9 Ocak 2014 Perşembe

FORTY ACRES by Dwayne Alexander Smith


Kırk dönüm hafızalardan kolay kolay silinemeyecek düşündürücü oğlu Derece ettik tartışmalı Işık hızında, ......

Editoryal düzenlemeleri yapılmakta Kırk Acres yayınlanacak Büyük kitap Olarak Yerini Almaya Hazırlanıyor income. Stephen King'in ALTINDA DOME'daki klostrofbisi IRa LeviN'İn Stepford'a WIVES'daki Mesum Yüzey Mükemmellik unsurlarını birleştirir ettik. Roman raflara konduğunda epeyce Bir Övgü Öfke beklıyoruz ettik. AYRICA yazarımız Dwayne Alexander Smith'e Uzun Basarili Bir yazarlık kariyeri diliyoruz ettik. Bundan Sonraki eserini merakla bekliyoruz.

Bu tip Romanda, Damon Darrell'e karsı hayatının en Önemli davasını Kazanır avukat Martin Gri adındaki Genç Bir Dava Avukatı mesleğinde oğlu Derece Uzman. Hırslanmak Yerine Damon, Martin'i Güçlü siyah adamların IÇ çemberine ALIR Martin'i yeni tomurcuklanan kariyerinde Bazi Büyük müşterilerle Çalışma şansını garantileyecek Bir Sıçrama Yapma Fırsatı yakalayacaktır ettik. Bu Küçük grup en sonunda ONU "bağlılık gezisine" Davet ettiğinde, Martin karısının TÜM şüphe met Fırsatı değerlendirmeye Karar vegbigb Martin'i ragmen kuşkularına ettik. Intikam Içinde Korkunç Bir sarmala Martin girecek-ve Kendi hayatı for Mücadele edecektir ettik weapons Bunun akabinde izolasyon.

FIRM'deki Gibi, Smith'in Öyküsü sızı güvenlli, yaşanabilir Gibi görünen Bir Dünyaya Davet ederken SONRA ansızın o Dünyayi altüst eden türden.

AÇLIK OYUNLARI, da oldugu Gibi met roman sızı huzursuz edip, uykularınıza girecek.

Michael Crichton'un Erken Asiri Hızlı ve YÜKSEK Bir macera James Patterson'un Eklendi çok Erken romanlarında oldugu Gibi met roman ettik.

Tartışmalı romanların Ticari romanlar oldugunu Hepimiz Biliyoruz. Kırk dönüm 'da hem böyLe hem de bundan ötesi-roman Korkunç Bir karanlığı Ortaya çıkarıp, okuyucuyu baskıya meydan Okumaya zorlayıp, bütünleşmeye Doğru Bir yolculuğa çıkarıyor ettik tarihe.

KIRK ACRESS İnsanı kahreden, meydan okuyucu Bir gerilim '. Peter Borland'ın editoryal gözü Ile, Dwayne Alexander Smith düşünülemezi Elde etti: onun Korkunç İLKİ Şu Anda DAHA Zengin, DAHA zeki, evet, DAHA korkunç, ettik. Bu kitap DAHA tip sayfasından Tehlikeli hızda bir safra Kitabı ellerinden düşüremeyecekler bir, şok edici manevralarıyla okuyucuyu elie geçirecek ettik.

Eserle Ilgilenen yayıncılarımıza duyurulur.