4 Ekim 2019 Cuma

Sloane Leong:A MAP TO THE SUN


A MAP TO THE SUN by Sloane Leong
First Second;2020 Ağustos; 368 sayfa; 12-18 yaşKarmaşık kadın arkadaşlıkları, spor takımı draması ve gerçekten çarpıcı çizimleriyle, Sloane Leong'un ilk grafik romanı A MAP TO THE SUN 'teki güçlerini birleştiriyor. GençYetişkin grafik romanlarının popülaritesinin artmaya devam ettiğini görüyoruz ve listemizdeki bu güçlü yeni sese heyecan duyuyoruz. Bu, SPINNING hayranları ve çağdaş Gen. Yetişkin romanları sevenleri çok gönülden seven herkes için mükemmel bir kitap!


Bir yaz günü, Ren,   bir plaj basketbol sahasında Luna ile tanışır ve  böylece bir arkadaşlık doğar. Fakat Luna, Oahu'ya geri döndüğünde, Ren’in arkadaşına verdiği mesajlar cevapsız kalır.

Yıllar geçer. Sonra Luna, arkadaşlıklarını yeniden alevlendirmeyi umarak geri döner. Ren tereddütlüdür. Ailesi, sıkıntıları, notları ve yeni kurulan kadın basketbol takımını, liselerinde dahil olmak üzere pek çok şeyle ilgilenmektedir. Ren'in yeni arkadaşları ve Luna'nın hepsi basketbol takımındayken, sahadaki ve sahadaki yaşamları arasındaki çizgiler bulanıklaşmaya başlar. İlk sezonlarında, bu çeşitli ve sevimli genç grup, kime ve nasıl güvendiklerini yeniden değerlendirmelerini sağlayacak şekilde zorlanmaktadır.

Sloane Leong’un bu genç kadınların hayatlarıyla ilgili anımsatıcı hikayesi, dostluğun dinamik doğasına bir övgüdür.

Sloane Leong, kendi kendini yetiştiren bir karikatürist,Hawaiian, Chinese, Italian, Mexican, Native American, and European ancestries'in çizeri ve yazarıdır. Çalışmaları, kişisel olarak hikaye anlatımı yoluyla bireylerle bağlantı kurmayı ve daha anlayışlı, geleceği daha anlayışlı bir şekilde geliştirmeyi amaçlamaktadır. On altı yaşından beri kendi çizgi romanını  Image Comics, First Second, Top Cow, Cartoon Network, DC, Dark Horse, Boom gibi yerlerde yayınlıyor!, Halen Oregon Oregon eyaletinde yaşıyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

İlgilendiğiniz takdirde bana yazınız.
aslikarasuil@gmail.com