25 Eylül 2014 Perşembe

NEW RIGHTS LIST _ Seuil Jeunesse & De La Martinière JeunesseSeuil Jeunesse & De La Martinière Jeunesse 2014 Frankfurt  kataloğunu okumak ;için linke tıklayınızSize katoluğumuzu elimden geldiğince tanıtmak isterim;

*Kataloğumuzun Early Years  bölümünde okul öncesi miniklere sevimli kahramanlarla, eğlenceli oyun kitapları, resimli kelime bilgisi, yararlı bir tuvalet eğitim almak için el kitabı ve  hafif eğlendirici öyküler bulunmakta. Yayınevinin eğlenceli ve yumuşak kalın karton kitaplarıyla Raphaël Fejtö ve Grégoire Solorareff’nin başarılı dizileriyle, 3D Monster Machines’ dizisiyle,  My Little World ve Kiss Me dizileriyle çocuğunuza renkleri öğretin, hayvanları tanıtın, zıt anlamlıları ve daha pek çok kelimeyi öğretin.  Çocuklarınıza sihirli banyo kitabıyla eğlendirerek öğretin, hasta palyaçonun burnundan kalıp kessin ve Edouard Manceau’nun gece kabusunun bozup farklı resimler oluştursunlar. Ayrıca onları Antonin Louchard ve Thierry Dedieu.'nun sevimli kahramanlarıyla güldürün. -Novelty bölümünde zaman algısını öğretici hassas kitap setleri,  resim ve renkleri öğretici kitaplar, ve  dünyayı farklı bir bakış açısından görmelerine yardımcı olacak yenilikçi başlıkları bulunmakta. 
Christine Roussey ve Jo Witek'in bestseller dizisi My Little Feelings'e yeni kitapları çıkıyor.Güzel yenilikçi başlıklar bulınmakta. Ödüllü Florence Guiraud'ın kitaplarıyla (kaldırma flaplarıyla) hayvanların iç organlarını gösterin. The nutcracker dizisiyle, içindeki çizimlerin keserek kalıplarını çıkartın.Büyüleyici Over & Under serisi ile minikler yeraltı dünyasını öğrenirken, şiirsel bir şekilde yazılmış THE RED CROSSING dizisinde kırmızı bir büyüteç yardımıyla dünyayı keşfedecekler.
 Anouk Ricard, He Zihong, Edouard Manceau, Xavier Salomo, Gilles Rapaport, Christine Roussey, Florence Guiraud, Steebz, Thierry Laval vb'nin çizimleriyle 
 dünyanın  her yerindeki anıtları keifedici ve ülkelerin bayraklarını öğrencekleri bir  yolculuğa çıkacaklar.

Kataloğumuzdaki mükemmel şekilde tasarlanmış aktivity kitaplarıyla çocuklar eğlenceli ve eğitici kahramanlarla şaşırtıcı kitap setleriyle eğlenerek öğrenecekler.

* Picture Books bölümündeki kitaplarda-Hareketli, grafik, yumuşak, manzum ve eğlenceli bir şekilde tasarlanan resimli kitaplar, Eleonore Thuillier, Philippe-Henri Torino, Anne Brouillard, Fabian Negrin, Floc'h, Thierry Dedieu tarafından çizimlerle karşınızda olacak.

-
Referenca kitaplarında keşfedecek çok şey var; uzay, korsanlık ve futbol gibi tüm zamanların en önemli konularından başlıklar bulunmakta. Dünyanın her yerindeki yüksek anıtlardan söz edilen son derece şık tasarımıyla  Higher and Higher dizisi, Dünyamızı biraz daha yüksekten gözlemleyen My Earth seen from Space, hayvanların güzünden dünyaya bakış Zooptic. Ergenlik çağındahayatta kalmayı başaracağınız tüm çözümler ve taktikleriyle birlikte gençlik öncesi ve gen. yetilkinlere yönelik hazırlanmış yararlı ve eğlenceli kişisel gelişim kitaplarını bulacaksınız. 

Fiction bölümünde yüksek kaliteli kurgusuyla Brittany adasındaki tutuklu çovukların yürek burkan hikayesinin anlatıldığı bir roman, cehaletten halkını kurtarmaya çalışan bir genç kızın hikayesinin anlatıldığı bir başka romani, ödüllü yazar  Bertrand Solet'in kaleme aldığı insanlık dışı kanunların hüküm sürdüğü 1945 yılını anlatan tarihsel bir fantastik kurgu roman bulacaksınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

İlgilendiğiniz takdirde bana yazınız.
aslikarasuil@gmail.com