22 Temmuz 2017 Cumartesi

WATERLAND by Christy Hale

Mayıs 2018'de Roaring Brook Press muhteşem bir  resim kitabını yayınlayacak; bu nedenle kitabın sunumunu sizlerle biran önce paylaşmaktan çok heyecan duyuyoruz. Çarpıcı sanat eseri ve yenilikçi kalıp kesimleriyle, bu kaçırılmaması gereken bir çarpıcı bir resim kitabı! Bu kitabın Bologna'daki bir maketini paylaştık ve çok fazla ilgi gördük. Geniş sunum için oluşturulmuş maketler elde edemedik ancak kitabı yalnızca bir PDF ile öngörmeniz çok zor. Dolayısıyla, okuduğunuzda kalıp kesimlerin yaratıcı kullanımını göstermek için kısa bir video çektik. Videonun bağlantısı burada ve kitabın sonundaki çok güzel katlanır kapıyı görmek için videonun tamamını izlediğinizden emin olun! Tam bir PDF de eklenmiştir. videoyu buradan görebilirsiniz

Inline image 1

Farklı su ve kara kitlelerini açıklayan, ustaca kesilmiş bir resim kitabı!

Bir göl adaya dönüşür.
Sakin bir koy, tenha bir buruna
Deniz kaplumbağaları olan bir körfeze, korsan gemileri ile çevrili bir yarımadaya dönüşür.

Bu eşsiz kurgu kitap, bir sayfanın basit bir dönüşümü ile su cisimleri ve karşılık gelen arazi kitleleri arasında geçiş yapar ve en genç okuyucularımızı dünyanın formları hakkında eğitir. Okuyucu, hikaye açılırken sevinir ve yeryüzünün ve suyun gerçekte ne kadar bağlı olduğunu görecektir.

Christy Hale, çocuklar için sayısız ödüllü kitabı çizimlendirdi,
Ayrıca şunların yazarı:The East-West House: Noguchi’s
Childhood in Japan and Dreaming Up: A Celebration of Building.


Co Edition/Eş Baskı
Yayıncılara baskı seçeneği de sunuyoruz, çünkü bu yenilik kalıp kesim unsurlarına sahip. Yayıncılar baskımıza katılmak istiyorlarsa, 25 Eylül'e kadar nihai sipariş onayına ihtiyacımız olacak ve nihai dosyalar yazıcı tarafında Kasım ayı ortasına kadar yapılacaktır. Elbette, ilgilenen yayıncılar için fiyatlandırma ve ek ayrıntılar sunabiliriz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

İlgilendiğiniz takdirde bana yazınız.
aslikarasuil@gmail.com