19 Aralık 2015 Cumartesi

Science Comics dizisi

Science Comics dizisinden heyecan verici haberler almaya devam ediyoruzDINOSAURS and CORAL REEFS( Dinozor ve mercan resifleri) nin tam PDF'lerine ek olarak, 
 VOLCANOES(Volkanlar), FLYING MACHINES(Uçan Makineler), ve BATS(YArasalar) için sizlerle paylaşabileceğimiz örnek malzemelerimiz artık hazır.


  • HEDEF KİTLE: Orta dereceli okuyucular (8-12); Beklediğimiz bu olsa bile diziyi daha büyük yaşlardaki okuyucularımızın da severek okuyacaklarından eminiz.
  • ÇOK HEYECAN VERİCİ YENİ DİZİMİZ: Yaklaşık bir yıldır bu diziyi mutfağımızda hazırlamaktayız. Bu yaş aralığı için bilimsel odaklı kurgusal olmayan bir dizi. Dizinin ilk prömiyerine 2016 Baharında 2 ciltle yaptıktan sonra Science Comics her sezon 1 cilt yayınlayacak. Şuan itibariyle  yayın sırasında 6 kitap olacağını söylemeliyim.
  • TİCARET DOSTU ve KURUMSAL DOSTU: Eğlenceli, ilgi çekici  capcanlı, ve büyük bir ustalıkla hazırlanan çizimleriyle bu dizi  ticari açıdan ilgi çekici olsa da  kurumsal pazar için mükemmel bir seçim olabilir! Bu dizideki kitapları çoğu bildiklerimizi NASIL öğrendik sorusunun cevabını bulma arayışı içinde hazırlandı. Ve bu konuya verilen cevaplarımız her zaman değişti-ve elbet bu diziyi hazırlarken fikirlerimizdeki bu değişiklerin nedenlerini de sorguladık-yani her konu aktif bir şekilde sorgulanarak hazırlandı
  • KURGUSAL OLMAYAN KATEGORIDE HAZIRLANAN ÇİZGİ ROMANLARI EN İYİSİ: Bir konuyu öğrenmenin en iyi yolu olarak o konuda yazılmış bir çizgi roman okumaktan  daha iyi bir  yolu yoktur. Kurgusal olmayan kitaplardan  Logicomix, Feynman, Understanding Comics, Primates, The Influencing Machine gibi çok satanlar listelerine girenler ve daha birçok farklı formattaki tüm kurgusal olmayan kitaplar, bu formatın kurgusal olmayan kitap kategorisindeki her tür kitapla ilgilenen okuyuculara en uygun format olduğunu benzersiz bir şekilde kanıtlamıştır. 
  • KURGUSAL OLMAYAN ÇİZGİ ROMAN PİYASASINDA FIRSAT: Çocuklar için bilim odaklı grafik romanlardaki inanılmaz olasılıklara rağmen, bu konuda daha önce yayınlanan kitapları çoğu büyük ölçüde hayal kırıklığı yarattı. Science  Comics birinci sınıf yazımı, dünya standartlarında illüstrasyonları ve bu soruna bir seçici editoryal açıdan üçüncü bir göz getirir ve eğlenceli bir şekilde öğretir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

İlgilendiğiniz takdirde bana yazınız.
aslikarasuil@gmail.com