14 Ağustos 2018 Salı

Paula Tate. DEEP BLUE

DEEP BLUE'nun yazarı Paula Tate ile ilgili Amerikan Ulusal medyasından iki önemli gelişme;

Bunlardan ilki; Hava Kuvvetleri Akademisi'nde görev yaptığı sırada başından geçen cinsel taciz olayı ile ilgili muhteşem bir makale Marie Claire'de yer aldı:

https://www.marieclaire.com/preview/eyJpZCI6IjUxMWQzODBlLTUxNzEtNDg5OC1iOWQ4LTU1ODg3ZmVkMDJkMyIsInR5cGUiOiJjb250ZW50IiwidmVyc2lvbiI6MCwidmVyc2lvbmVkIjpmYWxzZSwidmVyc2lvbl9jcmVhdGVkX2F0IjoiIn0=/

İkincisinde ise Arianna Huffington’un THRIVE GLOBAL'inde bir roportaj! https://www.thriveglobal.com/stories/39166-no-one-can-take-your-joy

İlgilenen yayıncılarımıza duyurulur

Garth Nix

Garth Nix has won the prestigious Mythopoeic Award for Best Children's Fantasy. The Mythopoeic Fantasy Award for Children’s Literature honors books for beginning readers to age thirteen, in the tradition of The Hobbit or The Chronicles of Narnia. Past winners have included Diana Wynne Jones, Terry Pratchett, Michael Chabon, and Holly Black.


Garth Nix, En İyi Çocuk Fantazi dalında prestijli Mythopoeic Ödülü'nü kazandı. Çocuk Edebiyatı için Mythopoeic Fantasy Ödülü, Hobbit veya The Chronicles of Narnia'nın geleneğinde on üç yaşına kadar yeni başlayan okuyuculara yönelik kitapları ödüllendiriyor. Geçmişte kazananlar arasında Diana Wynne Jones, Terry Pratchett, Michael Chabon ve Holly Black vardı.

https://mythsoc-rohan.blogspot.com/