18 Nisan 2018 Çarşamba

MCPG Submission: NEYMAR: A SOCCER DREAM COME TRUE by Mina Javaherbin; illustrated by Paul Hoppe

Mina Javaherbin tarafından Neymar! Barcelona'nın ünlü futbol yıldızı Neymar bu yıl manşetlerde 222 milyon euroluk rekor transferiyle Barcelona'dan Paris St Germain'e geçmesiyle adını duyurdu. Sizlerle Neymar  hakkında dünya çapındaki futbolseverlerin daha fazla bilgi edinebilecekleri harika bir resimli kitabımız var.


Satır içi resim 1
ÖRNEK RESİM
NEYMAR: A SOCCER DREAM COME TRUE by Mina Javaherbin; illustrated by Paul Hoppe
FSG BYR; 2018 Mayıs; 32 sayfa; yaş grubu 2-6


 2018 Dünya Kupası döneminde; Dünyadaki en iyi futbol oyuncusu Neymar hakkında Kurgusal olmayan  resimli bir  kitap. 

Sansasyonel bir şekilde yükselen futbol yıldızı Neymar da Silva Santos Júnior ile ilgili bir anlatı- kurgu olmayan resimli kitap .2018 Dünya Kupasında mükemmel bir okumadır. 

Brezilya'da doğan Neymar Jr,  bir gün ünlü bir futbolcuyla olabileceği hayaliyle büyüdü. Artık onun bu çocukluk hayali gerçek Yazar, Mina Javaherbin  eğlenceli, çocuk dostu diliyle, spor hakkındaki derin bilgisi ve spora olan tutkusunu kullanarak,  genç futbol hayranları için Neymar'ın çocukluğu ve profesyonel kariyerini anlatıyor. Ona  Paul Hoppe en modern, ve en renkli çizimleriyle eşlik ediyor.

Mina Javaherbin GOAL! dahil birçok resimli kitabın yazarı ve kendisi de bir Futbol Yıldızı. İran doğumlu, kocası ve futbol izlemeyi ve oynamayı seven  iki çocuğuyla, Güney Kaliforniya'da yaşamaktadır.

Paul Hoppe oldukça yetenekli bir illustrator.  Last-But-Not-Least Lola  serisi ve onun çok kendi resim kitabı The Woods dahil bir çok çizgi roman ve çocuk kitapbını resimledi. Çalışmaları New Yorker, The Wall Street Journal ve New York Times gibi birçok yayınlarda bulunabilir. Aslen Polonya'lı, Almanya'da büyüdü ve artık Brooklyn'de yaşıyor.

Yazar 

 Mina Javaherbin'in önceki kitaplarının uluslararası satışları:

​SOCCER STAR: 
Editora Rovelle
​/​
Brazil

​ELEPHANT IN THE DARK: 
Syashin Hyoron-Sha
​/
Japan

​THE SECRET MESSAGE:
 Hsiao Lu Publishing Co
​/
China
​; Mitsumura Educational Co/Japan

​GOAL: ​
Pan Macmillan
​/
South Africa

COTTONS: THE SECRET OF THE WIND by Jim Pascoe, illustrations by Heidi Arnhold

 Vale'deki komşularına göre, Bridgebelle sıradan bir tavşan. Bütün gün boyunca havuç fabrikasında çalışıyor. Zor bir günden sonra, yardıma muhtaç teyzesine yardın etmek için eve dönüyor.  Ve her dışarı çıkışında, onun türünün devamı için duacı olan katil tilkilerden kendini korumak zorunda.

Ama Bridgebelle sıradan bir tavşan değil - üstelik kendi türünün çok üstünde yetenekli bir tavşan. Dünyasına güç veren gizemli yakıt olan cha'yı kullanarak gündelik nesneleri thokcha'lara dönüştürebiliyor - sihri, sanata dönüştürme çalışmaları. Bridgebelle thokcha yapıyor,  çünkü onlar çok güzeller. Ama onun dünyasında, onun güçlerini kullanıp, sanatını bir silah haline getirmek isteyenler var.

Jim Pascoe bir yazar, tasarımcı ve ödüllü bir yaratıcı yönetmen. Çizgi romanları arasında Buffy the Vampire Slayer, Hellboy Animated, ve Undertown.dizileri yer alıyor. Los Angeles'ta yaşıyor, burada kahve içiyor, çok uyuyor ve sihire inanıyor.

Heidi Arnhold,  Savannah Sanat ve Tasarım Koleji'nden mezun oldu. yayınlanmış çalışmaları arasında Star Trek, Dark Crystal ve Fraggle Rock gibi popüler franchising'lerde yer almakta.  Cottons'taki sanat, Heidi'nin görsel hikaye anlatma, tüm tavşanlar ve lahanalı smoothielere olan sevgisi ile desteklenmektedir.