4 Ağustos 2018 Cumartesi

Chani Lynn Feener’s Xenith Trilogy.Sometimes Destiny is a Choice…

On Earth, Delaney is a normal teenager who recently graduated high school with a fantastic best friend and a loving boyfriend. 

But Delaney isn’t on Earth. She’s on Xenith, a war-torn planet half a galaxy away. Originally mistaken for an alien princess, Delaney has gone from kidnapped imposter to the recognized heir to an alien throne. Oh, and she’s engaged to the prince of an enemy nation whose ruthless father is on the warpath. 

Torn between two planets, two fates, and two loves, Delaney is finally ready to choose her own destiny in this stunningly epic conclusion to Chani Lynn Feener’s Xenith Trilogy.

Chani Lynn Feener has wanted to be a writer since the age of ten. She majored in creative writing at Johnson State College in Vermont. Chani is also the author of teen paranormal series the Underworld Saga, originally written under the penname Tempest C. Avery. 

Praise for the Xenith Trilogy:

"A thoughtful, sexy adventure with winning characters just begging for a bedtime read." —VOYA  on Amid Stars and Darkness  

"This debut makes for fun, fluffy reading."  —Booklist on Amid Stars and Darkness  

"[A] pulse-pounding adventure." —Booklist on Between Frost and Fury 


Sales:

German/HarperCollins

Kader bazen bir seçimdir…

Dünyada, Delaney yakın bir zamanda liseyi en iyi arkadaşı ve erkek arkadaşıyla mezun olan  normal bir genç.

Ama Delaney Dünyada değil. Xenith'de,  galaksinin yarısı  savaşla parçalanmış bir gezegende. Başlangıçta uzaylı bir prensesin yanlışlıkla kaçırdığı Delaney, artık yanlışlıkla kaçırılmış biri değil,  uzaylı tahtına oturmaya aday olarak tanınınan bir varis. Oh ve o, her an bir savaş çıkarmaya hazır acımasız bir düşmanın oğluyla nişan hazırlığında.

İki gezegen, iki kader ve iki aşk arasında dağılmış olan Delaney, sonunda Chani Lynn Feener'ın Xenith Üçlemesine verdiği bu çarpıcı destanın sonucunda kendi kaderini seçmeye hazır.

Chani Lynn Feener, on yaşından beri yazar olmak istedi. Vermont'ta Johnson State College'da yaratıcı yazarlık yaptı. Chani aynı zamanda Tempest C. Avery'nin başlığında yazılmış olan Underworld Saga adlı genç paranormal serisinin de yazarıdır.


Xenith Üçlemesi için Övgü:


Praise for the Xenith Trilogy:

"A thoughtful, sexy adventure with winning characters just begging for a bedtime read." —VOYA  on Amid Stars and Darkness

"This debut makes for fun, fluffy reading."  —Booklist on Amid Stars and Darkness

"[A] pulse-pounding adventure." —Booklist on Between Frost and Fury

Satış:


Alman / HarperCollins

Tanen Jones: THE STAND IN-


Kardeşlik, annelik ve mirasın çeşitli biçimlerindeki kışkırtıcı ve sürükleyici bir araştırması. Megan Abbott ve Ruth Ware hayranlarına mükemmel bir seçim olacak.


Aileni ne kadar iyi tanıyorsun?Robin Voigt ölür. Kız kardeşi Leslie, eroin bağımlılığından yara izleriyle dolu cesedini, daha canını yeni teslim etmiş halde Las Vegas'da bulur. Eğer Leslie sadece birkaç saat önce gelmiş olsaydı, Robin'in bir genç olarak evi terkedip gidişinden bu yana tam on yıl geçtikten sonra iki kız kardeş tekrar karşılaşmış olacaktı.


Leslie, geride bıraktığı, o yılları, kızlarının dışlanmasından pişman olan ölüm döşeğindeki babasına bakmakla geçirdi. Babaları son iradesi ve vasiyetnamesinin bir koşulu olarak iki kardeşin tekrar bir araya gelmeleri ya da  leslie kardeşine telefonla haber vererek, onların ikisine bıraktığı 100.000 $’ lık miras a sahip olabileceklerdi. 

Leslie'nin mirası almaya hemen ihtiyacı vardı. Hiç kimseye söylemediği bir nedenden ötürü - hatta şuan Albuquerque'de evlerinde  oğullarıyla birlikte kalan adeta taptığı kocasından  bile gizlediği bir sırdı bu. Ama artık kızkardeşi ölmüştü, parayı alması hayal bile olabilirdirdi. Heyecan verici bir aktrist olan Mary, gecelerini bira satıp, bara gelenlerden yemek siparişlerini alarak geçiriyordu. Tacizkar eski erkek arkadaşından kurtulup Hollywood'da yeni bir hayata başlamayı her şeyden çok istiyordu. Leslie'yle tesadüfen karşılaştıklarında, aralarında pervasız  bir pazarlık yaparlar: Mary bir haftalığına Robin'in kimliğine bürünecek ve bu değişimin karşılığında Mary, Los Angeles'taki yeni hayatına başlamak için Robin'in parasının yarısını kullanabililecekti.


A provocative and explosive investigation of sisterhood, motherhood, and inheritance in all its varied forms. Perfect for fans of Megan Abbott and Ruth Ware.

How well do you know your family?

Robin Voigt is dead. Her sister, Leslie, has tracked her to Las Vegas just in time to find her body, scarred by her heroin addiction. If Leslie had arrived only hours earlier, this would have been the sisters’ first reunion in almost a decade, since the night Robin ran away from home as a teenager.

Leslie, left behind, has spent those years caring for their dying father, who regretted his daughters’ estrangement and made it a condition of his last will and testament that they receive the $100,000 he has left them together, or not at all, forcing Leslie to pick up the phone.

Leslie needs her inheritance immediately, for reasons she hasn’t told anyone—not even her devoted husband, at home in Albuquerque with their year-old son. But now that her sister is dead, the money may be beyond her grasp. Mary, an aspiring actress, spends her nights slinging beers and placing orders of surf ’n’ turf for slots players. She wants more than anything to escape her abusive ex and start over in Hollywood. When she runs into Leslie by chance, they agree to a reckless bargain: Mary will impersonate Robin for a week, and in exchange, Mary can use Robin’s half of the cash to begin her new life in Los Angeles.

2 Ağustos 2018 Perşembe

Kendra Fortmeyer HOLE IN THE MIDDLE

 HOLE IN THE MIDDLE  John Green romanlarınını zekası ve Aimee Bender'ın büyülü gerçek üstücülüğüne sahip,sofistike ve cüretkar bir roman.

Morgan artık sırrıyla yaşamaktan bıkar. Vücudunun tam ortasında yani gövdesinde bir delikle dünyaya gelir: tam da bir midenin olması gereken yerde mükemmel derecede düzgün bir delikle . Tam on altı yıl boyunca bol kazaklar giyerek ve bunu herkesden gizleyerek yaşar. Ama bu sırrı artık saklaması zordur.  Ama sırrını açmaya karar verdiğinde hiç beklemediği sonuçlarla karşılaşacaktır.

Bir kaç fotoğrafı bir medya çılgınlığına dönüşür ve artık Morgan istese de kendi o eski tuhaf haline dönemeyecektir. Hastane ziyaretleri arasında, internet ünlüsü olarak ve en iyi arkadaşlarıyla olan ayrılmaz ilişkileri (ve sadece tek bir arkadaşıyla olan ilişkisi) , giderek normalden uzaklaşır.  Bir gün hastaneye gelen yeni bir doktor  Morgan’ın tedavisi ve kaderi olabilecek bir çocukla karşısında belirir.

Kelimenin tam anlamıyla size mükemmel uyum sağlayan biriyle tanışsanız, ne olurdu? Üstelik Hayatınızdaki her şey tam da çatırdamaya başlamışken?