26 Şubat 2020 Çarşamba

EVERY LAST FEAR by Alex Finlay

Alex Finlay'ın EVERY LAST FEAR'ndaki müsveddesinde kullanılacak biyografi:Alex Finlay Washington, DC'de yaşayan bir yazarın takma adı Alabama'nın Opelika şehrinde doğan Alex, biçimlendirici yıllarını Pasifik'teki tropik bir adadan İngiltere'deki küçük bir köye ve Uzak Doğudaki uzak bir bölgeye kadar dünyayı dolaşarak geçirdi. Uzak Doğu. Ancak Alex'in EVERY LAST FEAR için yazmaya ilham aldığı yer Meksika'nın Tulum kentinde bir tatiliydi.Herhangi bir sorunuz varsa lütfen bize bildirin!

MCPG Hot Title: INVESTIGATORS by John Patrick Green

Kenara çekil  köpek adam! Geliyor... John Patrick Green'in INVESTIGATRS'u geliyor! 
Bu heyecan verici yeni serideki ilk kitap yarın ve bunu henüz okumadıysanız, mutlaka okunmalıdır. Bu seriyi seviyoruz ve çocuklar da olacak! Ayrıca büyük bir pazarlama / reklam kampanyamız var-ayrıntılar aşağıda!

InvestiGators by John Patrick Green
First Second, February 25, 2020, 208 pages, full color

John Patrick Green'in  grafik romanı serisi, budala süper casus timsah ikilisini, lağımlardan geçerken ve kötülüğün güçleriyle savaşırken müfettişleri takip ediyor.

MANGO ve BRASH MÜFETTİŞLER
S.U.I.T. * 'ın kanalizasyonların seven ajanları ve her yerde süpervizörlerin belası!


Çok Heyecan Verici Casus Teknolojileri ve denenmiş ve gerçek, tuvalet tabanlı seyahat teknikleri ile InvestiGators gizli bir davada! Ve birlikte ilk görevlerinde çözecekleri bir değil iki gizemleri var! Mango ve Brash ipuçlarını ortaya çıkarabilir, davalarını kırabilir ve dolandırıcıları ortaya çıkarabilirler mi - yoksa suçlular onlar yakalamadan kaçar mı?

* Özel Gizli Araştırma Ekipleri


yorumlar
“... yeni okuyucuların gizemi çözme konusunda eğilmeleri için gerçeküstü timsah eylemi ve wordplay gags gibi büyük yardımları var.” -New York Times

"Yaygın iyi huylu budala ve acımasız fizz ve pep ile bu, bir grafik roman olarak tezahür eden bir şeker  gibi acele geliyor. Aptal ve yaratıcı hızlı tempolu eğlence." -Kirkus

"Yüksek yoğunluklu renklerde, Green (Hippopotamister) tarafından yapılan basit panel resimleri, Brash ve Mango'nun hikayesine bolca şakşak gags sunuyor. Kötü pok ve salak şaka kalabalığı için hızlı tempolu eğlence." —Publishers Weekly

"Dav Pilkey’in“ Dog Man ”veya“ Captain Underpants ”ın kahramanları gibi, Araştırmacılar da çocuklarla rezonansa girmek zorundalar.” —School Library Journal: Xpress Yorumları


S.U.I.T. UP!

Kitapla ilgili pazarlama ve tanıtım güncellemeleri için aşağıyı okuyun. Bu kampanya destansı!

INVESTI-BÜYÜK ONLINE İÇERİK!

Web sitesi, InvestigatorBooks.com adresinde, kendi durumunuzu çözebileceğiniz girişli içerik, kitap fragmanı, indirilebilir etkinlikler ve daha pek çok şey içeren interaktif web sitesi

* Römork, 888-SPY-G8RS'yi aramak için okuyucuları harekete geçiren animasyonlu kitap fragmanı *

Süper Çok Gizli Yatırımcı Çekilişleri ve E-posta Edinimi, Araştırmacı casus paketini kazanmak için giren herkes InvestiGators Haber Bülteni listesine eklenecek
REKLAM Long Tail ulusal reklam kampanyamız internete ve hava dalgalarına sızdı ve dönüştüğü her yerde çocuklara, ebeveynlere ve kapı bekçilerine ulaştı! Bağlı TV reklamlarından ilkokullardaki reklam panolarına, Minecraft ve Poptropica gibi platformlardaki oyun içi reklamlara — bu reklam planında 2020 boyunca Mango ve Brash ile birlikte S.U.I.T. okuyucuları olacak!

Hatta kendi yardım hattımız bile var ... 888-SPY-G8RS'i bugün arayın!Folio Literary Management

Folio Literary Management Londra Kitap Fuarı BenBella Bahar 2020 haklar listesini benden istemeyi unutmayınız! 

THE EVIL PRINCESS VS. THE BRAVE KNIGHT TAKE TURNS / Picture Book

image.png
Kötü Prenses korkunç büyüler yapıyor. Cesur Şövalye ejderhalarla savaşıyor. Bu kardeşler daha farklı olabilir mi acaba?


Ama ikisinde paylaştıkları tek bir ortak özellik var: ikisi de ilk olmak istiyorlar. herşeyin ilki. Bir aperatif almak için ilk. Arabalarına ilk adım atan. Kediyi evcilleştiren ilk. Ama ikisi de ilk olamaz, bu yüzden mastikleri felaketle sonuçlandığında, Sihirli Aynalar onlara sırayla öğrenmeleri gerektiğini söyler!

Bunu biraz sevmiyorlar. Kötü Prenses ve Cesur Şövalye savaşmayı bırakmayı öğrenecek mi?

Bu, dinamik bir kardeş rekabeti ile seriye akıllı ve komik bir ektir-ve özünde önemli bir ders.

Serideki ilk kitap bazı harika yorumlar aldı:

"... benzer ailelerdeki birçok çocuk için hoş karşılanan, nadir ve kapsayıcı bir ayna. Holm kardeşler tekrar saldırıyor!”
- Kirkus

"Bu eğlenceli bir hikaye...ebeveynlerin kavga eden çocukların savaşlarının komik tarafını görmesini sağlaması gereken bir hit olacak."
- School Journal Library

PDF'ye bu bağlantı üzerinden erişebilirsiniz

ANGEL MAGE and IMPOSSIBLE MUSIC are CBCA Notable Books

Garth Nix'in ANGEL MAGE ve Sean Williams'ın IMPOSSIBLE MUSICadlı eserlerinin, Avustralya çocuk Kitabı Konseyi tarafından 2020 önemli kitapları olarak adlandırıldığını paylaşmaktan heyecan duyuyoruz.

Burada tam listesini görebilirsiniz: https://www.cbca.org.au/notables-2020

Bu harika bir onur. Tebrikler, Garth ve Sean!

Philip Gray: TWO STORM WOOD

The Bent Agency listelerinden  Philip Gray'in  TWO STORM WOOD adlı eserini sizlere takdim etmekten mutluyum.

Bookseller'da kitap duyurusunda açıklandığı gibi Philip Gray'in TWO STORM WOOD için müsveddesi hazır ve dileyen yayıncılarımızla sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Yazar, daha önce Philip Sington adı altında üç Roman yazdı: Artemis, Almanya'da en çok satan olan Einstein Girl'i yayınladı. Yeni eseri ise (gerçekten heyecanlıyız) bir gerilim ve yazım türünde bir yön değişikliği, bu yüzden yazar eseri farklı bir isim altında yazmaya karar verdi ve seçenek resmen sona ermiş olduğuna göre, bunu bilmenizin yararlı olacağını düşündük-Eğer Artemis'e ilk bakmak isterseniz, bu bizim için iyi. Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen benimle irtibata geçiniz.


TWO STORM WOOD
İngiltere: Harvill Secker
Danışman: Nicola Barr

Nisan 2021. müsveddesi mevcut.

1919: Büyük Savaş sona erdi ve Somme'nin savaş alanları sessiz, ama boş olmaktan çok uzaklar. Binlerce ceset hala keşfedilmemiş bir halde, mermi çukurlarında, parçalanmış hendeklerde ve sığ mezarlarda yatıyor. Küçük bir gönüllü ordusu, onları ortaya çıkarmak, tanımlamak ve gömmek için çalışmakta.

22 yaşındaki Amy Vanneck’in nişanlısı kayıp, varsayılan ölüler arasında. Savaş ilerledikçe, ona olan mektupları giderek rahatsız edici hale geldi, sonuncusu mektubunda cesedinin sahipsiz ve tanımlanmadan kalmasına izin vermemesi için yalvarıyordu. Ailesinin isteklerine karşı Amy, onu sadece askeri operasyonların ve çalıntı bir hendek haritasının mükemmel bir açıklamasıyla donanmış olarak bulmak için yola koyulur. Onunla ilgili özel bir ipucu askeri hastanede yatan savaş bunalımına girmiş bir çavustan gelir. No Man's Land altındaki tünellerde saklanan kayıp erkekler hakkında eski bir ordu efsanesini tekrarlamaktadır: iki fırtına agacının altında onu arayın, diyor.  

Orada bulduğu şey, hayal ettiğinden çok daha kötü bir şeyle ilgili bir soruşturmadır. Savaşın vahşetinin ortasında, mide bulandırıcı bir vahşet gerçekleşti, kurbanlar on iki Çinli işçi ve kimliği belirsiz bir beyaz adamdır. Amy, Edward'ın karizmatik ama muhtemelen kontrol dışı bir Albay Rhodes'un önderliğinde onbeşinci alaydaki deneyimi hakkında daha fazla şey öğrendiğinde, kaderinin iki fırtına ağacındaki olaylarla bağlantılı olduğu açıktır. Gerçeği ortaya çıkarabilir mi, yoksa bazı şeyler daha iyi bilinmiyor mu?

TWO STORM WOOD, Birinci Dünya Savaşı'nın nadiren hatırlanan hemen sonrasında ona ışık tutan zorlayıcı bir gerilim romanı. C. J. Sansom, Abir Mukherjee ve Laura Shepherd-Robinson hayranları tarafından sevilecek.

Yazar hakkında:

Philip Gray iki kez City University’nin Creative Writing MA Course (belgesel film şirketi) Dox Productions'ın yönetmeni olarak hizmet veriyor. Karısı ve iki çocuğuyla birlikte Londra'da yaşıyor.

24 Şubat 2020 Pazartesi

Folio London Book Fair listeleri

Size Folio Literary Management Londra Kitap Fuarı listesinden önemli kitapları Turkçe özetleriyle paylaşmaktan memnunum. Dilerseniz listeyi benden isteyebilirsiniz!

Listemizden onemli başlıklar:

 Christina Clancy'nin the SECOND HOME için Yıldızlı Booklist incelemesi:

“J. Courtney Sullivan, Cristina Alger ve Maria De Los Santos'un hayranlarının tat alacağı bir perçinleme aile destanı, Clancy'nin ilk romanı bir zevktir. Okuyucuyu günümüze yolculuk ettirip tekrar eskiye döndürmede önce, güneşe batırılmış Wellfleet yazlarına daldırıyor.  Hindistan cevizi kokulu güneş kremi kokusu kadar kalın nostaljiyle, SECOND HOME duygusal kararların sonuçlarını ve işleri düzeltmek için gereken gücü araştırıyor.

"Karen Dionne'nin WICKED SISTER'ı şimdiye kadar 10 ülkeye satıldı (ve artıyor)!Danimarkalı: Lindhardt & Ringhof. Hollandalı: De Fontein. Alman: Goldmann. Macar: Agave. Koreli: MiraeN. Norveç: Pioner Forlag. Lehçe: Medya Rodzina. Romence: RAO. İsveç: NoNa. İngiltere: Little, Brown UK/Sphere.


Brooke Fossey'in the BIG FINISH'e Yıldızlı Publishers Weekly incelemesi: "[a] keyifli bir başlangıç... tamamen mantıklı ama bir şekilde beklenmedik bir son, okuyucuları gülümseyen ve Fossey'in bir sonraki çalışmasını dört gözle beklemeye götürecek."


Susan Mihalic'in ilk kitabı DARK HORSES (Emma Sweeney Ajansı'nı satın aldıktan sonra listemize yeni bir ek), Eylül 2020'te Scout Press/S&S'nin lider kitabı olacak. Sara Gruen, “DARK HORSE'sın hayatının kontrolünü kötüye kullananlardan geri almak için, bir genç kızın sağlam iradesi kararlılığını, nabız atışlarınızı arttıracak, masalsı bir hikaye." Roan Montgomery'nin sürükleyici ve saf cesaret hikayesi, dayanıklılığı ve açık zarafeti beni asla terk etmeyecek.

 THE LITTLE BOOK OF LYMPH- Eser ABD ve İngiltere'de açık artırmada alındı.Şu anda Almanya, İspanya ve Hollanda'da tekliflerimiz var. Konusuna bakın https://aslikarasuil.blogspot.com/2020/02/the-little-book-of-lymph.html  

JJ Smith’s 7-DAY APPLE CIDER VINEGARCLEANSE şimdiden 80.000'den fazla kopya satan bir NYT Bestsellerı!

Listedeki yeni NF projeleri:
Lisa Broderick’s ALL THE TIME IN THE WORLD-zaman kavramı ve daha da önemlisi, onu nasıl manipüle edebileceğimiz hakkında büyüleyici bir kitap!

QUANTUM MARKETING IN THE FIFTH PARADIGM - Mastercard Raja CMO'su, tamamen bozulmak üzere olan bir pazarlama dünyasının resmini çiziyor. Yeni teknolojiler, 21. Yüzyılda pazarlama ve reklamcılık ortamını, 20. Yüzyılda televizyon ve radyonun ortaya çıkışından daha da büyük ölçüde değiştirecektir.


THE SOUL-SOURCED ENTREPRENEUR - farklı bir yaklaşıma sahip bir işletme kitabı. Yazar Christine Kane eski agresif paradigmayı ortaya koyuyor ve kendini tanıma, aşırı netlik ve kişisel enerji yönetimine dayanan başarıya giden yolu yeniden tanımlıyor.

Son haliyle hazır müsveddelerimiz
PURE INVENTION
HONEY & VENOM
THE MAN WHO ATE TOO MUCH: THE LIFE OF JAMES BEARD
THE FATBURN FIX, Cate Shanahan

BETTER STRETCHING


Mikki Kendall HOOD FEMINISM

Bugün Mikki Kendall için heyecan verici bir gün! İlk olarak, New York Times'da ırk ve vücut imajının kesişimini; siyahi gençler ve gençliğe adım atacaklarda yeme bozukluklarının fark edilmeme tehlikesini tartıştığı inanılmaz bir makalesi var. Makalenin tamamını burada okuyabilirsiniz, ancak erişemiyorsanız, metni benden isteyin.


Ve bu sabah, Mikki Good Morning America yer aldı, o alışveriş yaparken yudumlarken "seevincini paylaştı"Segmenti buradan izleyin: https://www.goodmorningamerica.com/shop/video/sipping-shopping-stores-offer-wine-making-spend-69121789

Herhangi bir sorunuz varsa bana bildirin!

MCPG Hot Submission: TRAITOR by Amanda McCrinaTraitorFinalCover.jpg

 Macmillan Çocuk'dan genç yetişkinlere yönelik müthiş bir romanım var. Konusu ikinci dünya savaşında geçiyor. Şimdi , İkinci Dünya Savaşı romanları söz konusu olduğunda ortada yeni bir şey olmadığını düşünebilirsiniz. Aslında böyle düşünmek en  kolayıdır, ancak bu sadece sizi yanıltır - zira savaşın alışılmadık, ihmal edilmiş bir ortamda gerçekleştiği gerçeği her şeyi farklı kılar. Daha once hiç anlatılmamış taptaze bir konu, sürükleyici dili, sonsuz ihanetler ve çift geçişler ve iki karmaşık, çekici genç kahraman ile TRAITOR, Amanda McCrina tarafından açık artırmada kazandığımız tarihin farklı bir açıdan anlatım  cazibesine sahip aksiyon dolu sürükleyici bir roman!


Amanda McCrina'nın TRAITOR'u yani haini, siyasi çatışmayı, derin oturmuş önyargıları ve ihanetin bir ölüm kalım meselesi olduğu bir dünyada yaşamanın dehşetini araştıran sıkıca dokunmuş bir genç yetişkin romanıdır.
Polonya, 1944.  Almanya'dan Lwów'un Sovyetlerden kurtuluşundan sonra, şehir direniş savaşçıları ve isyancı ordular arasında bir savaş alanı olmaya devam ediyor, Polonya ve Ukrayna arasındaki sadakatler zedeleniyor. On yedi yaşındaki Tolya Korolenko yarı Ukraynalı, yarı Polonyalı ve kendisini hayatta tutmak ve beslemek için Sovyet Kızıl Ordusuna katıldı. Yanlışlıkla biriminin siyasi memurunu sokakta vurmadığı zaman, Ukraynalı özgürlük savaşçılarından oluşan bir ekip tarafından kurtarıldı. Onu kurtarabilirlerdi, ama Tolya onlara güvenmiyor. Özellikle ekibin savaş sırtı genç lideri olan Solovey'e güvenmiyor.

Sonra bir ihanet her ikisini de kaçmaya gönderir. Ve sadakatin kendini korumanın ikinci sırada olduğu bir şehirde, hain bir düşman ya da kurtarıcı olabilir - ya da bazen her ikisi de.


Amanda McCrina lise aracılığıyla evde eğitim gördü ve Batı Georgia Üniversitesi'nden tarih ve siyaset bilimi lisans derecesi ile mezun oldu. Üç yıl boyunca, Madrid, İspanya'da uluslararası bir okulda lise İngilizce ve hükümet dersleri verdi ve şimdi Franklin, Tennessee'de bir kitapçı.


Code Name Verity ve The High Castle'daki The Man hayranları için TRAITOR, Bologna'daki önemli başlıklarımızdan biri.

MCPG Submission: I AM HERE NOW by Barbara Bottner9781250207692_FC.jpg
Macmillan Çocuk'dan ergenlik ​çağı ​hikayeleri geliyor .  30 yıldan uzun bir süredir ​bu tarz hikayelerle ​çocuk​lara hitap eden ünlü çocuk​ kitapları yazarı Barbara Bottner'dan daha iyi yapabilecek kimse yoktur.  En yeni romanını paylaşmaktan mutluluk duyuyorum. Bu ​egenliğe doğru ​ham ve duygusal bir yolculuktur—kendini sevmeyi öğrenen bir genç kız hakkında klasik ve doğru bir ergen hikayesi geliyor

I AM HERE NOW by Barbara Bottner
Imprint; May 2020; 352 pages; ages 14-181960'ların başında Bronx'ta geçen serbest nazım tarzında yazılmış yeni bir roman.

Maisie on altı yaşına giriyor ve büyükannesi ve erkek kardeşi Davy, çok fırtınalı bir evde, küfürlü bir anne ve sahtekar bir baba ile sadece bazen müttefik. Maisie arkadaşlık kurmak , artan cinsel istekleri ve geleceği ile mücadele ediyor - sanatçı olmak istiyor ama annesi destekleyici değil.

En önemlisi, Maisie kendini - kim olduğunu ve ne istediğini keşfetmek için uğraşıyor. Ona hiçbir şeye değmediğini söyleyen bir evde, Maisie yaratıcılığını, kendisi için tam olarak gerçekleştiği daha parlak bir gelecek çizmek için kullanır.

İlham verici olduğu kadar yürek parçalayıcı olarak, I AM HERE NOW, genç arkadaşlık, ilk aşk, cinsellik ve sanat tutkusu içinde büyürken, büyümenin dağınık kısımlarını göstermekten korkmuyor.

New York Times'ın en çok satan yazarı Barbara Bottner, kelimesiz resimli kitaplardan genç yetişkin romanlarına kadar çocuklar için kırkın üzerinde kitap yazdı (ve bazen resimledi). Eserleri kısa müzikallere çevrildi, canlandırıldı ve benimsendi. Bootsie Barker Bites, Wallace'ın Listeleri (Gerald Kruglik ile birlikte), Bayan Brooks Loves Books, Priscilla Gorilla ve Amy Is Famous, favorilerinden bazıları. Barbara daha önce çocuk televizyonunda ve CBS prime time komedisinde çalıştı ve ulusal gazete ve dergilerde kısa öyküler ve denemeler yayınladı.