6 Mayıs 2016 Cuma

Jessica Cluess: A SHADOW OF BRIGHT
Jessica Cluess A SHADOW BRIGHT AND BURNING 
Sonbahar / Kış 2016 a Publishers Lunch Buzz Book seçimi.

*Listeyi okuyunuz *
  
Jessica Cluess uluslarası satışları:
Brazilya: Galera
İspanya: Editorial Hidra


A Shadow Bright and Burning

Kategori: Genç Yetişkin
Random House Çocuk Kitapları, 2016 Güz
Brezilya:. Galera İspanya: Editoryal Hidra.
müsveddesi mevcuttur.

A Shadow Bright and Burning by Jessica Cluess  Jonathan Strange ve Mr. Norrell'ın dünyası ile  Shadow and Bone'un heyecanını taşıyan genç yetişkinlere yönelik fantastik bir üçlemenin ilk kitabıOnun büyü yapması  suç ve cezası  ölüm.

Büyücü kızların tehlikeli olarak kabul edildiği bir dünyada, Henrietta Howel alevler içinde yanabilir. Bir arkadaşını kurtarmak için gücünü ortaya çıkarmak zorunda kalan Henriatta, idam edilmek yerine Majestelerinin kraliyet büyücülerinden biri olarak yetiştirilmek üzere  davet edildiğinde şok olur.

Londra sosyetesinin parıltısı ve ihtişamına katılan Henrietta çevresine bir kahin , insanlığı terörize eden korkunç suç çetesi Ancients'i yenecek kız olarak ilan edilir. Diğer  büyücü adaylarından , onun gücünü ve kalbini test etmeye can atan yakışıklı bir gençle tanışır. Ona meydan okuyacak biri.  Onun için mücadele edecek biri. Ona ihanet edecek biri.

Ama Henrietta  göründüğü gibi değildir, ve o seçilmiş biri olduğundan şüphelenmektedir. Aldatma gibi tehlikeli bir oyunun içindeyken,  büyücülerin herkesden gizlediği önemli bir  sırları olduğunu keşfeder. Savaşın başgöstermesiyle, şehrini ve sevdiği birini kurtarmak için acaba kendini ne kadar riske atacaktır?

Capcanlı ve sürükleyici anlatımıyla, Jessica Cluess'ın etkileyici fantastik kurgusunun okuyucuları güçlü ve unutulmaz kahraman Henrietta Howel ve büyü, canavarlar ve kargaşalarla dolu  eğlenceli bir dünyayla tanışır.

“Inexorable from the first sentence, A SHADOW BRIGHT AND BURNING takes hold and never lets go. With vivid characters, terrifying monsters, and world-building as deep and dark as the ocean, I was transfixed from start to finish.” —Victoria Aveyard, #1 New York Times bestselling author of Red Queen

"Unputdownable. I loved the monsters, the magic, and the teen warriors who are their world's best hope! Jessica Cluess is an awesome storyteller!” —Tamora Pierce, New York Times bestselling author of the Circle of Magic series

“A fun, inventive fantasy. I totally have a book crush on Rook.” —Sarah Rees Brennan, bestselling author of Unspoken and The Demon’s Lexicon trilogy

"A glorious, fast-paced romp of an adventure. Jessica Cluess has built her story out of my favorite ingredients: sorcery, demons, romance and danger.” —Hugo- and Nebula-winning author Kelly Link, author of Stranger Things Happen and Magic for Beginners

More about Jessica Cluess:
Jessica Cluess is a graduate of Northwestern University and, more recently, the Clarion Writers' Workshop. A Shadow Bright and Burning is her debut novel. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

İlgilendiğiniz takdirde bana yazınız.
aslikarasuil@gmail.com