27 Temmuz 2013 Cumartesi

Brad Pilon's Eat Stop Eat


Degerli Yayıncılarımız; Sizlerle Türkçeleştirilmiş Tanıtımını bu linkten okuyabileceğiniz Brad Pilon'ın  Eat Stop Eat'i haftada iki kez oruç tutarak ya da aç kalarak zayıflamayı öneren bir kitap. Eser Amerikada yazar tarafından (Self Published) yayınlandı. Uluslarası satışları Kore'ye satıldı. İnanmayacaksınız ama kitap Kore'deki bestseller listelerini zorluyor ve şu anda  Paolo Coehlo'nun yeni kitabının üstünde ve Khaled Hosseini'nin en son kitabın bir altında olduğunu söyleyebilirim.Koredeki bestseller listesini görmek için Tıklayınız


Eat Stop Eat

Amerika'da: Yazar tarafından yayınlandı. 
Kore:  TheBookInMyLife
Yalnızca yazarın kendi web sitesinde eserden tam * 75.000 kopya satıldı!!!!!

Kore'de * Bestseller oldu


Aralıklarla aç kalmak son birkaç yıl içinde kilo vermek için popüler bir yöntem haline gelmiştir. Ekseriyetle diyet kitaplarında aç kalmak önerilse de , bu aç kalma olayını gereğinden karmaşık. EAT STOP EAT'in arkasındaki felsefe basittir: kolay uygulanır. Yapmanız gereken tek şey haftada bir veya iki kez 24 saatlik bir açlık. Bunun için size en uygun herhangi bir günü seçin. 

 EAT STOP EAT'den alabileceğiniz yararlarından bazıları şunlardır:
  • Yağ ve kilo. 24 saat boyunca haftada iki kez açlık kalori alımınızı % 25 kalori oranında düşürür. Ayrıca yağ yakma hormonlarınızı artırır.
  • Kas inşası. Oruç hiçbir kas yıkımına neden olmayacak ve metabolizmanızı yavaşlatmayacaktır. Brad, bu konudaki mitleri kitabında çürütüyor.
  • Gıda bağımlılığını kırmak. Açlık ve yeme isteği çoğu zaman fiziksel olmaktan ziyade zihinsel bir istektir. Oruç aynı zamanda kendinize hakim olmanızı sağlar.
  • Tasarruf. Haftada iki kez Oruç tutmak, gıdaya daha az harcama anlamına gelir. Aylık market faturanız yaklaşık% 20 oranında düşecek.
  • Verimliliği artırmak Oruç tutacağınız  gün sizin için en verimli gün olacak:. Hiçbir yemek yok, Yani ne yiyeceğiniz konusunda endişelenmenize gerek yok.
  • Enerji düzeylerini artırmak. Spor yaparken kendinizi yorgun veya uyuşuk veya zayıf hissetmeyeceksiniz.  En iyi eğitimleriminin genellikle açlıktan sonra olanlardır.
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
Brad Pilon aralıklı açlık konusunda uzmandır. EAT Ontario, Kanada Guelph Onun sitesidirÜniversitesi'nde lisansüstü araştırmasindan  esinlenerek EAT STOP EAT'i yazdı.  www.eatstopeat.com  .

24 Temmuz 2013 Çarşamba

FROM MORVELT TO NOWHERE by JAck GAntosBekleyişimiz sona erdi! Sizlerle Jack Gantos'un 2012 yılında yazdığı Newbery ödüllü DEAD IN NORVELT adlı eserinin devamı  FROM NORVELT TO NOWHERE

A WRINKLE IN TIME çizgi roman adaptasyonu


 A WRINKLE IN TIME'ın GRAFİK ROMAN versiyonunun  Eisner Award for Best Graphic Novel for Teens! Gençler için en iyi Çizgi Roman kategorisinde Eisner Ödülü