8 Ekim 2019 Salı

MCPG Submission: HUNTED BY THE SKY by Tanaz Bhathena

Daha once aşağıdaki tanıtımını yaptığım Usta hikayeci Tanaz Bhathena'dan HUNTED BY THE SKY'ın artık ilk haliyle tasarlanmış sayfaları hazır! İçindeki harita ve muhteşem bölüm başlığı illüstrasyonları artık elimizde mevcut.İlgilenen yayıncılarımızın benden istemelerini rica ederim.

Usta hikayeci Tanaz Bhathena'dan son derece yaratıcı bir fantezi paylaşmaktan heyecan duyuyoruz! Kısmen Hint tarihi ve efsanesinden esinlenen bu tamamen perçinleyici, kendini keşfetme hikayesi, Frankfurt için en iyi seçimimiz. Tipik bir şekilde, kısıtlayıcı bir toplumda kimlik, sınıf ve yüksek bahisli romantizm gibi temaları ele alıyor ve karmaşık kültürel sorunları evrensel ve çekici hissettiriyor. Bir mükemmel bir kadın, epik büyü ve kalp durduran bir aşk hikayesi içeren bu, kaçırmak istemediğiniz bir şey!

Tomi Adeyemi, Sabaa Tahir ve Hafsah Faizal hayranları için mükemmel olan bu, okuyucuları daha fazlası için yalvarıyor - ve eserlerde ikinci bir kitapla şanslılar! Bir netice şu anda Bahar 2021 için planlanmaktadır. Ne düşündüğünü duymak için sabırsızlanıyorum!

** KAPAK YAKINDA HAZIR OLACAK**
HUNTED BY THE SKY by Tanaz Bhathena
Genç okuyucular için Farrar, Straus ve Giroux kitapları; Haziran 2020; 352 sayfa; yaş GRUBU 12-18

Ortaçağ Hindistan'dan esinlenen bir dünyada yer alan bu çarpıcı ya fantezi romanı, beğenilen yazar Tanaz Bhathena'nın yeni bir duolojisinde ilk sırada yer alıyor.

Gül hayatını koşarak geçirdi. Kolunda yıldız şeklinde bir doğum lekesi var ve Ambar krallığında, bu tür doğum lekeleri olan kızlar yıllardır ortadan kayboluyor. Gül'ün işareti, Kral Lohar'ın acımasız askerlerinin elinde ailesinin öldürülmesine neden olan ve kendi hayatını korumak için onu saklamaya zorlayan şeydir. Altın Lotuslu Kız Kardeşler olarak adlandırılan bir grup asi kadın onu kurtarıp, içeri alıp ve onu savaşçı büyüsünde eğittiğinde, Gül'den tek bir şey istiyor: intikam.

Cavas büyük ve harabe yerlerde yaşıyor ve hayatını kralın ordusuna teslim etmeye hazır. Babası ölümcül hasta ve Cavas onu kurtarmak için her şeyi yapacak. Ancak gizemli bir kızla karşılaştığında kıvılcımlar uçuyor - Gül - başkentin çarşısında ve aralarındaki kimyasallar inkar edilemez bir şekilde arttıkça, intikam misyonuyla dolar - ve asla bulmayı ummadığı bir sihiri keşfeder.

Tehlikeli koşullar Gul ve Cavas'ı Ambar Kalesi'ndeki kralın etki alanında buluşturur. . . sırlarından daha ölümcül olan bir dünya. Kimlik, sınıf mücadeleleri ve yüksek riskli romantizmi keşfetmek, Hunted by the Sky, ortaçağ Hindistan'dan esinlenilmiş bir dünyada geçen sürükleyici bir maceradır.

TANAZ BHATHENA, The Beauty of the Momentnin yanı sıra eleştirmenlerce beğenilen ve nlardan iki yıldızlı yorum aldığı a Girl Like That ile, ve Best Book of the Year by Seventeen seçildi., The Globe and Mail ve The Times of India tarafından Yılın En İyi Kitabı seçildi. Tanaz Mississauga  Ontario, ailesi ile birlikte yaşıyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

İlgilendiğiniz takdirde bana yazınız.
aslikarasuil@gmail.com