10 Ekim 2019 Perşembe

WHERE THE LIGHT ENTERS

Değerli Yayıncılarımız, Sizlerle BOOKBROWSE'DE yayınlanan WHERE THE LIGHT ENTERS  için bu harika beş yıldızlı incelemeyi paylaşmaktan heyecan duyuyorum!
Kitap ayrıca sadece dört kitabı vurgulayan Editörün Seçimi özelliğinin bir parçası olarak seçildi. BookBrowse 100.000'in üzerinde benzersiz haftalık ziyaretçi aldığı için bu seçim  gerçekten harika.

"Akıllı, cesur kadın doktorlara odaklanarak...Işığın girdiği yer(WHERE THE LIGHT ENTERS), tarihsel kurgu türünden kendini kolayca ayırır. THE GILDED HOUR(yazarın onceki kitabı) için mükemmel bir devam, ama aynı zamanda tek başına bağımsız bir roman olarak okunabilir. Tartışmalı temalar, inatçı kahramanlar ve yüksek bahisli tıbbi denemelerin sürükleyici hesaplaşmaları, kazanan bir kombinasyon oluşturmak için bir araya geliyor."

Tam inceleme yandaki linkde ekli ve burada Web sitesini ziyaret edebilirsiniz: https://www.bookbrowse.com/mag/reviews/index.cfm/ref/pr255360

WHERE THE LIGHT ENTERS, Penguin Random House'un "bu sonbaharda okunacak En İyi tarihi Kurgu kitapları" listesinde yer alıp, Sara Donati, Ta-Nehisi Coates, Colson Whitehead ve Lara Prescott gibi isimlerle birlikte ortaya çıktı. Söylemeye gerek yok, bu kitabın aldığı kapsamı seviyoruz.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

İlgilendiğiniz takdirde bana yazınız.
aslikarasuil@gmail.com