4 Ekim 2019 Cuma

THE KING'S QUESTIONER by Nikki Katz

Kara büyü ile yeni bir fantaziyi paylaşmaktan ve The Midnight Dance'ın yazarından gelen zihinsel bir saplantı hakkındaki zihinsel bir dönüşü paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. Malzemelerin teslim edilmesini bekliyorduk ve sonunda burada olduğu için heyecanlıyız. Kiersten White'ın And I Darken ve Kendare Blake'in Three Dark Crowns'unun hayranları için.


THE KING'S QUESTIONER by Nikki Katz
2020 Ocak, Swoon Reads, GY, 304 sayfa, 13-18 yaş


Midnight Dance'ın yazarı Nikki Katz'dan kraliyet draması, kara büyü ve krallığı devirebilecek bir sır içeren destansı bir Gen. Yetişkin fantazisi geliyor.

Kalen, bir kişinin hatıralarına ve sırlarına dokunarak erişebilen zihinsel bir seçimdir. Becerileri onu kral için mükemmel bir sorgulayıcı yapıyor ve günlerini taç mahkumlarını sorgulayarak geçiriyor.

Fakat Kalen'in çocukluktan beri kaçtığı arkadaşı Prens Cirrus, aniden komaya girdiğinde, kral, Kalen'e müdahale etmesi için yalvarır. Cirrus'un aklına erişerek, Kalen onun hayatını kurtarır - ve korkunç bir sırrı açığa çıkarır. Prens'in uzun zaman önce kovulan bir kız kardeşi vardır ve kız kardeşi krallığın yıkılmasının ya da hayatta kalmasının anahtarıdır.

Cirrus'un ve Luna isimli gümüş saçlı bir hırsızın yardımıyla Kalen prensesi bulmalı ve onu eve getirmeli. Ya da kralının elinde ölüm riski bulunmakta.

NIKKI KATZ, üç çocuğuyla birlikte San Diego'da yaşayan roket bilimci, yazar, editör ve serbest yazar. Genç yetişkin romanı The Midnight Dance'ın yanı sıra, bulmaca ve oyun alanındaki kurgusal olmayan kitapların da yazarıdır. King's Questioner ikinci romanı.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

İlgilendiğiniz takdirde bana yazınız.
aslikarasuil@gmail.com