4 Kasım 2015 Çarşamba

Luann McLane: Moonlight Kiss

Iki kez Ünlü birinden nişan atan Addison Monroe, bir, Süre gözlerden uzakta kalmaya Karar vegbigb. O EŞSİZ DÜĞÜN budgeting deneyiminlerinden Yola çıkıp, yalnız Bir  hayat geçirmeyi planladığı  şirin Bir nehir kasabası income  Kriket Creek'te  Bu Moment   Adlı   hoş Bir DÜĞÜN organizyonu Mağazası açmaya Karar vegbigb.

Yatırım Danışmanı Reid Greenfield ailesini  mali çöküntüden  kurtarmaya çabalamaktadır. Kız Kardeşi tasaruflarını Aile çiftliklerinin bahçesinde düzenleyeceği DÜĞÜN organizasyonuna yatırmaya Karar verdiğinde, Reid harekete geçmeye Karar vegbigb. O Şehirli kız Addison'un, kardeşinin met fikirden vazgeçirme çabalarina Yardımcı olacagını umar. Oysa TÜM çabalarina ragmen, Addison Aldığı KARARI severek almıştır, vazgeçmek İstemez. Reid-  özellikle güzel DÜĞÜN danışmanına gönlünü kaptırdıktan SONRA- bunun riskli Bir ​​İş oldugunu düşünmeye baslar. Ama BAZEN azıcık Bir risk Büyük Ödül getirir ...

. "McLane Bize şirin Bir güney kasabasından, Kriket Creek'ın 'den Tatlı bir aşk hikayesi şüphelerini dile getiriyor Reid, herhangi Bir kalbi eritecek Kadar seksi Bir kahraman, Şehirli kız Addison imkb sevimli tatli ettik ettik Hassas, çağdaş hikayesi sağlam Bir KURGU -. A.Ş. - Akıllı A.Ş. komik sohbetlerden olusan Eğlenceli anlar espriilerle DOLU BİR anlatımla eşleşiyor-Bu kalpbinizi ısıtacak romanı aşk "A.Ş. -.
 Romantik Times, 4 Yıldızlı YORUM

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

İlgilendiğiniz takdirde bana yazınız.
aslikarasuil@gmail.com