşen mükemmel basın ve reklam haberlerinin bir kısmını göstermekten memnunum:

HarperCollins, kitapçılara harika bir mektup ve bir paket sıcak kakao (Abi's Happiness Cafe’nin bir övgüsü) olan özel bir postalama yapıyor. Nefis ilginç - tıpkı kitabın kendisi gibi! Fotoğraf ekliyorum

Çevrimiçi ve sosyal medya reklamcılığının yanı sıra basılı ve çevrimiçi medyaya yönelik tanıtımlarla birlikte umut verici bir tanıtım kampanyası görüyoruz.

Ayrıca, GRAVITY IS THE THING için Harper Instagram gönderisiyle müthiş bir etkileşim gördük.  Linke tıklayınız


Oh, bu kitabı nasıl sevdim!  Moriarty'nin sesi o kadar erişilebilir ve otantik ki,  GRAVITY IS THE THING YERÇEKİMİNDEKİ ana karakteri Abi'ye aşık oldum. Karakterlerin tümü keyifli (gonadlarda hızlı bir tekme atmak istediğim Abi'nin kocası hariç). Kitabın konusu yıllardır okuduğum en orijinallerinden biriydi. GRAVITY IS THE THING, her şeye sahipti ve Moriarty'nin bir sonraki eserini okumak için sabırsızlanıyorum. Bunun bir kopyasını hediye olarak satın alacağım. ”- Pamela J. (Blogger)


“Hareketli ~ şaşırtıcı ~ ilgi çekici

tl; dr: Genç anne bir geri çekilme sürecine katıldıktan sonra yaşamı değiştiren bir deneyime sahipolur. (Aslında, bu konunun yarısı değil. Bu yüzden bu kitabı okumalısın.)

Son zamanlarda sayısız kitap, geri çekilme kinayesini bir alet olarak kullandı. Maureen Goo'nun ikinci kitabı etkileyici bir geri çekilmeyi içeriyor. Conley'nin Elsey Came Home'u bir geri çekilme etrafında toplanmıştır. Demek ki, benzer bir şey okuduğunuz için bu kitabı geçebileceğinizi düşünürsünüz. Peki, size söyleyeyim - bu kitabı atlamayacaksınız. Bu kitap okuyucuyu birçok seviyede şaşırtıyor. İlk olarak yazımı, formlar arasında zorlayıcı bir şekilde sorunsuz hareket eden, biraz kurnaz bir yaratıktır. Hikaye aynı zamanda metamorfiktir, Bridget Jones'un sadece başka bir şeye dönüşmesine dair ipuçlarıyla ortaya çıkan orta yaşlı olarak rüştünü ispat etmesiyle başlar. Hikaye, kelimenin en iyi anlamıyla, masal niteliğindedir. Ana karakterin vahiyleri herbiri için  kişiseldir ancak kendilerini evrensel hissederler. Yazı olağanüstü ve hikaye düşündürücü. Bu kitap nadir bir edebi eserdir. Bir kopyasını bulun.

NetGalley'e dürüst bir inceleme karşılığında bir kitabıma teşekkür ederim. ”- Seema R. (Blogger)“GRAVITY IS THE THING Jaclyn Moriarty’nin ilk yetişkin romanı ve BT'si.Ve O HER ŞEY !!! Jaclyn genç yetişkin romanlarıyla başarılı oldu, bu yüzden ilk yetişkin romanına el koyma konusunda heyecanlandım ve beklentilerimin tamamını (ve daha sonra bazılarını) tamamen yaşadım! Hikaye zekice ve özgün! Bu roman boyunca kendimi daha önce hiç böyle bir şey okuyamayacağımı düşündüm ve ikinci düşüncem de bu kitabın bitmesini istememiş olmamdı. Bu bağımlılık yaratan kitap, hem acı hem de neşe ile karıştırılmış mizah, tuhaflık, gizemle dolu! GRAVITY IS THE THING  tüm yıldızları hakediyor ve keşke 5'ten fazla verebilseydim!  ”- Christin W. (Blogger)

MCPG Submission: MIGHTY JACK AND ZITA THE SPACEGIRL

Beklediğiniz sürükleyici macerayı paylaşmak için çok heyecanlıyız: MIGHTY JACK VE ZITA SPACEGIRL! Bu geçit töreninde Mighty Jack'in folklorik çekiciliği ve modern fantezisi ile Zita'nın bu kitabı Ben'in yazdığı en iyi eserlerden biri haline getirmek için heyecan verici bir maceraya yer verilecek. Her iki dizinin hayranları bu son bölümde sevecekleri çok şey bulacaklar (teknik olarak Mighty Jack serisinin üçüncü kitabı), ama aynı zamanda yeni okuyuculara da hitap edecek. PDF'ye buradan göz atın!Eserin satıldığı ülkeler;
Foreign Sales for Mighty JackRue de Sevres/French • Keter Publishers/Hebrew • Norma Editorial/Spanish 
Foreign Sales for Zita the SpacegirlRue de Sevres/French • Keter Publishers/Hebrew • Mizan Publishing/Indonesian • Bao Publishing/Italian • Fontini Forlag/Norwegian • Norma Editorial/Spanish •Hegas/Swedish 
Foreign Sales for Mighty Jack and Zita the SpacegirlRue de Sevres/French  


MIGHTY JACK AND ZITA THE SPACEGIRL by Ben Hatke
First Second; September 2019; 272 pages; ages 8-12

New York Times'ın en çok satan yazarı Ben Hatke'nin kahramanları, dünyayı Mighty Jack ve Zita Spacegirl'te kurtarmak için güçlerini birleştiren, bu yüzyılın orta dereceli takımı!

Jack ve Lilly kahramanlığa yabancı değiller. Ejderhalar, savaşan devler ve hatta goblin ordusunun sadakatini kazandılar. Bu yüzden gezegenler arası seyahatlerinden yeni geçen ve yeni bir tehditle yüzleşmek için yardımlarını arayan Spacegirl'leri Zita ile karşılaştıklarında, başka bir maceraya hazır olmaktan çok daha fazlasını hazırlar.

Ancak, dünyasının kapısının hemen dışında büyüyen tehlike, yeni arkadaşların hayal edebileceğinden çok daha büyük. Devler ve şaplar ordusu, insan yaşını sona erdirmeye kararlı, Dünya'ya kuşatmaya hazır duruyor.

Dünyalar gittikçe zayıflayan ve tükenen zaman arasındaki geçitle, kahramanlar dünyalarını en büyük düşmanlarından kurtarmak için bir araya gelebilir mi?

Ben Hatke, New York Times'ın en çok satan Zita Spacegirl üçlemesinin, Julia'nın Kayıp Yaratıklar Evi'ni ve Kimsenin Bir Goblin'i Sevmediğini Resimli Kitapları ve grafik romanları olan Küçük Robot ve Mighty Jack'in yazarı ve illüstratörüdür. Shenandoah Vadisi'nde karısı ve onların büyük kızları ile birlikte yaşıyor ve çalışıyor.

SCIENCE COMICS: SKYSCRAPERS by John Kerschbaum

SCIENCE COMICS: SKYSCRAPERS by John Kerschbaum

First Second; November 2019; 128 pages; ages 9-13
John Kerschbaum'un Bilimsel Çizgi Roman serisinden: Gökdelenler, birinci sınıf okuyucular için First Second’in aksiyon dolu kurgusal olmayan grafik roman serisinin en son cildi!


SCIENCE COMICS: SKYSCRAPERS! 'da mühendislik ve teknolojinin gökyüzüne nasıl ulaştığını anlatıyor! Zaman içinde gelişen mühendislik gelişmelerine odaklanan bu yeni çizgi romanda Mısır, Roma, Yunanistanda ve daha fazlasını ziyaret edip, gökdelenlerin tarihini keşfederken, İyi Şehir ve Bilgi Yarışması Süper Kahramanı'nı takip edin! Mühendisliğe ilgisi olan ve yapı taşlarına olan ilgisi olan okuyucular, inşa etmenin çeşitli yollarını gösteren resimlere çizilirken, genel okuyucular bunların nasıl yapıldığına dair bir iki şey öğreneceklerdir.Science Comics'in her cildinde belirli bir konuya tam bir giriş sunulur-, dinozorlar, güneş sistemi, volkanlar, yarasalar, robotlar ve daha fazlası gibi . Bu muhteşem resimli grafik romanlar konularının çılgınca eğlenceli manzaralarını sunuyor. Okulda doğal bir bilim birimi yapan dördüncü sınıf öğrencisi veya uçaklara gizli bir tutkuyla bağlı  otuz yaşında bir öğrenci olun, bu kitaplar tam size göre!

Bu ciltte, büyük Mısır piramitlerinden, dünyanın en yüksek binasına kadar gökdelenlerin sırlarını ortaya çıkarırken  süper kahraman bir çiftimize katılın. Okudukça  gökdelenlerin uygulamalı fizik, yaratıcılık ve çok fazla zorlu çalışmanın nasıl cesur bir kombinasyonu olduğunu öğrenin!


John Kerschbaum, New York Long Island'da doğdu ve büyüdü. Hem çocuklar hem de yetişkinler için kitaplar yazdı ve resimlendi. Çalışmaları MAD Magazine, New York Times, New Yorker, DC Comics, Associated Press, MTV ve birçok çizgi roman antolojisi tarafından yayınlandı. 2008 yılında, Metropolitan Sanat Müzesi Aile Haritası için, on yıl sonra hala ziyaretçiler tarafından beğeniyle izlenen katlanabilir bir poster bulmacasını yarattı. Halen eşi ve kızıyla birlikte Queens'de yaşamaktadır.

Chelsea Bieker GODSHOT

Chelsea Bieker’in GODSHOT’u için bazı güzel erken dönem yorumlarını sizinle paylaşmaktan mutluluk duyuyorum:


GODSHOT, kızlık, ilahilik ve bizi birbirine bağlayan ve bölen ,kan yoluyla anlatılan destansı gerçek bir yolculuk; bu zamanın ya da herhangi bir zamanın feminist bir magnum opusu. Bieker, olağanüstü bir yetenek ve vahşet anlayışıyla mükemmel bir vantrolok.  Korkunç, zarif ve derinlemesine hareketli, bu kitap sizi  değiştirecek. Mutlak bir başyapıt.


Annie Proulx'un White Oleander'ı gibi bir şeyi Geek Love or Cruddy, ile geçtiği bir şey yazdığını bir düşünün, sonra da buna kült, Tanrı, annelik, kızlık, sınıf, çöl, cadı, kadınların ilahisini ve Chelsea Bieker'in tekil kalbi ve zihnini eklediğini hayal edin. Yeni en sevdiğim roman.

 Bir kitap okurken,vücudunuzdaki  hücresel düzeydeki değişiklik her 5-10 yılda bir ortaya çıkan bir his. Onu bitirmeden uyuyamaz, elinizden bırakamaz ve  konuşamazsınız. Chelsea Bieker'in yakında yayınlanacak GODSHOT'ı böyle bir şaheserdir.

-T Kira Madden, Long Live the Tribe of Fatherless Girls(Yaşasın Babasız Kızlar Kabilesi'nin) Yazarı


Godshot, bilge, sert, heyecan verici, güzel - her ham ayrıntı doğrudur. Chelsea Bieker, hiç kimse gibi acı ve esneklik hakkında yazıyor.

 -Leni Zumas, Red Clocks(Kırmızı Saatlerin) Yazarı

 GODSHOT'ı okumayı bitirdiğimde ağladım. Bu bir yeniden doğuşun : ilk deneyim ve kalp kırıklığının, kızlık ve anneliğinm Lacey May bir özlem, kırbaç, gönülsüz bir inanan ve romanın sona erdiği için onu şimdi özlüyorum. Chelsea Bieker, tam bir klasik olacağından emin olan tamamen gerçek ve güzel bir şekilde yazılmış bir çağa dönüş hikayesi yazdı.-Lindsay Hunter,   Eat Only When You're Hungry(Yalnızca Acıktığınızda  Yiyin) yazarı