23 Nisan 2016 Cumartesi

HOW TO CAPTURE AN INVISIBLE CAT!HOW TO CAPTURE AN INVISIBLE CAT, Kızıl Ölüm Çay Derneğinin meşum planlarını  boşa çıkarmaya çalışan Nate ve Delphine'in maceralarının konu edildiği 
beş kitaplık Genius Factor serisinin ilk kitabı 

Paul Tobin tarafından yazılan HOW TO CAPTURE AN INVISIBLE CAT  40.000 kelimelik mizahi orta dereceli macera, köfte yağmuru ve Sherlock/Watson karışımı.


Ayın 13.cü Cuma'sı.,  5. sınıfların dehası ve entel Nate Bannister, her zaman her şeyi yapmanın yeknesaklığını kırmak için, sadece o günü kendine aptalca şeyler yapma günü olarak belirler.  Bu sefer, kötü huylu aksi kedisi Proton'u görünmez hale getirecek... ve sonra onu bir ev kadar büyütecektir. Ancak Kızıl Çay Derneği(dünya egemenliği ve  mükemmel bir fincan çay demlemek gibi iki hedefe odaklanmış bir organizasyon ), Proton'u tüm kente yayarak, Nate'in bu deneyimini sabote eder! Nate,  Proton'un 'felaket koparmasını ve Kızıl Ölüm Çay Derneğinin kötü demlenmiş planlarına hemen bir son vermek için konuşan arabalar, Roketli jetmotorları gibi elindeki lazerli aletlerden büyük çapta yararlanması  gerekecektir..

How to Capture an Invisible Cat by Paul Tobin Sherlock/Watson ile Cloudy with a Chance of Meatballs(Köfte Yağmuru) tarzında, 40 bin kelimelik  orta okul çağındaki çocuklara yönelik mizahi  bir macera romanıPaul Tobin hakkında:
Paul Tobin Portland, Oregon yaşıyor.  Marvel, Dark Horse, DC Comics, Top Shelf, Fantagraphics gibi gibi çizgi roman dergilerinde yayınlanan yazılarıyla aldığı Eisner Ödülünün yanısıra Prepare to Die adlı romanıyla  Publishers Weekly'den Yıldızlı yorum aldı! . En son, Paul ve sanatçı eşi Colleen Coover, halen devam etmekte olan  Bandette serileriyle Eisner ödülü aldılar. Ayrıca bu dizi  "Gençler için en iyi Grafik Roman" dalında 2014 YALSA 2014 ödülü kazandı. Paul, Angry Birds çizgi roman mecmuasının  iki baş yazarından biri ve aynı zamanda Angry Birds'ün kısa karikötürlerine gelecek sezon için bölüm yazıyor. (Plants vs. Zombies gibi resimli mizahlarıyla iPhone oyunlarında kendi egemenliğini tamamladı ) Onun diğer mevcut projeleri  şunlardır: Prometheus/Aliens/Predator  dünyalarını birleştiren, Dark Horse Comics'den Ridley Scott ile birlikte hazırladıkları Adventure Time: Flip Side dizisi-Eisner ve Brian Stoker ödüllerine aday gösterilen, ödüllü korku dizisi Colder

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

İlgilendiğiniz takdirde bana yazınız.
aslikarasuil@gmail.com