2 Şubat 2017 Perşembe

John Gray’s BEYOND MARS AND VENUSİlişki-Kişisel Gelişim türünde

Satıldığı ülkeler:

BenBella, Winter 2017.  World English.                                                         
Arabic: Jarir Bookstore. Brazil: Rocco. Dutch:  Unieboek / Spectrum. Indonesian: Gramedia. Italian: Rizzoli. Korean: Gimm Young. Polish: Rebis. Romanian: Meteor Press. Russian: AST. Spanish in the US and Latin America:  Oceáno Mexico. Simplified Chinese: Xiron. Ukrainian: Hemiro.

Men are from Mars, Women are from Venus'ün çok satan yazarından, yeni bir yüzyılda  erkek ya da kadın olmanın anlamının temel prensipleri üzerine, beklenen güncelleme geliyor.

Dünya, son 20 yılda çarpıcı bir biçimde değişti-- özellikle insanların ortak noktaları ve ilişkilerinde.  Gray'in orijinal kitabının her okuyucusu (ve yeni nesil okuyucuları), Mars-Venüs'ün temel ilişki, işletim sistemine yönelik bu güncellemeden yararlanacak. BEYOND MARS AND VENUS'in uyanışının özü, Mars'ın ve Venüs'ün her kadında ve her erkekde farklı derecelerde yaşadığının onaylanmasıdır. Mars ve Venüs iki değil, tek bir gezegen.

Yazarlar, erkeklerde ve kadınlarda  Venüs ve Mars özelliklerini açıklayıcı bir liste tanımlayıp, bu ikilinin özelliklerinin doğanın, matematik, fizik, maneviyat, psikoloji ve teknoloji de dahil olmak üzere gerçekliğin her boyutunda görüldüğünü gösterecektir. Bir zamanlar, erkeklik ve dişilik özelliklerinden her birinin, yaygın olarak erkeklere veya kadınlara münhasır bir etki alanı olduğu düşünülüyordu.

Okuyucular, kendi içinde yaşayan Venüs ve Mars'ı fark ederek, onu besleyerek ve hayata geçirerek,  partnerleri (ve kendileri) ile yeni bir aşk ve samimiyet yaratabilirler. İlk kitap, Mars ile Venüs arasındaki karşılıklı anlayışı oluşturarak insanları rahatlatmak içindi. Yeni kitabımız tamamen evrimcildir. Sadece rahatlığı değil, aynı zamanda zevki sunmaktadır: kendimizin en epik versiyonuna adım atmanın zevkidir.
.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

İlgilendiğiniz takdirde bana yazınız.
aslikarasuil@gmail.com