19 Ocak 2015 Pazartesi

Barrie Summy: The Disappearance of Emily H.

Folio literary Management'in listelerinden orta yaş grubu çocuklara yönelik  gizem romanını. Romanımız olağan üstü güçleriyle anıları okuyabilen bir kızın, bu yeteneğini kaçırılan bir kızı bulmak için kullanmasını konu ediyıor.

Geçmişi görebilen bir kız, bu zorlayıcı gizem romanında geleceği kurtarmak için  çalışıyor.

Bir kız kayıp. Üç kız yalan söylüyor. Yalnızca tek bir kız gerçeği bulmaya çalışıyor.

Emily Huvar  ardında hiç iz bırakmadan ortadan kaybolur. Ve ipuçları Raine'nin parmak uçlarında gizli.Raine diğer 8. sınıf öğrencileri gibi değil. Raine, bir dokunuşla, yalnızca kendinin görebileceği bir ışıkla geçmişteki bilinmeyen konuları aydınlatıp, pek çok muallakta kalan konuyu çözmektedir. 

Rainey, hayatını perişan hale getirenlerin  ayrılıkçı kızlar grubu olduğunun farkına vardığında, onların Emily'nin kayboluşunda daha çok şey bildiklerini düşünmesi onu daha da perişan eder. ...Bu durumda Emily'i bulmak için bir şeyler yapması gerekir. Yani olağanüstü yeteneğini  iyilik yapmak için kullanmak zorundadır...o yeteneğini kullanadrak kötülükle mücadele etmesi gerekir. Ancak Emily'i kurtarmak için yapacağı bunca şeyde acaba geç mi kalmıştır?

Barrie Summy I So Don’t Do adlı orta yaş grubu çocuklara yönelik bir dizinin yazarıdır..Güney Kalifornia'da eşi, dört çocuğu, iki köpeği, bir bukalemun ve balığıyla birlikte yaşamakta. Web adresi: www.barriesummy.com.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

İlgilendiğiniz takdirde bana yazınız.
aslikarasuil@gmail.com