20 Ocak 2015 Salı

Vicki Lewis Thompson:CRAZY FOR THE COWBOY

Crazy for the Cowboy

Agent: Jenny Bent
NAL, May 2015. World English.
Audio: Tantor.
Manuscript available.


Kovboy Vince Durant  Bickford, Teksas'ı eğlenceli bir küçük kasaba gibi hatırla. Ancak  yedi yıl aradan sonra iki arkadaşı ile tekrar buluşma planları yaparlarken, bu küçük şirin kasabanın artık ölmek üzere olduğunu keşfeder.. Ona yedi yıl önce hiç fırsat vermeyen Georgie Bickford ,  atalarının kurduğu kasabayı kurtarmak için mücadele etmektedir. Aslında o,  Vince'e karşı hisleri olmasına rağmen onu hala dikkate değmez bir parti çocuğu gibi düşünmektedir.  İronik olarak, kasabayı tekrar eski ihtişamına döndürmeye yardımcı olabilecek tek kişinin Vince olduğu  ortaya çıkar. .
More about Vicki Lewis Thompson:

Aş romanları yazma kariyeri yazar Vicki Lewis Thompson bir çok harika şey kazandırdı –New York Times bestseller listelerini zorlayan bir yazar oldu, Amerikalı Aşk Romanları Yazarlarından the Nora Roberts Yaşamboyu Başarı Ödülü kazandı, binlerce okuyucusu, ve dünyanın en şirin küçük sarı renkli üstü açılabilir bir arabası oldu. Ayrıca kariyeri sayesinde çok sevdiği işini kazandı.

100 den fazla kitap yazmasına rağmen, o hala bir kadın ve erkeğin birbirlerine farklı şekilde aşık olmalarını eserlerine  konu etmeyi seviyor. Asırlar boyu hiç değişmeyen bu konu, her yeni kitapda zorlu bir bulmacanın çözülmesile devaö ediyor. Bu da sanırım Vicki'yi şanslı biri yapıyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

İlgilendiğiniz takdirde bana yazınız.
aslikarasuil@gmail.com