5 Aralık 2014 Cuma

Donna Hosie: DEVIL'S INTERN


Donna Hosie’nin THE DEVIL’S INTERN'i Kirkus  
 2014!'ün En İyi Gençlik Kitabı seçildi!!!

Donna Hosie’nin THE DEVIL’S INTERN'i   
​Çocuk ve Genç Yetişkin Blogçuları Edebiyat Ödülüne aday gösterildi.​

Donna Hosie’nin THE DEVIL’S INTERN'i   YALSA Genç Yetişkinler için En İyi Kurgu Adayı !

Description: Macintosh HD:Users:victoria:Desktop:DevilsInternCover-page-001.jpg


Zamansız ve pek de kahramanca sayılamayacak ölümüyle, Cehennemin İş Bölümüne sürgün edilen Mitchell Johnson, orada  kesinlikle göz ardı edemeyeceği bir zaman yolculuğu aleti bulur. Genç yetişkinlere yönelik bu roman,  zamansız bir şekilde ölüp Cehennem'e giren  Mitchell Johnson'un eline sihirli bir zamanda yolculuk aletinin geçmesiyle başlıyor. Ancak kendi ölümününden kurtulmak için çalacağı bu aletin elbette dönülmez sonuçları olacak, Cehennemdeki yeni arkadaşlarının
başına hiç beklenmedik olaylar gelecektir. Her bir gencin kendi öldüğü zamana dönmesi için gizli bir dürtüsü vardır-biri korkunç Skin Wlakers'ın dikkatini çekecektir. Yeryüzündeki kötülüğü izleyen vahşi yaratıklar, onları sonsuza dek işkence görecekleri yeraltının derinliklerine sürükleyecekler.

Acaba Mitch'in hangi arkadaşları hedef oldu?
THE DEVIL'S INTERN-Rysa Walker’ın ABNA-ödüllü romanı Timebound (Skyscape, 2014) ve Meg Cabot’un Abandon (Scholastic) dizisinin hayranlarına hitap edecek .

Genç yetişkinlere yönelik Camelot üçlemesinin  (Searching for Arthur, the Fire of Merlin, ve  The Spirit of Nimue'nin yazarı.  Harry Potter hayranlarına yönelik yazmıştır . Onun bloğunu okumak için tıklayınız: http://musingsofapennilesswriter.blogspot.comDonna Hosie’s Bio:
Donna Hosie is an English writer living in Australia. She’s the author of the YA Camelot trilogy (Searching for Arthur, the Fire of Merlin, and The Spirit of Nimue and has written extensively for Harry Potter fandom. She blogs athttp://musingsofapennilesswriter.blogspot.com/.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

İlgilendiğiniz takdirde bana yazınız.
aslikarasuil@gmail.com