16 Ocak 2016 Cumartesi

Kristen Orlandı: YOU DON'T KNOW MY NAME,


Eğlenceli bir hafta sonu kitabı olarak , YOU DON'T KNOW MY NAME,  casuslar, büyük kötü karteller ve yan kapıdaki çok şirin bir çocuk hakkında aksiyon ve  heyecan dolu bir yolculuğu sizlerle paylaşmaktan  heyecanlıyız. Bizler YOU DON'T KNOW MY NAME'i çok sevdik. Üstelik ciltli olarak yayınlanacak ilk Swoon reads başlığı olduğunu da söylemeden geçmeyelim.

  • KAHRAMANIMIZ: Reagan tüm hayatı boyunca elit bir casus olması yönünde eğitilmiş kendine güvenli bir kız. Vurabilir, koşabilir ve herhangi bir düşmanını Krav Maga becerileri ile devirebilir. Reagan tehlikeli hayatta kendini fazlasıyla savunabilir.
  • BÜKME: Orlando,  genç Yetişkin distopyasında en yaygın şekilde bulunan, elektriklenme ve sinirli bir ses gibi yoğun aksiyonlu bir şekilde karşımıza çıkıyor
  • İLK planlı bir dizi: roman güçlü çekişme ile sona erer ve okuyucular (ve kitabı alanlar) Reagan'ın hikayesinin devam edip etmeyeceğini merakla öğrenmek isteyecekler. Yazarımız Kristen'in işi gerçekten çok zor .
  • KANITLANMIŞ İTİRAZ: Swoon Reads'in kalbinde okuyucuların görüş ve önerilerini aldıklarından, bu yazının  romantizm hayranları tarafından onaylanan ve kalabalığın arasından sıyrılma kabiliyeti yüksek bir kitap olacağı daha kitap yayınlanmadan test  edilmiştir. 

YOU DON’T KNOW MY NAME by Kristen Orlando
​​
 
            
Editör: Holly West
Ocak 2017; 5 ½ x 8 ¼; 288 sayfa; 12 yaş ve üzeri

Dövüşçü, Numaracı Öğrenci, Casus 

On yedi yaşındaki Reagan Elizabeth Hillis, bir gecede kimlik değiştirerek , tanıdığı her arkadaşını kandırabilmeyi ve ona yaklaşan herkesi uzaklaştırabilmeye çok alışkındır. Hayatı boyunca ölümlü silah ve  mücadele  eğitimi almıştır, Reagan annesiyle babasının izinden giderek , dünyadaki en gizli ve en güçlü ajans olan, Kara Melekler saflarına katılmak için eğitilmiştir.Yandaki dairede oturan bir çocuğa aşık olmak ise  asla planın bir parçası olamaz.

Artık, Reagan karar vermek zorundadır: Ya inanılmaz yeteneklerini kullanarak, o içine doğduğu tehlikeli bir hayatı sürmeye devam edecek, ya da  hep istediği o normal bir hayata başlayıp, yüreğinin götürdüğü yere gidecektir. Ve acaba her iki şekilde yaşaması için bir imkanı olacak mıdır?

KRISTEN ORLANDO Kenyon Kolejinden İngilizce BA ile mezun oldu.  Oxford Üniversitesi ve İngiltere'deki Exeter Üniversitesi'nden yazım dersleri aldı. Bir televizyon gazetecisi olarak, Kristen Associated Press ödülünü kazandı ve iki kez Emmy adayı oldu. Bir pazarlama ve reklam ajansı Kıdemli Yaratıcı Yazarlık ve İçerik Müdürü olarak, Kristen Fortune 500 markaları için bir sonraki büyük fikir geliyor seviyor. SYou Don't Know My Name onun ilk romanı.

Swoon blogundan:
Yazar tanışın!
Kristen düzenleme güncelleme göz atın! 

Her zaman olduğu gibi, herhangi bir ek bilgiye ihtiyacınız varsa bize bildirmekten çekinmeyin. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

İlgilendiğiniz takdirde bana yazınız.
aslikarasuil@gmail.com