21 Ocak 2016 Perşembe

Wellness Mama's GETTING IT DONE GRACEFULLY


Folio Literary Management’ın listelerine yeni giren Katie Spears: Wellness Mama's GETTING IT DONE GRACEFULLY bu hafta, açık artırmayla 7 rakamlı bir anlaşmayla Amerikada Crown yayınevi tarafından yayınlanacak. 
Aslında Crown'la iki kitaplık anlaşma yapıldı. Bunlardan biri daha önce eser sahibinin kendi imkanlarıyla yayınladığı bir yemek kitabı. 2016'da kitabın yeniden basımı Crown tarafından yapılacak. Belki bize uymayabilir.  diğer kitap ise GETTING IN DONE. 2017'de Siyah beyaz olarak yayınlanacak


Katie Spears WELLNESS MAMA's GETTING IT DONE GRACEFULLY - Marie Kondo ( (The Life-Changing Magic of Tidying Up) (kendinize çeki düzen vermenin yaşam değiştiren büyüsü ) ile Stephen Covey’in Etkili İnsanların Yedi Alışkanlığıyla buluşuyor.  300.000 kişinin üzerinde bir e-mail listesi, 475.000’den fazla Facebook takipçisiyle , altı rakamlı takipçi tarafından takip edilen bir Pinterest, hemen hemen diğer her yaşam tarzı bloğundan fazla okunma sayısıyla bir ağ trafiği.Wellness Mama hayranları aktif,    hevesli , mutlu sağlıklı ve daha doyurucu yaşam arzulayan okuyuculardan oluşuyor.

Yazarı Katie, beş  çocuklu(altıncısı yolda) ve  bir kaç-milyon ziyaretçisiyle o bir blog imparatoru,  bir yandan başarılı bir şekilde işlerini yürütürken, diğer yandan mutlu bir evliliği sürdürüp ve hala kendine vakit ayırıp, eğlenebilmenin şifresini kırmış bir yazarımız


Onun sırrı nedir? Sistemler. Bu kitapta, Katie kendi evinde kullandığı sistemleri daha geniş bir kitleye uyarlanmış , basit, pratik ve kolay okunan bir kitap halinde paylaşıyor .