28 Temmuz 2015 Salı

Richard Garriott ve bestseller yazar Tracy Hickman’dan BLADE OF THE AVATAR.

Sizlere  Richard Garriott ve çok satan yazar Tracy Hickman'ın BLADE OF AVATAR üçlemelerinden ilk kitap BLADE OF AVATAR'ın ms 'ni (dileyenler benden isteyebilir) paylaşmaktan memnunum. Yeni bir fantezi üçlemesinin ilk kitabı, BLADE OF AVATAR  Güz 2016'da  Macmillan- Tor Books yayınevinden  çıkacak.

BLADE OF AVATAR-1. KİTAP- Bu büyüleyici yeni fantastik kurgu üçlemesinin ilk kitabı, 2015'in en rağbet gören video oyunlarından biriyle uyumlu. Electronic Entertainment Expo veya kısaca E3'de En İyi Yeni Konsept, En İyi MMO (Massive Multiplayer Online-Çok Oyunculu Devasa çevrimiçi oyun)ve En İyi Indie MMO olmak üzere tam üç önemli ödül kazandı. 

BLADE OF AVATAR  hizmet ettiği  kötülükler imparatorluğunun doğruluğuna bütün kalbiyle inanan bir savaşçı kaptanın hikayesini anlatıyor. Fetihlerle dolu mücadelesi sırasında, kendisinin tek başına en büyük iyiliğe tek başına sahip olabileceğini anlar:  Dünya yok olmadan önce gelen ve bu yeni savaşçıya yepyeni bir ışıkla karanlık dünyasını aydınlatacak ışığı göstermeye başlayan bir kılıça tek başına sahip olduğunu keşfedecektir.


 Richard Garriott de Cayeux bir video oyunu tasarımcısı, kaşif ve astronot nu. (Evet, insanlı uçuş programıyla uzaya gitti)  Onun çevrimiçi rol yapma oyunlarından Ultima serisi eğlenceli  yazılımı ile tarihinin en başarılı ve en uzun soluklu serilerinden biri olmaya devam etmektedir.
Tracy Hickman belki de en iyi klasik fantastik kurgu serisi Dragonlance Chronicles ve Death Gate Cycle serisinin  uluslararası tanınan ve 13 kez New York Times çok satanlar listesine giren fantastik yazarıdır. Kitapları 20.000.000 kopyadan fazla sattı ve  tam 20 dile çevrilmiştir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

İlgilendiğiniz takdirde bana yazınız.
aslikarasuil@gmail.com