8 Temmuz 2017 Cumartesi

Brendon Burchardt HIGH PERFORMANCE HABITS

Brendon Burchard'ın ​HIGH PERFORMANCE adlı kitabı 2017 Eylül'de Amerikalı Hay House yayınevinden çıkıyor.
Brendon Burchardt'ın son kitabı epeyce kopya satıldı, bu yüzden bunun için büyük umutlar yaşıyoruz! 

Yirmi yıl önce, yazar Brendon Burchard şu üç sorunun cevabına takıldı:

1. Neden bazı kişiler ve takımlar başkalarından daha hızlı başardı ve bu başarıyı uzun vadede sürdürüyor?

2. Acaba başaranların bazıları bu başarı yolculuklarında  mutsuz olup diğerleri mutlaka mutlumudurlar
?


3. İlk başta insanların daha yüksek başarı seviyelerine ulaşmalarını sağlamak için neyi motive etmeli ınve hangi uygulamaların  gelişmesine en iyi şekilde yardımcı olmalı?

After extensive original research and a decade as the world’s leading high performance coach, Burchard found the answers. It turns out that just six deliberate habits give you the edge. Anyone can practice these habits and, when they do, extraordinary things happen in their lives, relationships, and careers

Özgün araştırmanın ardından ve dünyanın önde gelen yüksek performanslı teknik direktörü olarak on yıl sonra, Burchard cevapları buldu. Sadece altı kasıtlı alışkanlığın bireylere avantaj sağladığı anlaşılıyor. Herkes bu alışkanlıkları uygulayabilir ve yaptıklarında hayatlarında, ilişkilerinde ve meslek yaşamlarında olağandışı şeyler olur.

Yaşınız, kariyeriniz, güçlü yönleriniz veya kişilikiniz ne olursa olsun, hangi alışkanlıklar uzun vadeli bir başarıyı ve canlı bir refah elde etmenize yardımcı olabilir? Yüksek performans göstermek için açıklık aramalı, enerji üretmeli, gerekliliği artırmalı, verimliliği artırmalı, etki geliştirmeli ve cesaret göstermelidir. Bu kitap, bu kanıtlanmış alışkanlıkları nasıl yetiştirip uygulayacağının sanatı ve bilimi ile ilgilidir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

İlgilendiğiniz takdirde bana yazınız.
aslikarasuil@gmail.com