4 Mayıs 2013 Cumartesi

Scott Johnson/THE WOLF AND THE WATCHMAN

Babanın gizlediği şey, oğulda açığa çıkar.— Friedrich Nietzsche
Bir Baba, oğlundan iyilik yapması için yalan söylemesini isterse......
Scott Johnson, babasındaki farklılığı daha büyüme çağındayken hissetmeye başlamıştı.Acaba babası hakkındaki gerçeği daha henüz bir delikanlıyken  keşfedebilmiş miydi: Babası bir casusdu, üstelik CIA'in en güvenilir ajanlarından biriydi. Scott, bunu anlamaya başladıkça, baba gerçeğinin nerede sona erdiğini ve yanılsamasının nereden başladığına bir türlü emin olamadığı bir çifte hayatı uzun süredir sürdürdüğünü anlamıştı.
Scott, yetişkin olduğunda savaş muhabiri olarak kariyerine başladığında, onu gençliğinin geçtiği ülkelere yolladılar. Pakistan ve Afganistan'ın tozlu sokaklarında, Yugoslavya'nın soğuk Kentselliğinde ve Mexico City'nin gizemli sokaklarında , o babasının karanlık geçmişiyle yüzyüze geldi.
Gerçek, Aldatma, ve manipülasyon gibi kavramlar üzerinde kışkırtıcı, düşündürücü bir hesaplaşma ve kendimize ve ailemize borçlu olduğumuz SADAKATİN bedelini anlatıyor. Aynı zamanda dünyanın en gizli ve affetmez kurumlarından biri tarafından test edildiğinde baba ile oğlu arasındaki sonsuz bağın kişisel bir hikayesi.

Daily Beast'den kitap ve yazara gelen muhteşem övgüyü okumak için tıklayınız;


İlgilenen yayıncılarımıza duyurulur