22 Nisan 2016 Cuma

THE BOOK OF SCAVENGER

Jennifer Chambliss Bertman'ın THE BOOK OF SCAVENGER dizisinin ilk kitabının New York Times Çok Satanlar listesinde 2 Numarada yer aldığı haberlerini sizlerle paylaşmaktan çok heyecanlıyız!İlk kitap bu kez ciltsiz baskıyla karşımızda!

Yeni ciltsiz baskısının kapağı!
Bir New York Times Bestsellerı

Amerika dışı satıldığı ülkeler: 
Katalanca / Estrella Polar
Çince Kompleks harflerle baskısı/ Commonwealth
Basit Çince / Macmillan Century
Çek / Vikend
Fransızca / Robert Laffont
Almanca / Mixtvision
Korece / Sang-Sang-Eui-Him
Lehçe / Foksal
Rusça / Kariera
İspanyolca / Destino

Macmillan Children Publishing Group'un pazarlama bölümü,  THE BOOK SCAVENGER'ın hardcover edisyonunun ardından bu kez  paperback edisyonunun piyasaya sürülmesiyle,  Amerikadaki bağımsız kitapçılar ile birlikte çalışarak, gerçekten yenilikçi ve muhteşem bir kampanyaya imza attılar. Pazarlama bölümlerinin karton kapaklı baskısının yayınlanmasını yla ilgili güzel bir hatıra oluşturabilmek için Çocuk Kitapları Haftası'nda bir ulusal yazar turu ve ülke çapında bir  çöpçü avı topluluğu kurdu. 
Katılımcılar 25 dolarlık hediye kartı ve bir imzalı kitap kazanabilmek için belirlenen  üç lokasyonu ziyaret edip bulmacayı çözecekler. Bu organizasyona ülke çapında(Amerika) 50 kitapçı ve 25 kütüphaneler katılıyor! 

Denver City THE BOOK SCAVENGER'ı Youth One Book One Denver kitabı olarak seçdi. Kampanyamız serinin 2017 kış ayında çıkacak yeni kitabına dikkatleri toplamak için harekete geçti. 

Sizde oyuna katılmak isterseniz tıklayınız:  www.bookscavenger.com 


«“Full of heart and replete with challenging ciphers for readers to decode, Bertman's debut is literary cousin to classic puzzlers like The Westing Game, and a story that values books and reading above other pursuits. Sure to be popular with voracious readers, it's also a valentine to anybody who knows that a 13-digit clue that begins with 978- is not a phone number.” —Publishers Weekly, Starred Review

«“In her first novel, Jennifer Chambliss Bertman introduces a smart, resourceful 12-year-old who makes her first true friend through a mutual passion for solving puzzles. . . Fans of Escape from Mr. Lemoncello's Library will appreciate the abundant literary allusions, and readers will hope for more adventures, hinted at in the book's final lines.” —Shelf Awareness, starred review

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

İlgilendiğiniz takdirde bana yazınız.
aslikarasuil@gmail.com