5 Aralık 2015 Cumartesi

The ​Ethan Ellenberg Agency'nin 201​5 Fall Rights Guide

Sene sonu geliyor. Ama bazı ajanslarımızın listelerindeki kitaplara sizlerden  fazla istek alamadım. Bu nedenle temsilcisi bulunduğum The Ethan Ellenberg Agency'nin listelerini sizlerle bir kez daha paylaşmaya karar verdim. The Ethan Ellenberg Tıklayınız'nin  201​5 Fall Rights Guide'ını
verdiğim linke girerek okuyabilirsiniz. Listemizde çok ünlü yazarlarımız bulunmakta. Bu yazarlarımızdan bazıları Türkçeye satılmaktadır. Ama yine de listenin önemini vurgulamak için açıklamalarını koyduk. İlgilendiğiniz kitapları benden isteyiniz. Önemli yazarlarımız;JOHN SCALZI.   John'un satışları çok  iyi gidiyor. Onun çıkacak 13 eserini bol sıfırlı rakamlarla Tor yayınevine hem kitap hem de sesli kitap olarak satıldı. Onun son kitabı 2 tane çok satanlar listesine girdi ve 3 aktif film / tv seçenekleri vardır. 

SHARON SHINN. Amerika'da en beğenilen yazarlardan biri. 

GAIL MARTIN.  Eserlerini Almanya, Fransa ve Doğu Avrupa'ya sattık. Yakında yeni bir dizisi başlayacak.

KAREN MILLER. Onun en iyi epik fantezisi.

JAMES CAMBIAS. Jim açıkça izlemenmesi gereken-a üst sınıfında bir bilim kurgu yazarlarından biridir.

JUDD TRICHTER.  

IAN DOUGLAS. Yazarın bir çok eseri Doğu Avrupa'ya satıldı. Yazarımız  askeri bilimkurgu dalında çok iyi bilinen 5 yazardan biridir. 

MARKO KLOOS.  Kitaplarından yüzbinlerce adet satışıyla Amazon bestseller listelerini zorlayan yazarlarımızdan biri, Altı rakamlı bir anlaşmayla amazona 3 kitabı satıldı

EDWARD WILLETT.  Gen. yetişkinlere yönelik mükemmel bir fantastik kurgu.

JAY ALLAN.   Amazon listelerinin en çok satan yazarlarından biri.3 kitaplık serisi HarperCollins'den çıkacak.

FERRETT STEINMETZ.   3 kitap serisi eleştirmenlerden yıldızlı değerlendirmeler ve güçlü satışlarına devam ediyor.

MICHAEL LIVINGSTON.  İlk ama gelecek vaaden bir yazardan, Tor yayınevinden çıkan 3 kitaplık fantastik kurgu dizisi

MARYJANICE DAVIDSON.  UNDEAD serisi 2016 sonbaharonda yayınlanacak dizinin 15. kitabıyla sona eriyor . Yazarın iki  yeni dizisi  St Martin ve bir yeni dizisi Berkeley'den çıkacak.

CHRISTINE WARREN. Hala yayınlanmaya deva eden eski kitapları ve Paranormal Aşk romanları dalında tüm bestseller listelerini altüst eden iyi bir yazarımız

G.A. AIKEN.  Glynis iki dizisi ile çok satan bir yazar.  Onun uluslarası satışlarında özellikle Almanya'da olağanüstüdür

TERRI BRISBIN.    Terri, eserleri 20 dile çevrilen, Harlequin'in en çok satan Tarihi Aşk Romanı yazarı . Özellikle eserleri  Fransa ve Almanya'da satışları mükemmel. Biz onun tarihi aşk dokunuşları olan paranormal bir dizisini temsil ediyoruz.  Bu 3 kitapdan oluşan, THE STONE CIRCLE serisi..

PATTY BLOUNT.  Her YA books sell well here, one of Sourcebooks top authors.Onun genç yetişkin kitapları Amerika'da çok satıyor. Yazar, Sourcebooks yayınevinin en çok satan yazarlarından biri.

MARTHE JOCELYN.    Genç Yetişkin edebiyatına yönelik yazar, her zaman eleştirmenlerden tam not alır.

RENEE WATSON.  Scholastic Kitap Kulüpleri tarafından onun son kitabı için büyük bir ivme kazanan genç yetişkin edebiyatına yönelik yazar.

ERIC ROHMANN.  He continues to sell in Asia, an illustrator honored by the Caldecott committee twice.Yazarımızın eserleri,  Asya'da satmaya devam ediyor.
 Kendisi iki kez Caldecott komitesi tarafından onurlandırılmış  bir illüstratör.

ELLORA’S CAVE.  Ellora's Cave yayınevi Erotik ve erotik romantizm içerikli yayınlarıyla çok satan kitapları yayınlıyor.


RIPTIDE PUBLISHING.  We’ve done very well with Riptide, America’s best Gay publisher.  We’ve sold France, Germany, Italy, etc.   Riptide, Amerika'nın en iyi Eşcinsellere yönelik kitaplar yayınlayan bir yayıncı. Eserleri, Fransa, Almanya, İtalya, gibi ülkelere satılıyor.

Riptide ve Ellora's Cave yayınları Ethan Ellenberg ajansı aracılığıyla temsil edilmektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

İlgilendiğiniz takdirde bana yazınız.
aslikarasuil@gmail.com