12 Mayıs 2018 Cumartesi

Pcelica Publishing House Sırbistan

--
​Değerli Yayıncılarımız, Sizlerle Sırbistandan Pcelica Yayınevinin kataloğunu paylaşmaktan memnunum. Bu yayınevinde 5 yaş ve üzeri çocuklara matematik, tarih, edebiyatın anlatıldığı kitaplar yayınlanmaktadır. Kataloglarına tıklayabilirsiniz. 
CATALOGUE 
​Bu güzel ve eğitici kitaplarımızla ilgilenen yayıncılarımızın bana haber vermelerini rica ederim. saygılarımla

FAKE PLASTIC GIRL by Zara Lisbon

Burada müsveddesi hazır, heyecan verici bir ilk romanla sizleri buluşturacağım. Eser, Bologna epeyce ilgi çekti! Yalnız bir genç , yandaki evdeki çekici kızla tanışır ... ve bir süre sonra cinayetten tutuklanır.


FAKE PLASTIC GIRL by Zara Lisbon
Mart 2019. Holt Books for Young Readers, 304 sayfa, Genç Yetişkinler


Gecenin geç saatine kadar süren ünlülerin katıldığı partiler. Kamera flaşları ve tasarımcı kıyafetleri. Ve Venedik kanallarında yüzen bir ceset....


Justine Childs, eski çocuk yıldız Eva Kate Kelly ile yolları kesişinceye kadar, sıradan bir genç kızdı. Eva Kate ise muhteşem, baştan çıkarıcı ve ışıltılı dünyasına Justine'yi davet etmeye istekli. İlişkileri hızla yoğunlaşıyor, ama birbirlerine söylemedikleri çok şey var ve kasırganın tam ortasında ölü bir kız yatıyor. Eva Kate'i kim öldürdü? Justine masumiyetine yemin ediyor... ve hikayenin onun tarafından anlatılacak kısmını sizlerin dinlemesini istiyor.

ençliğini yutmuş bir şehirde çok hızlı büyüyen zengin ve güzel çocukların bu çok renkli masalında One of Us Is Lying,The A-List ile buluşuyor.