4 Nisan 2014 Cuma

Kuhn Projects 2014 London Rights Guide

Kuhn Projects'in 2014 Londra Hakları Guide'ını sunmaktan mutluyum sizlere. AYRICA ajansın yepyeni bir web sitesini projelerini izlemek for http://www.kuhnprojects.com Adresine Tıklayınız Önemli ettik.

KUHN PROJELER


HAKLARI REHBERİ
Bahar
2014

Başvurun:

Jessie Borkan
Jessie@kuhnprojects.com

Kuhn Projeler
19 batısında 21 st Street, Suite 201

New York, NY 10010

P: 212-929-2227, F: 212-929-2583
www.kuhnprojects.com


* Not: Aksi belirtilmediği sürece, aşağıda başlıkları İngiltere haklarını kontrol


kurgusal olmayan düzyazı

GELECEK

• MUCİZESİ DOSYALAR: Tıp Frontiers Adventures at Emily Eakin tarafından (Penguin Press, 2016 Güz)

Tıbbi kuruluş ve alternatif tedavilerin dünyası arasındaki dolu ilişkinin titiz bir analizi ile hastalık ve iyileşme kişisel bir hikaye birleştiren, Emily Eakin bulunuyor 'soruşturma anı' sağlık, wellness genellikle polarize ama giderek kesişen dünyalarını araştırıyor, & tıp geleneksel Batı homeopatik, Doğu, ve kesme kenarına eski. Ticaret ile bir yazar ve gazeteci, Eakin tıbbının bu iki küreler, görünüşte uyumsuz ve birbirlerine genellikle başkalarına güvenmeyen, şimdi bu en az ve en umut verici sonuçlar belirlemek, enmeshed nasıl belgelemek için bir partizan olmayan, non-misyonerlik yaklaşım olası yakınsama, ve bu gelişme nasıl geçtiğini düşündürmektedir.


• KING YAPICI: Jacob Fugger ve Modern Maliye Doğum Greg Steinmetz (Simon & Schuster, Spring 2015) tarafından
Yaşam ve zamanlarda bir anlatı hesap Jacob Fugger-belki şimdiye kadar yaşamış en zengin adamı ve 16 başında, oluşturmak için en sorumlu adam inci yüzyıl, finans ve bankacılık sisteminin bugün uygulama. Fugger, siyasete para getiren imparator taçlandıran ve savaşlar-hatta onun küçük eylemleri anıtsal kaymalara sebep bankrolling ile yatırıldı olabilir. Steinmetz için eski Berlin ve Londra Büro Şefi olan Wall Street Journal ve seçkin yatırım firması Ruane, Cunniff ve bir akım ortağı Goldfarb.

Elyazması yakında.

Rus hakları AST satıldı; Pekin Mediatime satılan basitleştirilmiş Çince hakları; Brezilyalı hakları intrinseca satıldı; Türk hak Moda Ofset satıldı.


• NO MAN'S LAND: Savaş ve Barış Arasında yakalandı Elizabeth Samet (Farrar, Straus & Giroux'nun, Spring 2015) tarafından
West Point profesörü ve yazar üçüncü kitap Los Angeles Times Kitap Ödülü kazanan Askerin Kalp: West Point'te Savaşı sayesinde Okuma Edebiyat ve Barış (FSG 2008), NO MAN'S LAND birkaç subay hayatını ve deneyimlerini bir keşif samet West Pointen olarak günlerinden beri izledi. Kitap Samet için yazılmış olan yazıların büyür New Republic , The Wall Street Journal ve New York Times Magazine

Mevcut el yazması.


Altmışlı GÖZ: Richard Hu Bellamy Yaşam ve Times Judith Stein tarafından (Farrar, Straus & Giroux, Bahar 2015)
Modern sanat, Richard Hu Bellamy tarihinin en etkili ve gizemli bir sanat bayi biri ilk kez bir biyografi. Bellamy 1960 yılında, o Oldenburg, Rcsenquist ve Larry POONS gösterdi, efsanevi Yeşil Galerisi, nezaret ederken bir efsane oldu ve Donald Judd, Dan Flavin, ve Robert Morris minimalist heykel prömiyeri. Bellamy 1960'larda Amerikan kültürünün yüzen dünya bize rehberlik için mükemmel Virgil, sanat ve yaşam arasındaki sınırlar daha akışkan asla bir andır. Stein savaş sonrası Amerikan sanat konusunda uzmanlaşmış bir Philadelphia merkezli yazar ve bağımsız küratör. Richard Hu Bellamy üzerinde Eserleri ona bir Warhol Foundation / Yaratıcı Capital Sanat Yazarlar Grant kazandı. Geçen dört yıl için onun yazıları ortaya çıkmış Amerika'da Sanat ve New York Times Book Review .

Elyazması yakında.

Dünya İngilizce hakları Farrar, Straus & tarafından kontrol Giroux'nun. 


• SMART İÇİN EL BERABERLIK MİZAH, Matthew Diffee tarafından CAZİP KİŞİ (Scribner, 2015 Güz)
Zeki ve karikatürist gülmek-yüksek sesle son, köşe yazarı, radyo kişiliği, ve en çok satan editörü Reddetme Koleksiyonu, Cilt. I ve II , Matthew Diffee. Matt'in imza Featuring ilginç, akıllı mizah marka, bu 'resimli deneme', dünya-o da hepsi kendi, parlak malzemeden onun ilk kitabı olacak görmekten duyduğu keyifli bir şekilde içine Her bir pencere bir koleksiyon olacak. Onun önceki kitapları Alman ve Fransız pazarlarında çok başarılı olmuştur.

Elyazması yakında.


Thaddeus Russell tarafından ABD DIŞ POLİTİKASININ • İSİMSİZ TARİHİ (Grove / Atlantic, 2015 Güz)
Bir yazarın yeni kitabı A Renegade Amerika Birleşik Devletleri Tarihi (Free Press, 2010) ve Occidental College'da tarih profesörü, Amerikan dış politikasının tarihini yeniden çerçeveleme ve "sert" askeri güç ve "yumuşak" arasındaki kalıcı çelişkiyi keşfetmek kültürel etkiler. Zaten kült-klasik Russell'ın ikinci taksit modern Müslüman dünyanın bir radikal, tamamen yeni bir tarih ve Amerikalılar için bir çözüm sunan, Amerikan kültürünün "en kötü" aslında Orta Doğu ve Amerika Birleşik Devletleri için barış için özgürlük anlamına geldiğini savunuyor kim İslami terörizmle korkuyorum ama asker eve gelmek istiyorum.

Grove Atlantic tarafından kontrol Dünya İngilizce hakları saklıdır.


Wade Graham RÜYA ŞEHİRLER (Harper, 2015 Güz)
Amerikan Eden kadar piyasa güçlerinin, hükümet politikası, ya da estetik değişen moda "doğal" ürünler olmaktan bizim şehirler, yerine iyi, yenilikçi, tartışmalı ve sık sık rakip fikirlerin huzursuz savaşlara sahne kayması olarak anlaşılmaktadır nasıl (Harper 2011) yazarın keşif Paolo SOLERI Le Corbusier, Frank Lloyd Wright belirli bir vizyoner bir hayat / iş, odaklanmak için her bölüm kullanıyor. Wade Graham Los Angeles merkezli bir doktora tarihçi ve pratik peyzaj mimarı.


MONTE CARLO YAPMA: Roaring Spekülasyon ve Gözlük
Yirmili Mark Braude tarafından (Simon & Schuster, 2015 Güz)
 Kent zenginlerin dünyanın en rezil ve katlı oyun biri haline Birinci Dünya Savaşı'nın küllerinden gül-nasıl 1920ler, ancak daha sonra kendi ağırlığı altında çökmesi Monte Carlo hikayesi büyüleyici bir 1929-is kısık, renkli karakterler, uluslararası bir oyuncu ile doldurulur mikro-tarih. Bu büyük-daha-yaşam kişilikleri bir şehir-onlar baş döndürücü yükselişi (ve sonbaharda) bu tür "iyi hayat" çağdaş anlayışı gibi fikirleri incelemek hangi aracılığıyla bir mercek gibi hareket eğlenceli bir bakışla bize rehberlik daha yapmak ; tanıtım ve "markalaşma" karşısındaki seyahat ve tatil doğuşu; orta sınıf için "lüks" satış; Bir dava zenginlik, sınıf, iş ve eğlence içeren sosyal mühendislik çalışması.
• MODA VE CAM: Stil Dersleri Bir ​​Ömür Hamish Bowles (Knopf, Bahar 2016)
Son 30 yıldır Vogue editörü ve stil ve tat moda küratörü Hamish Bowles 'son derece kendine özgü bir geçmişi birinci kişi bakış açısıyla anlattı. Ansiklopedik bilgi ve sınırsız merak amansız karışımı ile Hamish moda, stil, ve tarih çarpıştığı bir dünya içine bizi getiriyor. Derme çatma bir oluşturmasını fontange de bir İngiliz kazanan dört yaşında Vogue yaşla on dört yetenek yarışmasına en genç moda direktörü olma Harpers & Kraliçe de de saflarına yukarı hareket için yirmi iki yaşındayken Vogue 2011 Büyük de Uluslararası Editör olmak, Hamish dört moda doktora, iç tasarım, dekoratif sanatlar ve mimarlık eşdeğer topladı. O bilinen ve son birkaç on yıldır en önemli tastemakers puanları öğrendim ve o hayat için önce bir sahnede monte asla karakterler oyuncular getireceğim oluyor. Onun kitabı onu etkilemiş ve dolaylı olarak onun büyüleyici, zarif ve erişilebilir nesir başkalarına-tümü üzerinde nüfuzunu grafik olanların onur olacaktır.

İngiltere hakları Little, Brown satıldı.


BROADWAY muscial VE GİZLİ YAŞAM: Broadway Gösterileri Yapım mısınız nasıl Jack Viertel'in (Farrar, Straus & Giroux, 2016 Bahar) tarafından
Müzikal tiyatro "şarkısı araziler," VP ve Jujamcym Tiyatroları ve tekrarla sanat yönetmeni, yaratıcı yönetmen, kişisel deneyim ve mesleki dramaturji bir karışımı ile birlikte başarılı müzikaller tutan sayı-by-numarası mimarisi,!, Jack Viertel'in içine bir bakış. Jack, bildiğimiz gösterileri ve sevgi ayrı çekerek onların yapı taşlarını tanımlamak, ve bize o perde çağrısı, kendi ayakları üzerinde seyirci kalkmak için gereken anlamak yardım, Amerikan müzikal tiyatro tarihinin üzerinden salıncaklar. Tiyatro tutkunları Jack'in içinde kepçe keyfine varacaksınız, ancak böylece okuyucular yaratıcı süreci hakkında kültürel geçmişleri veya kitaplarda ilgilenen olacaktır. Kitap aynı zamanda gizlice TiVo Smash, ev sahibi Glee partiler ve izlemek bu müzikal-TV severler-olanlardan yeni bir dalga hitap edecek High School Musical .


• Nate Johnson (Rodale, 2016 Bahar) tarafından GÖRÜLMEMİŞ ŞEHİR
Resident de gıda yazar grist , Michael Pollan hamiliginde ve yazarı tüm doğal (2013), Nate Johnson ikinci kitabında kentsel yaban hayatı araştırıyor. Çevremizdeki düz görme gizlidir doğal dünyaya kent sakinleri için bir rehber, görünmeyen CITY güvercinler her şeyi kapsayacak (ve neden onları bu kadar çok sadece bir bacak ile vardır!) Böcekler, yabani otlar, Nate imzada tüm samimi ve eğlenceli ses, tüm formları ve varlıkları içinde, doğaya 'resensitize' kendimizi teşvik.


YAYINLANAN

• DÜNYANIN HER ZAMAN: Saat Bir Kitap Jessica Irwin Jenkins (Nan A. Talese Kitaplar, 5 Kasım 2013) tarafından
Jessica Kerwin Jenkins, bir yazarın ikinci kitabı Exquisite Ansiklopedisi (Nan A. Talese Books, 2010) ve Avrupa'nın eski editörü W dergisi. Bu ikinci kitap, sıralar bir netice Exquisite Ansiklopedisi , namaz 15. yüzyıl kitaplardan ilham alacak, ve antik Roma, Ortaçağ Japonya, 18. yüzyılda Fransa, dahil olmak üzere birçok dönemlerden ve topraklarından gelen tuhaf tarihsel anekdotlar birlikte örgü olacak Victoria Londra ve 1940 dönemi Hollywood'un. Onun ilk kitabı Litvanya, Almanya ars Vivendi, Çin'de Chu Chen, Tayvan ve Ye-Ren Hollanda'da, Vaga Kore'de Rubybox, zıpçıktı satıldı.

Bulgar hakları Infodar satıldı.


EKMEK İÇİN TUTKU: Mükemmel somun yapma Master Baker-Seven Steps Dersler Lionel Vatinet tarafından (Little, Brown, 5 Kasım 2013)
Asırlık lonca Fransız doğumlu üyesi bir kitap Les Compagnons du devoir için erişilebilir 7-adım sistem ile pişirme onun bilgisini birleştirerek Cary La Farm Bakery, Kuzey Carolina, Usta Baker ve zanaat ekmek danışman sahibi, kendi maya, Fransızca, çavdar, challah ve diğer ekmek yapmak için ev fırıncı.

Little, Brown tarafından kontrol Dünya İngilizce hakları saklıdır.


FİRMA: McKinsey ve Amerikan İş üzerindeki Gizli Etkisi Hikayesi Duff McDonald (Simon & Schuster, 10 Eylül 2013) tarafından
Dünyanın en güçlü ve gizemli danışmanlık firmalarının bir anlatı hesap, McKinsey & Genel danışmanlık sektöründe tarihsel bir görünüm içine dokunmuş Şirketi. McKinsey, Ivy League mezunu seçkin bir kuvvet oluşur, bu AT & ABD'de 100 büyük, en çok tanınan şirketlerin 80, öneren gerçeğine rağmen, onun entrikalarını ve halkın gözünden peçeli iç işleyişini tutmak için tanınıyor T, Wal-Mart, ve en son olarak, Conde Nast. McDonald bir katkıda editörü New York Magazine ve yazmıştır Vanity Fair , GQ , Kablolu ve Zaman . İlk kitabı, Last Man Standing: Jamie Dimon ve JPMorgan Chase Ascent , Simon & tarafından yayımlandı 2009 yılında Schuster.

Simon & tarafından kontrol Dünya İngilizce hakları Schuster.

Japon hakları Diamond satıldı; Çinli hakları CITIC satıldı; Karmaşık Çinli hakları Commonwealth satıldı; Moda Ofset satılan Türk hak; Rus hakları Atticus satıldı; Hollandalı hakları Promethueus satıldı; Brezilyalı hakları Saraiva satıldı.
Devamı için tıklayınız


• SEZONU KURTARMAK: Ev Canning, parlatılması, A Aşçı Kılavuzu ve Koruma Kevin West (Knopf, 25 Haziran, 2013) tarafından
Ev aşçılar ve korunması meraklıları için şık, zengin resimli, pratik bir rehber, bu gazeteci Kevin West, popüler bir blog Savingtheseason.com yazarı ilk yemek kitabı. Klasik sık ve yeni lezzetleri katarak, Batı bize tatlı korur ve tuzlu turşu için sezon tarafından düzenlenen birden fazla yüz tarifleri, verir; kolay olabilir sebze ve meyveler; Böyle relishes, chutneys ve salsas gibi çeşniler; ve likör, şeker, ve kokteyller. Batı'nın seyahatler ve Amerikan Long Island New Mexico California geleneklerini koruyarak tarihinin chronicles tarifleri ile serpiştirilmiş. Bir esprili ve bilgili mutfak arkadaşı, Batı tarifleri tanıtımları zengin ve eğlenceli bir hikaye yapar. Ayrıca gıda güvenliği ve beslenme konularını, hem de üretmek için yoğun sezonlarda dahil ve çeşitleri üreten birkaç kullanışlı eklere, adresleri teknikleri koruyarak bir astar dahildir.

Knopf tarafından kontrol Dünya İngilizce hakları saklıdır.


AĞRI, TARAFLAR, İŞ: New York, Yaz 1953 Sylvia Plath , Elizabeth Winder tarafından (Harper, 16 Nisan 2013)
Yeni ve taze bir anlatı hesabı, bir genç Sylvia Plath bir coveted staj için Wellesley College New York geldi sırasında 1953 yılında otuz yaz günlerinde, mektup, günlük girişleri, kişisel programları ve görüşmeler çizim Matmazel keşfetmek, dergi New York'ta Plath'ın tecrübesi ilham hangi yolları Bell Jar ve sonsuza kadar genç edebi simgesi ve onun çalışma şeklinde.

Guanda / Gruppo Editoriale Mauri Spagnol satılan İtalyan haklar; Polonyalı hakları Marginesy satıldı. Sony Pictures Television için opsiyonlu Film hakları saklıdır.


• NASIL Letty Pogrebin (Public 9 Nisan 2013) tarafından HASTA VAR BİR ARKADAŞ BİR ARKADAŞ OLMAK
En çok satan yazar ve  Bayan  dergisi kurucularından Letty Pogrebin hasta olan insanların sağlıklı, destekleyici dostluklar için bir rehber kitap yazar. Onun kanser kendi deneyim yanı sıra arkadaş ve dost hasta ile birçok görüşmeler dayanarak,  nasıl Hasta olan bir arkadaşınıza Arkadaşına olun  kişisel anlatılara (hem Letty ait ve diğerlerinin) ve açık, erişilebilir, çok değerli tavsiyeler bir arada . Bu güzel, patavatsız kitap ustalıkla ruhlu bir sesi ile ağır bir konuyu işler ve bu başlıkları kuralcı geldiğinde pazarda hemen hemen boş bir boşluk doldurur.

İtalyan hakları Corbaccio satıldı; Silvertail satılan İngiltere haklar; Sanayi ve satılan Çinli hakları Ticaret Associated Press; Karmaşık Çinli hakları Sun Renk Kültür satıldı; Rus hakları Gaytri / Livebook satıldı.
LATİN D'LITE: Sağlıklı Twist Lezzetli Tarifler Latin Ingrid Hoffmann (Celebra, 2 Nisan 2013) tarafından
Ingrid Hoffman, gıda kişilik, televizyon yıldızı, ve yazarı Delicioso (Clarkson Potter 2008), teşvik edecek, sadece kolay takip tarifleri ev aşçı tanıtacak olan bu kitapta modern Latin mutfağı için yeni bir yaklaşım sunacak Sağlıklı bir yaşam tarzı, fakat cesur ve bazı durumlarda beklenmedik malzemelerle ve lezzetleri ile memnun edecek.

Celebra tarafından kontrol Dünya İspanyol hakları saklıdır.


• TÜM DOĞAL *: Diyet, doğum, Şifa ve Çevre için Doğal Yaklaşım Gerçekten Sağlıklı ve mutlu Bize tutar * Eğer bir Şüphecinin Görev keşfedin
Nathanael Johnson (Rodale, 29 Ocak 2013)
Bizim kültür her şey doğal aşırı romantize vardır ve bu bir kurgusal olmayan kitap savunarak, biz doğal ve onlara bilimsel yaklaşımları arasındaki ilişkiyi yeniden düşünmede yalan karşılaştıkları sosyal, çevresel ve sağlık krizleri çoğu çözümleri. Johnson bir NPR yapımcı ve yazmıştır  HarperNew YorkDış ve  San Francisco  dergi.


AFET Diaries: Endişelenmeyi durdurun ve APOCOLYPSE Love Öğrenilmiş (2013 Penguin Press, Ocak 24,) Sam Sheridan
Bir yıl bir anlatı ilk kişi hesabı gerçekçi ve fantastik hem de çok sayıda kıyamet senaryoları, hayatta kalmak için gerekli becerilerin türlü öğrenme ve uygulamaya koyarak geçirdi. Sheridan, yazarı bir Fighter Kalbi (Grove / Atlantic 2008) ve Fighter Mind ( Grove / Atlantic 2010), amatör bir dövüş sanatçısı, boksör ve eski vahşi kara itfaiyeci, ve için yazmıştır Newsweek ve Erkek Dergisi .

Karmaşık Çin haklar Bugün İş satıldı.


• İÇİN KÖPEK NELER VAR:? Sürpriz Tarih, Bilim, Felsefe ve İnsanın Best Friend Siyaset John Homans (Penguin Press, 8 Kasım 2012) tarafından
Insan kültürünün bir eser olarak köpek anlamak ve izlemek için birinci şahıs röportaj, anı, ve state-of-the-art "köpek bilimi" araştırma birleştirerek insan ve köpek eş-evrim bir anlatı kurgusal keşif, kentsel günümüze ve geleceğe kırsal geçmişten gelen köpek ilerlemesi. Homans ve yönetici editörü New York dergisi ve eski yazar ve editör için Esquire , Harpers ve New York Observer .

Japon hakları Hankyu satıldı; Yeni Yüzyıl satılan Çinli haklar; Karmaşık Çinli hakları Lijiang satıldı; İtalyan hakları Tarka satıldı; Springer Spektrum Almanca hakları saklıdır.
• BİZ ÖLDÜRÜLDÜ: Amerikan Komedi Kadının Yükselişi Yael Kohen (Sarah Crichton Kitaplar 16 Ekim 2012)
In  Biz öldürdü , Kohen Amerikan komedi kadınlara (ve) oldu devrimi araya getirmek Amerika'nın en önde gelen comediennes (ve yazarları, yapımcıları, gece kulübü sahipleri, ve bunların etrafında arkadaşları) toplanır. Biz komik başarı kendinizi alay ve desexualizing demekti, 1950'li yıllarda başlar. Joan Rivers ve Phyllis Diller Amerika'nın en favori sinirli bayan olarak ortaya; şaka onlara her zaman oldu. Sixties akıllı, sinirli comediennes (Elaine May, Özlü) görünümünü gördüm ve kadın hareketi radikallerin yeni bir dalga getirdi:
SNL kadınlar, sert göt stand-up ve televizyonda daha bağımsız bir cins (Mary Tyler Moore ve kardeşleri). Orada biz nihayet nerede alabilir önce sallamak için mücadele savaşları ve önyargılar vardı: (Tina Fey, ya, onlar gibi olsun ya da olmasın, Sarah Silverman ve Chelsea Handler gibi) kadınlar çekici, akıllı bir dünyada, cinsel güvenen ve en önemlisi, düz-out komik.

Resim Productions girin opsiyonlu Film hakları saklıdır.


•  NASIL bir minibüs SICAK BAKMAK İÇİN: , Zayıflama Büyük arıyorsunuz ve Ünlü Mom Çağında Chic Giyinme Gerçek Woman Kılavuzu Janice Min (St Martin, September 18, 2012)
Ünlü anneler, fitness uzmanları, stilistler, kuaförler, sanatçıları makyaj ve diğerlerinden ipuçlarını kullanarak, bir anne olduktan sonra kalmak ve genç ve çekici hissetmek konusunda yeni annelere ilham verici, kuralcı kurgusal olmayan kitap sunan tavsiye. Min başyazar taşımaktadır Hollywood Reporter , ve eski bir editörü İnsanlar , Stil ve eski yazı işleri müdürü ve  US Weekly, o sırasında 1000000-1900000 dergisinin tirajını büyüdü onu 6 yıllık görev süresi.

Karmaşık Çinli hakları Kai-Qi satıldı.


LEAP: • & Survive nasıl Sürdürülebilir Ekonomi gelişmek Chris Turner (; University of New England Press, 11 Eylül 2012 Random House Kanada, September 27, 2011) tarafından
Ödüllü Kanadalı gazeteci ve kitap-yazar ve çok beğenilen kitabın yazarı Umut Coğrafyası (Random House Kanada 2007), Chris Turner yeni kitabı
sürdürülebilir bir model, enerji arz ve hızlı ve tehlikeli eskimiş oluyor tüketim, bizim mevcut sistemden sıçrattı bir alan rehberi, sunduğu tüm sosyoekonomik spektrumu arasında fonksiyonları. Bu entegre bir yaklaşım, bu hepimizin yapabileceği bir yanal ekonomik sıçrama, çünkü o ", yanlara büyük sıçrama" olarak adlandırdığı bir tanesidir. Diğer bir deyişle, ve kategorideki diğer kitaplarının aksine, Turner değil bir kafa karıştırıcı ve belirsiz geleceğe ama şimdiden dünya genelinde çeşitli ülkelerde oluşturan başlamış yeni bir dünya düzenine doğru bir sıçrama önermektedir.

Karmaşık Çinli hakları Cube Press sattı.

• ZAFER: Muzaffer Eşcinsel Devrim Linda Hirshman tarafından (Harper, Haziran 5, 2012)
. Yargıtay avukat ve siyasi yorumcusu Linda Hirshman becerikli ve özel azınlık Amerikan evlilik eşitlik kavramını değiştirdi ve gelecekteki tüm siyasi hareketler için bir model olarak hizmet verecek kültürel değişim için bir kampanya dövme nasıl çarpıcı hikayesini detayları Muzaffer Gay: Victory Devrim  , değişime yol açan yazarın eşsiz deneyimler ve anlayışlar içeren ve yeni görüşmeler-böyle Frank kameny ve Phyllis Lyon gibi hareket Titans üzerine çekmektedir önemli mücadelesi içeriden bir görünüm sunan, Amerikan kültüründe büyük bir değişimin güçlü bir hikaye , bu tür Özgürlük Evan Wolfson Marry ve New York Senatörü Kirsten Gillibrand-bizim zaman içinde değişim kapsamlı, ilham verici bir tarih yaratmak seviyor dahil müttefiklerle. gibi yeni nesil aktivistleri ile Zafer bir oldu New York Times Book Review Editörün seçim kitap.

İsveç hakları Karneval satıldı. ABC Studios tarafından opsiyonlu filmi hakları saklıdır.


UnCorked: Şarap Crazy World üzerinden My Journey Marco Pasanella (Clarkson Potter, 22 Mayıs 2012) tarafından
Doğum ve Pasanella ve günlük hayatın bir anlatı, kurgusal olmayan hesap Oğlu, Manhattan'ın yazarın şarap mağazası, dağıtım, satış ve içme, şarap üreten ve ezoterik ve sık sık gizemli dünyasına okuyucuların rehberlik. Pasanella, eski bir iç tasarımcı ve kitap yazarı  Your Mind kaybetmeden Stil Yaşam , "Artırmak İçin Room" yazdığı için sütun New York Times, hem de için parçaları  GQ ve  Esquire . 2003 yılında eski Fulton Balık Pazarı olarak kullanılan ne onun dükkanı açtı.

Clarkson Potter tarafından kontrol Dünya İngilizce hakları saklıdır.


MIKE WALLACE: A Life , Peter Rader (. Thomas Dunne Books / St Martin Press, 13 Nisan 2012)
Efsanevi bir gazeteciyle yaptığı altı yıl süren kariyeri, depresyon ve intihar girişimleri ile yaptığı savaş ve onun kültürel mirasının ilk kez biyografisi. Rader, Los Angeles merkezli senarist ve belgeselci, kitap için çok sayıda arkadaş, aile ve Wallace'ın mevcut ve eski meslektaşlarına röportaj.

Rob Reiner / Castlerock tarafından opsiyonlu Guangzhou Shengya Kültür İletişim A.Ş. Film haklarına satılan Basitleştirilmiş Çince hakları; Peter senaryoyu uyarlarken.


• EL YAPIMI CHIC: High End Bakın Şık Projeler, temiz kalpli değil Laura Bennett (Rodale, 31 Ocak 2012)
Bir kalça, do-it-yourself bir kuşaklı deri laptop durumda süslenmiş pompalara tüylü akşam çanta, kendi high-end aksesuarlar oluşturmak için rehber. Laura oldu Project Runway Sezon 3 finalist ve yazarı ben? Dün You Yem değil mi (Ballantine '10)
RET KOLEKSİYON Matthew Diffee tarafından düzenlenmiş, Cilt 1, 2 ve Bind-up, (Galeri, 2006-7; Workman, Ekim 2011)
RET KOLEKSİYON: seni hiç görmedim, ve, bak Will Never Çizgi New Yorker (Cilt 1), ve RET KOLEKSİYONU Vol. 2: Crap Krem pek bir sevgili iki ciltlik koleksiyonu makyaj New Yorker karikatüristler artık ciltsiz bağlama-up olarak Workman itibaren de kullanılabilir 'reddetti iş,. Koleksiyonları dergi karikatürcü, stand-up komedyen, mizah ve öğretim üyesi Matthew Diffee tarafından hazırlanıyordu. Boston Globe ", bir feryat var" RET TOPLANMASI, dedi ve New York Times komik değildi çünkü [karikatür] gönderimler, Sayın Diffee gösteriyor, kenara değil ", dedi ... ama onlar çok komik çünkü . "Ve benzer sordu kitap Editörün Seçimi, adlandırılmış Chicago Tribune," Onlar çok iyi olabilir miydi? "

Les Arenes satılan Fransız haklar; Alman hakları Liebeskind satıldı.


: HER KADIN BİLİNMESİ GEREKEN 100 TARİFLER Life istediğiniz her şeyi elde etmek Nişan Tavuk ve 99 Diğer Fabulous Yemekleri tarafından Glamour Dergisi (Hyperion, 5 Nisan 2011)
Glamour dergisi editörü müdürü Cindi Leivi ve onu diğer editörler üçüncü sunmak Glamour- markalı yemek kitabı, göre, 50'den fazla evlilik teklifleri açtı onların ünlü "Engagement Tavuk" tarifi-bir kızartma tavuk etrafında merkezli bu bir  Glamour okuyucuları kim 'Onların erkek arkadaş için tarifi yaptı ettik. Kitap "" Ailesi Chardonnay Cake etkileyin "Better Anında Sıcak ve Ekşi Tavuk Çorbası Feel" ve "Sizin dolabı Fried Out Temizlik dahil, hayattan istediklerini elde etmek için onların hikayeleri yanı sıra, teklif 99 diğer tarifler yer alacak Rice. " Glamour 12400000 bir okuyucu ve bir sirkülasyon var 2.250.000 . Dergisi, Fransa, Almanya, Yunanistan, Hollanda, Macaristan, İtalya, Meksika, Polonya, Romanya, Rusya, Güney Afrika, İspanya, İsveç, İngiltere, Bulgaristan ve Çin'de sürümleri bulunur. 

Hyperion tarafından kontrol Dünya İngilizce hakları saklıdır.

Macar Hakları Scolar satıldı.


YİNE KAYBETTİ ASLA: doğru soruları sorarak bir Müzakerecisi ol Steven Babitskiy ve James Mangraviti tarafından (. Thomas Dunne / St Martin Press, 4 Ocak 2011)
Müzakere becerilerini geliştirmek, ve her şekilde ve müzakere düzeyleri için basit, doğrudan stratejilerini öğrenmek isteyen herkes için bir rehber. Kitap insanlar müzakere sormak için doğru soruları bilselerdi, çok daha iyi sonuçlar elde ediyorum çok daha az avantaj alınması ve somut yaşam kalitesini artırmak olduğunu prensip etrafında organize edilir. Babitskiy ve Mangraviti, hem avukatlar, SEAK, Inc, bir MA-tabanlı iş eğitim ve danışmanlık firması, müzakere stratejileri öğretiyor hangi bir çekirdek uzmanlık çalıştırın.  

Het Spectrum satılan Hollandalı haklar; Çin Times satılan karmaşık Çinli hakları; Elektronik Sanayi Yayınevi'nin satılan Çinli haklarını Basitleştirilmiş; Zaman Eğitim Company Ltd satılan Kore haklar; Rus hakları Popurri satıldı; Brezilyalı hakları Saraiva satıldı. 


• VENÜS Fixers: Dünya Savaşı sırasında İtalya'nın Sanat Tutulan Müttefik Anıtlar Görevlilerinin Olağanüstü Hikayesi Ilaria Dagnini Brey (Farrar, Straus & Giroux, 4 Ağustos 2009) tarafından
George Clooney'nin önümüzdeki filmin konusunun New York merkezli İtalyan gazeteci Ilaria Brey ile renkli, anlatı hesap, Anıtlar Erkekler, Dünya Savaşı sırasında Müttefik Kuvvetler tarafından monte Amerikalı ve İngiliz bilim adamı-estetin önceden az bilinen grup savaş çapraz ateşe yakalanan İtalya'nın sanat hazinelerini kurtarmak ve korumak. 

İtalyan hakları Mondadori satıldı; Karmaşık Çinli hakları İyilik Yayıncılık satıldı; Basitleştirilmiş Çince hakları Lijiang Yayıncılık satıldı.anı yazısı

GELECEK

• dik durmak ve Sing! Jessye Norman (Houghton Mifflin Harcourt, Mayıs 2014)
Müzik kariyerine ve ailesinin Afrika kökenli Amerikalı kökleri anlatırken, Howard Üniversitesi dünyanın en büyük aşamalarında, beş on yıllar boyunca klasik bir Amerikan hikayesi izleri ikonik opera şarkıcısı Jessye Norman anı. Jessye Norman Orchestre de Paris ve Los Angeles Filarmoni, New York, Berlin ve Londra dahil olmak üzere dünyanın en ünlü orkestraları ve senfoni ile sahne aldı. Ünlü soprano Kennedy Merkezi Onur kazanan en genç olan, Grammy Yaşam Boyu Başarı Ödülü kazandı ve Başkan Barack Obama Ulusal Sanat Madalyası aldı.

Mevcut el yazması.

Robson Basın satılan İngiltere haklar; Alman hakları DTV satıldı.


• TORNADO GELİN LET: A Memoir Rita Zoey Chin tarafından (Simon & Schuster, Haziran 2014)
Üç bağımsız, iç içe anlatılar ile olağanüstü bir anı: Bir çocuk kaçak bir üzücü hikayesi; Onun evlilik sınırlarını keşfetmek süre panik üstesinden gelmek için çalışıyor olgun bir kadın bir sondalama hesabı; ve bir at bir canlandırıcı masal. Dizginsiz belirlenmesi yoluyla, Rita onun genç kaçak kendine, o sonsuza dek gömülü düşündüm onun bir parçası, doğru ve diğerleri vazgeçmeye hazır bir ata karşı merhamet öğrenir. Rita Breadloaf yazarın konferansına katıldı, ayrıca Grub Caddesi'ndeki bir yazı öğretim elemanı olarak çalıştı. O şimdi sorunlu genç kızlar için bir atlı grubu geliştiriyor Germaine Lawrence Okulu'nda gönüllü olarak onu sürme yeteneklerini geçerlidir.

Mevcut el yazması.


• MY KEMİKLERİ YANGIN DURDURMA UP: A Memoir Charles tarafından Oral (Houghton Mifflin Harcourt, Eylül 2014)
Için görsel op-ed köşe yazarı New York Times Charles patlayacak anı kişinin kimliğini bulma ve ancak ağrılı veya rahatsız edici, geçmişle yüzleşme konusunda bir-gelişi yaş hikaye. A Louisiana yerli, Charles, beş kardeşin en küçüğü, izolasyon ve ona kurtuluş için okul açmak için neden gülünç bir yaşamın erken ele. Memnun etmek ve elde etmek için bir arzu tarafından körüklendi, Charles Grambling State Üniversitesi akademik burs topraklarda. O sadece mezun olduktan sonra iki yıl sürdü New York Times muhabir olarak görsel raporlama yeni bir tür icat etmişti grafik wunderkind, işe Detroit News . Charles olmak için kısa bir süre sonra terfi Times'ın onu 25 yaşında tarihin en genç bölüm başkanlarının bir yapım, Grafik Direktörü. Bugün, Charles ilk ve tek görsel op-ed köşe yazarı ve son zamanlarda 11 seçildi inci tarafından dünyanın en etkili Afro-Amerikalı Kök dergisi. O da normal bir televizyon kişiliği ve CNN ile sözleşmeli katkıda bulunuyor.

Mevcut el yazması.

Hmh tarafından kontrol Dünya İngilizce hakları saklıdır.


: MODERN BİR EVLİLİK • A Memoir Christy tarafından Mark Kidd (Galeri, Kasım 2014)

New York, Christy & Yeni Mark Kidd gerçek şehir hayatının bir tat alma umuduyla gizemli Yılbaşı fête için bilet aldım. Böylece başlar (çok masum) onların 'swinger' yaşam tarzı, onların evlilik devrim olacak biri, kendi cinsel yaşam ve kelime 'normal' kendi tanımı içine keşif ve başlatma. Güçlü-ve gerçekten modern bir evlilik nüanslı ve beklenmedik bir resim boyama sırasında müstehcen ama dobra asla, bu eğlenceli, samimi ve zeki anı egzotik, erotik yeraltı dünyasına fikir verir.

Elyazması yakında.


• IM: A Memoir Isaac Mizrahi tarafından (Amy Einhorn, 2017 Güz)
Yetenekli ve her yerde Isaac Mizrahi, iki yıldır moda dünyasında bir marka gelen bir anı. IM (geçici başlıklı) birlikte hatıraların, bildirileri, görüş, ve bir kez eğlendirmek ve aydınlatmak anekdotlar örgü olacak. Brooklyn bir Ortodoks topluluk onun işkence çocukluğundan
Onun ergenlik Parsons School, Studio 54 de dans pistinde yaptığı zaman geçirdim
Arkadaşları ve ilham perileri gibi Kate Moss, Christy Turlington ve Naomi Campbell gibi süper pist hüküm 1990 kafa Tasarım, Isaac kendi içine geliyor ve onun sevgili zekâ ve ses ile bir moda ünlü, bütün olma hikayesini anlatıyor .


İSİMSİZ MODA BELLEĞİ Kate Betts (Spiegel & Grau, Bahar, 2015) tarafından
Bir yaş anı ve Betts'in ait (ve büro şefi olarak Paris'te moda sektörüne başlatılması, bir hesap geliyor Kadın Giyim Günlük onun için çalışmak için gitti New York'ta daha sonra), Milano, Londra, ve, Vogue . Betts yazarı HERGÜN ICON: Michelle Obama ve Stil Gücü (Clarkson Potter 2010), eski yazı işleri müdürü taşımaktadır Zaman Stil & Tasarım ve Harper 's Bazaar , ve bir dailybeast.com katkıda bulunuyor.

Elyazması yakında.

Spiegel tarafından kontrol Dünya İngilizce hakları Grau.


• YOL KÖPEK: His Soul Arama A Komedyen İtirafları Dov Davidoff (St Martin Press, 2015 Bahar) tarafından
Bir korkusuz komedyen ve televizyon kişiliği Dov Davidoff hayatının bir çalkantılı yıl geriye bakmak. Bu, saygısız komik ve sonuçta içten anı, Davidoff komedi dünyanın içinde derinden okuyucu alır ve onun rollercoaster çocukluk ve gençlik üzerine yansıtır. Dov katlı gelen keyifsiz değişmektedir kulüplerinde sahne ülkeyi çaprazlamasına kesen, hit, özlüyor, ve yolda bir hayat teşkil zor yutmak gerçekleri açığa, Amerikan komedi sahne Göbek bir ışık parlar . Renkli ve beklenmedik yerlerde bir takım bizi hem de sevimli ve lezzetsiz karakterleri bir döküm ile birlikte, Dov dokunaklı ve akıllıca dünyanın en komik mesleği karakterize güvensizlik, rekabet ve yalnızlık dile.


• DAİMA Amanda Brooks tarafından bir parti elbisesi PAKETLERİZ (Blue Rider, 2015 Güz)
Yazar ben senin stilini seviyorum ve eski Barney Moda Direktörü Amanda Brooks'un ' kafa siperlerde geri onu yıllardır üzerinde seyir non-fiction, moda Bildungsroman: Patrick Demarchelier için bir fotoğraf asistanı olarak ilk iş; sihir ve bir Gagosian "Galeri Gallerina" olmanın ihanet; tuleh, Frederic Fekkai ve Hogan için çeşitli moda mesajlar; ve, nihayet, diye düşündü konumuna onu yükselişi bir "rüya iş" olduğunu, ama bir kabus olduğu ortaya çıktı. Bir kısmı-gelişi yaş moda sektöründe Amanda'nın yıllarda öğrenilen hayat dersleri ve bir kısım kuralcı tarzı ile dolu anı nasıl-(boyunca ipuçları ve yan barlar yoluyla), kitabın 'Amanda geçişi, son derece relatable olacak kariyer gal 'özlemleri ve erken başarıları ve gerilemeler, aynı zamanda moda elit gün için günlük yaşamlarında bir kulis görünüm verirken.


YAYINLANAN

• UMUT canlı tutuyor: Bir kadın, değiştirildi 90,000 Lives Dr Hawa Abdi tarafından, Sarah Robbins (Grand Central, 2 Nisan 2013) ile
Somalili doktor ve avukat Hawa Abdi'nin adlı anı, onu anlatırken ve onun iki doktor kızlarının 'deneyimleri arazi onların 1.000 dönümlük arsa üzerinde iç savaş yorgunu Somali 90.000 yerinden insanların barınma büyük bir mülteci kampını nezaret, hangi o bir hastane ve bir okul inşa etti . Hiç uyandıran Dr Abdi Nobel Ödülü'ne aday oldu Glamour 'nin 2010 yılında Yılın Kadın, Hillary Clinton ve Ashley Judd seviyor yanında paneller ve zirvelerinde sık sık konuşuyor ve son zamanlarda Vital Voices Küresel onurlandırıldı Liderlik Ödülleri.

Grand Central tarafından kontrol Dünya İngilizce hakları, UK hakları Virago satıldı.

Fransız hakları Editions JC Lattes satıldı; Moda Ofset satılan Türk hak; Valardi editörler satılan İtalyan haklar; Çek hakları Triton sattı.AĞIR: Bir Anne, Bir kızı, Diyet-A Memoir Dara-Lynn Weiss tarafından (Ballantine, 15 Ocak 2013)
Vogue onu yedi yaşındaki kızı kilo yardımcı hakkında "Front" yazar Dara-Lynn Weiss anı. Kızı Bea ağırlığı ilgili ebeveynlik kararları çevreleyen son derece tartışmalı medya dolu fırtınası ardından, Weiss'ın deneyimi çıkmaz "Eğer yoksa sen / lanetli yoksa lanet" Modern ebeveynlik özetler. Ağır bir ailenin ilişkilendirilebilir hikayesi, çocukluk obeziteye karşı zor ve sonuçta elde savaş.

Avustralyalı hakları Random House Avustralya'ya satıldı; Alman hakları Edel satıldı.


UZUN YOL ANA: Aşağı Settle Cesaret Bir Adamın Görev Andrew McCarthy (Free Press, September 18, 2012)
Bir New York Times en çok satan "Pretty in Pink" ve gibi ikonik film için tanınan aktör tarafından anı "Weekend Bernie anda," o gitti fırtınalı ve dolambaçlı bir rota keşfetmek, ödüllü bir seyahat yazarı olarak daha yakın bilinen nihayet bu yaz evlenecek bir kadın, aşağı yerleşmek. McCarthy yedi Kilimanjaro Amazon egzotik geziler, hem de taahhüt onun fobi seyahat saplantısı bağlayan, bir film yıldızı olarak ve bir insan olarak onu şeklinde geçmiş gezileri merceğinden bu rota araştırıyor, ve ile sonuçlanan onun Düğün günü, gelecekteki eşi yerli Dublin.

Basitleştirilmiş Çince hakları Alpha Books sattı.


İYİ BİR ADAM: Babam, Sargent Shriver Rediscovering Mark K. Shriver (Henry Holt tarafından , 5 Haziran 2012)
Babası Sargent Shriver, Barış Kolordu kurucusu olan Shriver ilişki ve hayatının bir hesap; Amerikan Başkanı Lyndon B. Johnson'ın "Yoksullukla Savaş" bir mimar; Fransa ve Başkan ve Başkan Yardımcısı adayı için eski ABD Büyükelçisi; ve kocası, Eunice Kennedy Shriver, John F. Kennedy kardeşi Robert F. Kennedy, Ted Kennedy, ve kendisi 1968 yılında Özel Olimpiyatlar kurucusu olarak tanınmış bir kamu görevlisi 56 yıl boyunca. İYİ MAN yaygın bir şekilde hem aile, arkadaşlar, ve başkanları tarafından övgüyle bir adam kutluyor barış için savaşçı, ve kimin yol gösterici ilkeler hayatında inanç, umut ve sevgi yılmadan bir devoutly manevi kişi olarak. Shriver o daha onun kadar fark daha bu ilkelerin tarafından nasıl şekillendiğini araştırıyor babasının Alzheimer içine düşüş ve son ölüm. Shriver Kaydet ABD Programları SVP Çocuklar temelidir.


• TAM SERVİS: Hollywood ve Yıldız Gizli Sex Live My Maceraları
Scotty Bowers tarafından, Lionel Friedberg ile (Grove / Atlantic 14 Şubat 2012)
Şimdiye kadar satılan 100.000 'den fazla kopya, bu New York Times en çok satan anı Scotty Bowers, yıllardır, Scotty ve rezil Hollywood'un Richfield benzin istasyonu hakkında bilinen Hollywood'un bilenlere üyeleri, arasında bir efsanenin öyküsünü anlatıyor o İkinci Dünya Savaşı sonrası Los Angeles gizli cinsel üssü haline Hollywood Boulevard söyledi. , Savaştan sonra Los Angeles'a hareket eden sadece bir kaç yıl içinde, Scotty Hollywood İçerdekiler puanları ve era-odaya ve un-odaya büyük yıldız ile arkadaşları (ve kendisi) bağlantı edildi bekar ve evli; erkek ve kadın. Scotty ve püf noktaları 'Liaisons Rita Hayworth dan Tennessee Williams'ın herkesi dahil; Cole Porter Edith Piaf; Shelley Winters Desi Arnaz; Katherine Hepburn, James Dean, ve Howard Hughes Windsor Dükü. Scotty kendisi "hile" devam yanı sıra başkaları için düzenlemek gibi yapımcı, yönetmen, efsanevi kuaför, set dekoratörler, ve müşterilerimize düzinelerce onun yolu kesişti sonra tarafından kültür büyük ölçüde değişti sanki erken 1970'lerde "hile", ve insanlar bir seks için başka bulmak için başka yollar vardı. Scotty anı Amerika'nın püriten kökleri ve cinsiyete karmaşık bir ilişki olduğunu; stüdyo sistemi ve görüntü yaratma konusunda; ikiyüzlülük ve gizlilik ve gücü hakkında. Scotty, bir spritely seksen dokuz yaşında hala Los Angeles'ta yaşıyor ve bir esrarengiz keskin bir zihin ve berrak bir hafızası vardır.

Dünya İngilizce Grove Atlantik tarafından kontrol edilen; UK hakları Atlantic Monthly Press sattı.

Hugo ve Ciel satılan Fransız haklar; Jereny Ram satılan Lehçe haklar; Terra / Knigovek satılan Rus haklar; İspanyol hakları Yayın Anagrama satıldı.

Denizaltı / Matt Tyranauer (ile seçeneği altında Belgesel hakları : Valentino Son İmparator , 2008)


• LE FREAK: Aile, Disco, ve Destiny bir Upside Down Hikayesi Nile Rodgers tarafından (Spiegel & Grau, 18 Ekim 2011)
Efsanevi, multi-platin, Grammy ödüllü müzik yapımcısı, söz yazarı ve onun eşsiz yaşam yolculuğunun Chic bant üyesi Nil Rodgers adlı anı. Nil Manhattan'ın Hasidik Lower East Side bölgesinde biracial eroin bağımlısı asi genç anne ile büyürken onun çocukluğunu ayrıntıları; Timothy Leary ile asılı Los Angeles'ta bir tutkal koklama hippi olarak onun ergenlik; fuhuş, suç, ensest, cinayet ve aşırı doz içine ailesinin genişletilmiş baskınlarınızda; uyku ve New York metrosunda panhandling özgürleşmiş genç olarak onun genç hayatı; Kara Panterler bir dövüş sanatları uzmanı olarak görev yaptığı zaman; "Susam Sokağı" ile onun rolü; Onyedi yaşında da Apollo Tiyatrosu'nda yaptığı konser; disko ve Studio 54 de sallanan şafak; organize suçlar, adam kaçırma; kokain psikoz; ailemle birlikte onun yumuşama (hepsi o onlara yol boyunca 30'dan fazla araba ve birkaç ev satın alma, 20 yaşından beri desteklenen ediyorum); ayık almak; Madonna, David Bowie, Diana Ross, ve diğerleri ile çalışmak; ve, yazma üreten ve tüm zamanların en büyük hit bazı kayıtları üzerinde gerçekleştirerek çok zengin olma. It Black hippiler ve Beyaz Esrarkeşlerin hikaye; Greenwich Village, Harlem, & Bronx; New York ve Los Angeles; Motown toplantı rock'n olmak disko-ve neredeyse tüm son beş yılda dünyanın en önemli kültürel, politik, sosyal ve müzikal vardiya canlandırır rulo.

Spiegel tarafından kontrol Dünya İngilizce hakları Grau / Random House; Sphere / Little, Brown İngiltere'de satılan İngiltere hakları saklıdır. 

Fransız hakları Fromentin satıldı; Brezilyalı hakları Zahar satıldı.


• VIDEO SLUT: Ben Tiny Mor Yün külot bir çift içine bir olimpiyat Yüksek Dive, Got Prens Off Madonna ittirdi nasıl, takım Michael Jackson'ın babamdan Ran ve Ben Kitlelerin Rock Resim getir Could Geri Akış bir şelale var Sharon Oreck tarafından (Faber & Faber, 25 Mayıs 2010)
Sharon Oreck üst üreticisi ve Madonna, Prince, Janet Jackson, Sting, Chris Isaak, Sheila E gibi önemli rock yıldızları ile ikonik müzik videoları yüzlerce yapma onu hikayeleri genç anneden serüvenini anlatırken emektar müzik video yapımcısı tarafından mizahi anı ve Mick Jagger.


· SLAVE HUNTER: Bir Adamın Küresel Görev İnsan Ticareti Mağdurlarına Ücretsiz Aaron Christine Buckley ile Cohen (Simon Spotlight 23 Haziran 2009)
Için manevi rehabilitasyon yeniden uyanış ve ortak kurucu "Borç Bırak" kampanyası den, rock-and-roll uyuşturucu bağımlılığı genç sutopu yıldızın yazarın kişisel yolculuğunu anlatan eski Jane'in Addiction direktörü Aaron Cohen tarafından bir anı Güney Amerika, Afrika, Güneydoğu Asya ve Orta Doğu'da insan kaçakçılığı ve seks kölesi mağdurlarını kurtarmak resmi ve tehlikeli gizli iş.

Apocalypse basın karmaşık Çinli haklar; Portekizce hakları Dom Kişot satıldı.
Sex Slave Hunter MSNBC bu sonbaharda premier Aaron, oynadığı,.kurgu

GELECEK

• BOYALI KADIN: A Novel William Kuhn tarafından (Harper, 2015 Güz)
A ikinci romanı Mrs Kraliçe Tren Alır yazar Bill Kuhn, yüzyıl aristokratlar, sanatçılar ve onların patronları, en önemlisi birkaç dönüş arasındaki aşk, seks ve skandal bir kurgusal hesabını söylüyorum bu bir Isabella Stewart Gardner ve John Singer Sargent. New York'taki Metropolitan Müzesi'nde sonra Londra'daki Ulusal Portre Galerisi'nde ilk açılacaktır ve Sargent gösterisi ile birlikte yayımlamak için ayarlayın.

Elyazması yakında.

Dünya İngilizce Harper tarafından kontrol edilir.


YAYINLANAN

• ONUN FİKİR: A Novel Holly Peterson tarafından (William Morrow, 1 Nisan 2014)
Aşağıdaki Holly Peterson ikinci romanı Manny (Press 2007 Dial ) , bir New York Times en çok satanlar, hayatını kurtarmak için onun geçmişten gelen ücretsiz kırma bir kadın, Mary Crawford, ilgili. Kocasını bırakır ve o kendi bir yaşam için alışık büyüdü sosyal tırmanma elitin dünya reddediyor Manhattan'ın üst kabuk içinde ayarla, hikaye Mary izler. Peterson ABC News, bir yapımcı ve bir yazar ve editör için katkıda oldu Newsweek . Manny vurdu New York Times ilk hafta çok satanlar listesinde, hem de Barnes and Noble en çok satanlar listesinde, ve mükemmel eleştiriler aldı USA Today (hem sıcak bir seçim vurgulamak ve onların yaz çekme), Zaman ve Redbook . Manny da kapsama alınan Marie Claire , Veliler, ve Wde dergi.

Harper İngiltere'de satılan İngiltere haklar; Record satılan Brezilyalı haklar; Hollandalı hakları Kitap Evi satıldı.


• SESSİZ BİR KEZ BAŞLADI: A Novel Jesse Ball (Pantheon, 28 Ocak 2014)
A dördüncü romanı Paris Review 'un Plimpton Ödülü kazanan ve yazarı Samedi Sağırlık , Kapı ile Way , ve sokağa çıkma yasağı (tüm Vintage), Japonya, şok edici bir itiraf ve ardından gelen deneme kaybolma bir döküntü hikayesini anlatıyor adam kaçırma cinayet ve gizemli sessiz itirafçısı için. Röportajlar, mektuplar, mahkeme transkript ve günlükler aracılığıyla söyledi KEZ BAŞLANDI SESSİZ maçta deceptiveness ve insan motivasyonları bilinemez aralığının ürpertici bir keşif olduğunu. Bu ciltli Ball'un ilk romanı

İngiltere hakları Metin satıldı; Kuhn Projests denetleyen Fransız haklarını sadece .

• reklam gerçeği: A Novel John Kenney tarafından (Touchstone, 22 Ocak 2013)
Ruhu içinde bir kötülük, komik, dürüst ve dokunaklı bir ilk roman  Sonra Biz sonu geldi  ve  ben Leave You Nerede This Is  ilgili kurumsal hayatın, aşk komplikasyonlar ve aile anlam saçmalığı. Finbar Dolan kaybetti ve yalnız edilir. O bunu bilmiyor hariç. Bir Madison Avenue reklam ajansında bir hafif başarılı kariyer yapmak için onun mavi yakalı Boston yetiştirilmesinde kaçan rağmen, o bir karmaşa biraz ve kırk üzerinde kapanış. Geçenlerde bir düğün kapalı denir, ve sadece onun yabancılaşmış uzun ve bir kez küfürlü babası hasta düştüğünü öğrendi. Bu Fin o yapılmış seçimler yeniden değerlendirmek ve nihayet hayatı ve onun geçmişi hakkında gerçeği söylemek için bir uyandırma çağrısı. İlk kez romancı John Kenney, düzenli mizah katkıda New Yorker , New York Times ve Los Angeles Times , madenleri kendi reklam arka plan, bir, komik anlayışlı, bazen alaycı içine spot-on, zorlayıcı içeriden detay örmeye ve sonuçta ilk hareketli. Film hakları John senaryoyu uyarlarken ile seçeneği altında şu anda.

Alman hakları Goldmann satıldı; Hollandalı hakları Link sattı.

Lynn Hendee ve Bob Chartoff ile seçeneği altında film hakları; John adapte olmaktadır.


MRS. QUEEN William Kuhn tarafından TREN ALIR (Harper, 16 Ekim 2012)
Buckingham Sarayı bırakır İngiltere Kraliçesi, yaklaşık Doktora tarihçi William Kuhn bir ilk roman, habersiz-bir tek onu bulmak ve geri MI6 önce onu getirmek için yemin ve Magazin onu açmak altı bir ayaktakımı grup, bilinen olay ulusal bir olay haline kaybolması. Alan Bennett adlı hit çok gibi Seyrek Reader MRS QUEEN yakalar tren alır, soluk ama kalıcı sihir ve görünüşte gizemli kurumun zafer, ve o da, demode hale gelmiştir eğer kendini harikalar bir kadın. Arsa ilerledikçe, bu yüzden gibi Buckingham Sarayı'nda "Ev" üst kattaki / aşağı dinamikleri, hem de monarşi ve hükümet arasındaki gerilimleri yok. Roman aynı zamanda en iyi bildiğini düşünüyor, her biri rakip nesiller arasında sık sık komik uyumsuzluk yakalar. William Kuhn (David Kuhn hiçbir ilişkisi) bir biyografi yazarı, tarihçi ve yazar, çoğu son zamanlarda, ve Okuma Jackie: Kitaplar Onun Otobiyografi , Nan A. Talese Kitaplar son yayınlanan Jacqueline Kennedy Onassis, editoryal hayatının bir hesap yıl. : Kuhn da üç diğer önceki kitapların yazarı Zevk Politika: Benjamin Disraeli Portresi (Cep Kitapları 2006), Henry ve Mary Ponsonby: Kraliçe Victoria Mahkemesi Yaşam (Duckworth 2002) ve Demokratik kralcılık (Palgrave Macmillan 1996).

UK & Allen & satılan Avustralyalı hakları Unwin; Plaza & satılan İspanyol hakları Yanez; Polonyalı hakları Weltbild Polska satıldı.

Weinstein Company-Dustin Hoffman Yönetmenliğini seçeneği altında film hakları.
• karatma: Jesse Ball tarafından A Novel (Vintage, 14 Haziran 2011)
Jesse Ball üçüncü romanı bir babanın hikayesi ve müzik performansı yasadışı ve sıkı curfews yerdesiniz bir isimsiz, devrim sonrası arazi yaşayan genç kızı anlatıyor. Bir gece babası bir epitaphorist ve eski bir kemancı, o kısmen, baba ve kızının kişisel hikaye yanı sıra ipuçları veren, karmaşık bir kukla gösterisi oluşturur kiminle onların yaşlı komşularının bakımı, kızını bırakır Yaşadıkları toprakların tarihi. Ball'un ilk romanı İtalyan yayına Feltrinelli satılan; Hollandalı yayın için Athene Forlaget için; Fransız yayın Les Allusifs için; ve Türkçe yayın için Everest.

Pozitif satılan Türk hak; Latin Amerika hakları La Bestia Equilátera satıldı.çocuk / ya

YAYINLANAN

• BT HAKKINDA BİRAZ Jessica Lange (Sourcebooks 1 Ekim 2013), tarafından KUŞ IS
İki kez Akademi ödülü sahibi Jessica Lange ilk çocuk kitabı, bu konuda biraz KUŞ IS, o kendi torunları için oluşturulan ve o aldı ve el-renkli fotoğraflarını kullanmak hangi bir kitaba dayanmaktadır. Onu onun geçmiş maceralarını anlatmak için neden kendi büyükannesinin ahır, bir altın kafese bulmak iki genç kız hikayesini anlatıyor.


Paul RUDNICK tarafından • MUHTEŞEM (Scholastic, 1 Mayıs 2013)
** Paperback serbest 29 Nisan 2014 **
Senarist, romancı, oyun yazarı ve New Yorker dergisi mizah iştirakçinin ilk genç yetişkin romanı, alaycı bir genç onu üç elbiseler en güzel kadın içine onu dönüştürmek yapmak için söz bir moda Svengali buluştuğu bir bükülme, modern bir masal Dünya, sonra o romantik uluslararası maceraya başlatılan ve güzellik her şey olup olmadığını karar vermelidir, yoksa o olmadan sadece mutlu olabilir? Paul Rudnick makaleler ve denemeler de ortaya çıktı Vogue , Vanity Fair , Esquire ve New York Times . Onun senaryo kredi Hamlet'i Nefret "de dahil olmak üzere ve onun çalış ve Broadway kapalı ve dünyada üretilen", "In & Out", "Sister Act" ve "Addams Family Values," içerir; "Jeffrey" Obie kazanan; "New Century"; ve "Poor Little Kuzu," bir Outer Critics Circle ödülü sahibi.

Dünya İngilizce Scholastic tarafından kontrol edilir.

Koreli hakları Munhakdongne satıldı.


Zirvesi ile seçeneği altında film hakları; Paul senaryosunu adapte olmaktadır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

İlgilendiğiniz takdirde bana yazınız.
aslikarasuil@gmail.com