30 Ekim 2015 Cuma

Daniel Sweren Becker-THE ONES

Sizlerle Frankfurt Kitap fuarında en çok ilgi çeken genç yetişkin kategorisinden bir kitabımızın tanıtımı paylaşmaktan inanılmaz derecede heyecanlıyız!, Daniel Sweren-Becker'ın müsveddesi artık okumaya hazır ve ilgilenen yayıncılarımız bana yazabilirler.

Daniel Sweren-Becker THE ONES, KİTAP 1                                                     
Editör: Erin Stein
Eylül 2016; 5 ½ x 8 ¼, 320 SAYFA; 15 yaş ve ÜZERİ

Cody her zaman BİR olmaktan gurur olmuştur. O ve erkek arkadaşı James genetik mühendisliğinden yararlanmaları için ABD nüfusunun% 1 den seçilen iki şanslı bebek idi. Şimdi, o ve diğer BİRLER çok mükemmeller. Onlar, sağlıklı, güzel ve yetenekliler. Onlar, başka dünyadan değiller, sadece çok mükemmeller.Ve bazılarına göre, bu hiç de adil değil. Eşitlik Hareketi, büyüyen korku ve kıskançlık dan prim yaparken, siyasi güç kazanmakta ve aslında onların varlığını yasaklamakta. BİRLER marjinalleşirken  toplumun onların karanlık tarafını gösterir. Doğru ve yanlış arasındaki çizgi adaletsizliğin olması durumunda bulanıklaşır. Cody onlara direnmek için bir grup  radikal BİRLERE yakın olur. James onun  dava için ne kadar ileri gidebileceğinden istekli olmasını fark eder ve bundan endişelenir.


BİRLER  gerçeklik yaratmak için geçmişin korkutucu yönleri ile güncel olayları birleştirir. Provoke edici, heyecanlı ve karmaşık, buyeni genç yetişkin serisinin ilk kitabı DIVERGENT ve THE FIFT WAY hayranlarına hitap edeceğini düşünüyoruz.

DANIEL SWEREN-BECKER Los Angeleslı bir yazar, televizyon yazarı ve oyun yazarı ünvanlarını yaşıyor. O ABC, ABD, MTV ve Nickelodeon için yazmakta ve onun Stress Positions oyunu New York SoHo Playhouse'da prömiyerini yapmıştır. O Wesleyan Üniversitesine, ve NYU'nun Tisch School of the Arts bölümlerine  katılmadan önce, Manhattan'da büyüdü. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

İlgilendiğiniz takdirde bana yazınız.
aslikarasuil@gmail.com