23 Ocak 2017 Pazartesi

ALA Midwinter 2017 Ödülleri

ALA Midwinter 2017 DEN ÖDÜL HABERLERİ!

Macmillan Çocuk Yayın Grubu aşağıdaki 2017 ALA Gençlik Medya Ödüllerini almıştır:  

Randolph Caldecott Onur:   Leave Me Alone! by Vera Brosgol

Genç Yetişkinler  Nonfiction Mükemmellik YALSA Ödülü  Hillary Rodham Clinton: A Woman Living History by Karen Blumenthal

Coretta Scott King Kitap Ödülleri Çizer  Onur Ödülü:In Plain Sight by Richard Jackson; ile gösterilen
Jerry Pinkney 
(** Sadece metin hakları bizde **)Tüm kazananları tebrik ediyoruz!
 

Dustin Hansen: Microsaurs: Follow That Tiny-Dactyl


Description: Macintosh HD:Users:John:Desktop:MicrosaursCVR.jpgMicrosaurs: Follow That Tiny-DactylCategory: Middle Grade
Feiwel & Friends/Macmillan, January 2017. North American.
Müsveddesi hazır

Profesör Penrod'un-gizli laboratuarına giden yolu bulup, içeri girdikten sonra, dinozor bağımlısı Danny Thatcher büyük bir kırmızı düğmeye basar, Otomatik-Küçültücü portakal renkli bir yapışkanla kaplanıp, etrafa yayılır. En iyi arkadaşı Lin Song ile  kendisini biranda mikroskobik küçüklükte bir arazinin içinde yüzlerce dinozorla birlikte bulur. Ya da en azından Danny onların  dinozor olduklarını sanır-Profesor Penroda ona ve Lin’e aslında onların Microsaurs  yani bir zamanlar dünyayı kaplayan büyük sürüngenlerin doğrudan torunları olduğunu söyler.

Danny ve Lin çabucak eski haline dönmelidir, ancak Expand-O-Matic(Büyültücü Matik) bozulur. Onlar Microtopia genelinde Microsaurslarla dolu bir maceraya girecekler. Bu arada acaba onları eski hallerine döndürebilecek Büyültücü Makine onarılabilecek mi?

Dustin Hansen Bio:

Yazar / illustrator Dustin Hansen şu anda sanal gerçeklik / video oyun geliştiricisi Void sanat yönetmeni. Daha önce, o 20 yıldır MG seyirci hedefleyen projeler üzerinde çalıştı Dünyanın en büyük video oyun yayıncısı Electronic Arts’da, yaratıcı yönetmen oldu. O da Disney, Sony ve Warner Brothers gibi müşterilerle çalışan, oyunlar ve film endüstrisi için bir konsept sanatçısı ve arka plan ressamı olarak çalıştı. Eşi ve çocukları ile, Utah yaşıyor.