25 Şubat 2013 Pazartesi

CHICKENS IN THE ROAD: AN ADVENTURE IN ORDINARY SPLENDOR by Suzanne McMinn.


CHICKENS IN THE ROAD: AN ADVENTURE IN ORDINARY SPLENDOR by Suzanne McMinn.  


HarperOne, 2014. 
Aynı adlı popüler blogu Chicken In The Road'a  dayanarak hazırlanılan bu eserde, 
  Büyük ve Küçük Tüm Yaratıklar kendilerine ön ayak olan kadınla karşılamaktadır. Batı Virginia'daki,  köklerine geri dönen McMinn'in aşk romanı yazan şehirli kız modundan çıkıp, tüm zerfaeti, sabrı ve azmiyle kendi kendine yeten bir çiftçiye dönüşüm yolculuğunun hikayesi.

The Chickens in the Road'un bloğu ortalama 150.000 tekil ziyaretçi tarafından izleniyor ve 700.000  bir ay içinde sayfa gösterimi yapılıyor. Site hikaye anlatma, güzel fotoğraf, el sanatları, yemek tarifleri, ipuçlarıyla hem de okuyucuları bağlamayan ve hem de bir şeyler paylaşan popüler forumun harika bir karışımıdır.


Suzanne McMinn’in Bio:
Eski aşk romanları yazarı cesur çiftlik kızı Suzanne McMinn bloğunda fotoğraf, yemek tarifleri, el sanatları ve yüksek  sesle güldüren maceralarını paylaşıyor. Amerika Birleşik Devletleri'ndeki en popüler kişisel web sitelerinden biri yazıyor Kendisi Profesyonel bir yazar, öğretmen, ve fotoğrafçı, o Harlequin, Bantam, ve Kensington tarafından yayınlanan 26 roman yazarı ve Charleston Daily Mail için aylık köşe yazıları yazmaktadır.