12 Nisan 2019 Cuma

MCPG Submission: PIPPA BY DESIGN by Claudia Logan; illustrated by Chelsey McLaren

Tümü genç okuyucular için ilgi çekici bir anlatıyla, bale dünyasından gerçek haberlerle dolu, fotoğraflar ve çizimlerle yoğun şekilde resmedilmiş, Pippa by Design, moda ve sanatçılar ve yazar Claudia Logan'dan dansçılar için mükemmel bir eğlence dolu okuma. illüstratör Chesley McLaren.

Pippa, özellikle moda çizimlerini tasarlamayı çok seviyor. Bale pratiğinde ablası Verity'yi almak için sürüklenmekten hoşlanmıyor, ama gördüğü güzel kostümleri çizmek harika bir bahane.

Bir gün eskiz defterini bale stüdyosunda yanlış yere koyunca, felaket gibi görünen şey inanılmaz bir fırsat olur - ve Pippa dans dünyasını, bale modasının ayrıntılarını ve giymeyi deneyimlemeyi öğrenmek için orada öğrendiği her şeyi öğrenir. Uyuyan Güzel'in bir performansı!

Claudia Logan eski bir müze eğitimcisi ve öğretmeni ve 5.000 Yıllık Yapbozun yazarıdır. Massachusetts’te ailesiyle birlikte yaşıyor.

Chesley McLaren, Chanel'de portreler çizdi, Louis Vuitton'da baskılar imzaladı ve çalışmalarını The Chicago Sanat Enstitüsü'nde sundu. Kitaplarına ek olarak - Zat Cat, A Haute Couture Tail, Scholastic Press; When Royals Wore Ruffles, Random House; The Princess Diaries series, HarperCollins — Saks Beşinci Cadde için pencereler ve reklamlar, Bergdorf Goodman için duvar resimleri, Laura Mercier için animasyon ve ambalaj tasarımı, Ralph Pucci için mankenler ve Metropolitan Sanat Müzesi için ipek eşarplar tasarladı. Chesley, Chatham, New York'ta yaşıyor.

Mary Miller BILOXI

Biloxi: A Novel(ROMAN)
Mary Miller tarafından

Mary Miller orta yaştaki bu çarpık masal ile güney literatürünün üzerindeki örtüyü kaldırıp, hayatın alabileceği beklenmedik dönüşleri konu eder.

Tıpkı kendisinden öncekiler Ann Beattie ve Raymond Carver gibi, Mary Miller kendi kuşağının önemli bir sesi. Onun eleştirmenlerce beğenilen roman, Kaliforniya Son Günleri (THE LAST DAYS OF CALIFORNIA) ve ısırık koleksiyonundan Always Happy Hour üzerine kurulan bu romanıyla Miller okurlarını kurnazca güneyli köşesine çeker. Bu kez Missipi'nin  Biloxi şehri ,altmış üç yaşındaki Louis McDonald Jr.'a ev sahipliği yapıyor. Otuz yedi yıllık eşi onu terk eden ve babası ölen Louis McDonal Jr'a  ev sahipliği yapan bir şehir - kendisi miras çekini  alamayacağı endişesiyle işinden ayrılır.  Bu arada, televizyonda reality kanallarını izleyip,  birasını yudumlayarak eski eşi ve kızından kaçar. Bir gün, bedava köpek ilanı veren bir evin önünde durur ve aşırı kilolu karma cins Layla karşılaşır. Beklenmedik bir şekilde Louis onu sahiplenir, yerel köpek parkları araştırmaya ve ona fazladan sosiz vermenin yollarını arar.    “Hayatın saçmalıklarını “ Amerika’nın minimalist bakış açısıyla ”(Joyce Carol Oates) imzasıyla incelemekte olan Mary Miller’in Biloxi’si çağdaş edebiyattaki yerini doğruluyor.

Mary Miller hikaye koleksiyonu Always Happy Hour ve romanı, The Last Days of California olmak üzere üç kitabın yazarıdır. Eski bir James A. Michener Üyesi ve John ve Renée Grisham'ın Yurt İçi Yazarıdır. Oxford, Mississippi'de yaşıyor.. O Oxford, Mississippi'de yaşıyor.

Shawn Stevenson: EAT SMARTER

Shawn Stevenson’ın 2016’daki başarılı SLEEP SMARTER kitabı hakkındaki haberleri sizlerle paylaşmaktan heyecanlıyım. Little, Brown Spark, Kuzey Amerika haklarını, 6 rakamlı yapılan müzayedede, kilo vermeyi, metabolizmayı optimize etmeyi ve beyninizi yükseltmeyi planlayan 21 günlük EAT SMARTER'ın yayın haklarını satın aldı. Shawn’ın Rodale için ilk kitabını düzenleyen editoru Marisa Vigilante,  Little, Brown’a geçti  ve yazarın bu kitabını ve yeni kitabı EAT SMARTER'I da satın aldı.SLEEP SMARTER için yurtdışı satışları: Czech: Euromedia. Danish: Borgen/Gyldendal. French: Thierry Souccar Editions. German: Droemer. Italian: Sperling. Japanese: Diamond. Korean: Wisdom. Norwegian: Cappelen Damm. Polish: Helion. Romanian: Herald. Russian: Mann, Ivanov and Ferber. Simplified Chinese: Booky. Slovak: Ikar. Spanish (world): Edaf. UK: Hay House UK.EAT SMARTER Hakkında:

2016'nın başarılı kitabı, SLEEP SMARTER: 21 Günde Daha İyi Bir Vücuda Uyum için Temel Stratejiler, Daha İyi Bir Sağlık ve Daha Büyük Başarı, sağlık ve fitness uzmanı Shawn Stevenson, köklerine ve temel izleyicilerine dönmeye hazırlanıyor. Çığır açan yeni kitabı: EAT SMARTER AKILLI YEME: Metabolizmasını Yeniden Başlatacak, Beynini Yükseltecek ve Hayatınızı Dönüştürecek 21 Gün.Parlak Shawn Stevenson, Sağlıklı Yaşam dünyasını, Beslenme ve Zindelik sıralamasında 1 numara ve Model'de 1 numara Sağlık podcast'i ile iTunes'da sıralıyor. Her bölüm için 300.000'den fazla indirme ve 30.000.000'den fazla ömür boyu indirme ile Shawn’ın podcast'i, vücutlarını ve yaşamlarını dönüştürmek isteyen milyonlarca dinleyici ve okuyucu için hazır kaynaktır.Bir önceki kitabında uyku konusunu ele aldıktan sonra, Shawn'ın şovunda en sık talep edilen ikinci konu olan Şimdi, öğrettiği en önemli konu ve esas olarak bildiği konu hakkında bir kitap yazmaya hazırdı: kilo kaybı, diyet ve sağlık ve yiyecek.Diyet ve fitness dünyasında Kim Kimdir gibi okuyan bir insan listesinden gelen taahhütlerle, Shawn bu yeni kitapla parkın dışına çıkmaya hazırlanıyor, podcast formatındaki olağanüstü dönüşüm mesajını alıp SONLANDIRMA kitabına koyuyor iki kapak arasındaki tavsiyesini engelleyen milyonlarca dinleyici için form oluşturdu.Kitap başladığında, Shawn, EAT SMARTER ve okuyucular için neler yapabileceği hakkında konuşmak için platformlarında görünmek için aşağıdakilerden kesin olarak emin olmuştur:Oz - NY Times'ın en çok satan yazarı, televizyon simgesi ve Dr. Oz Podcast'in sunucusu
Mark Hyman - NY Times'ın en çok satan yazarı, Doktorun Çiftliğinin ev sahibi
Chalene Johnson - NY Times en çok satan yazar, 2 üst düzey podcast barındıran
Lewis Howes - NY Times'ın en çok satan yazarı, The Greatness School'un ev sahibi
Aubrey Marcus - NY Times, çok satan yazar, Aubrey Marcus Podcast'in ev sahibi
Abel James - NY Times'ın en çok satan yazarı, The Fat Burning Man Show'un sunucusu
Ben Greenfield - NY Times çok satan yazar, Ben Greenfield Fitness'ın sunucusu
Drew Manning - NY Times'ın en çok satan yazarı, The Fit2Fat2Fit Experience'ın sunucusu
Ed Mylett - En çok satan yazar, finans şirketi, Ed Mylett Show'un ev sahibi
Andy Frisella - 1. sıradaki işletme podcast'inin sunucusu MFCEO
JJ Virgin - NY Times çok satan yazar, JJ Virgin Yaşam Tarzı Gösterisinin ev sahibi


Müthiş bağlı kuruluş ağına dokunarak, Shawn İngilizce dilinde SLEEP SMARTER'ın tüm formatlarında 100.000'den fazla kopya satmayı başardı. Şimdi, daha büyük bir kitapta ortak olmak, Shawn'ı ve mesajını bir sonraki seviyeye taşımak için bir yayıncı arıyoruz.Okuyuculara yiyecekle ilişkilerini sadece 21 günde dönüştürebilecekleri, kilo verebilecekleri ve daha iyi hissedebilecekleri konusunda somut bir söz vererek, bu kitap sağlık ve diyet kitapları için pazardaki tatlı noktaya uyuyor. Teklifi bu e-postaya ekliyoruz, böylece Shawn’ın mesajını daha büyük bir kitleye iletmek için neden mükemmel bir ortak olabileceğinizi görebilirsiniz.Shawn, biyoloji ve kinesiyoloji dalında Missouri Üniversitesi'nden mezun oldu. TEDx ve dünya çapındaki çeşitli üniversiteler ve organizasyonlar için aktif ve iyi bilinen bir ana konuşmacı olmuştur. Çeşitli yayın, televizyon ve radyo yayınları için yüzlerce görüşme yaptı ve haftalık podcast The Model Health Show'un otuz milyondan fazla indirmesini yaptı. EAT SMARTER onun ikinci kitabı.

Bologna 2019 fuar sonrası sizler için hazırladıklarımız


Selamlar...Bologna Kitap Fuarı sonrası sizler için hazırladıklarımızı bloğumuzdan okuyunuz