6 Eylül 2017 Çarşamba

Ruby Elliott: It’s All Absolutely Fine: Life’s Complicated, so I’ve Drawn about It Instead

IT’S ALL ABSOLUTELY FINE, ruh sağlığını korumak için günlük mücadelenin, dürüst, özürsüz kara mizah tarzında çizimli anlatımı.

Ruby(yazar) ciddi sorunları erişilebilir  - ve hatta çok komik bir hale getirmiş. İnsani duyguların özünü mükemmel bir yetenekle kavrayan (vsadece sizi güldürmek için) , bu kitap eğlenceli olduğu kadar önemli vgereklidir.

"Yazarın bu çok çarpıcı ilk kitabı kaygı, bipolar bozukluk ve beden imajından depresyona ve kimliğe kadar her şeyi kapsar. Karikatürleri, oldukça çekici bir şekilde çizilmiş. "- Bookseller " Ones to Watch "

“IT’S ALL ABSOLUTELY FINE gülümsemenizi sağlayacak ve  aynı anda boğazınızda derin bir ağrı hissedeceksiniz, çünkü hepimiz bazen kendimizi bir topun içine sıkışmış gibi hissederiz. Elliot'un kendisiyle mücadelelerini, kaygı ve yeme bozukluklarını araştırıyor. ve diğer şeyleri. Her şeyden önce, tamamen insani "
-Sarah Shaffi, Stilist 

"En acıklı inanılmaz kitap."
-Pleebe Waller-Bridge, Fleabag Star'ın BAFTA ödüllü  yazarı

1 yorum:

  1. Ruby Elliot's IT'S ALL ABSOLUTELY FINE: LIFE'S COMPLICATED, SO I'VE uluslarası satışları hızla devam ediyor. geçen hafta yayın hakları Çin'e satıldı. İlgilenen yayıncılarımız bloğumdan Tğrkçe ozetine bakabilir https://aslikarasuil.blogspot.com/2017/06/ruby-elliott-its-all-absolutely-fine.html

    YanıtlaSil

İlgilendiğiniz takdirde bana yazınız.
aslikarasuil@gmail.com