10 Mart 2014 Pazartesi

David Rose: GULF OF SPIES


Entrika, gizli power Oynayan Bir kaynayan Kazan A.Ş. Casusluk - Batı Radikal İslam arasindaki catisma, Dubai CEPHE, merkez üssüdür ettik. 10.000 $ GECE fahişeler, Turistler Gelişen YÜKSEK Finans'ı, Dubai Graham Greene'nin klasik gerilim 'filmi Third Man Tasvir 1949 Viyana BENZER Bir rol Bir zevksiz Oynayan, gösterişli yüzeyi Tarafından Gerçekleştirilme maskeli ettik varlıklı. CIA, MI6, BND, Taliban, El Kaide, İranlılar, Pakistan ISI, Hatta Israilliler: Onun Ajan Ajansı militan grup rehber yetiştirilmesi, kuvvet, dinlemelerini, ilginç YOKTUR ettik. Dubai en cok Ziyaretçi met kaynayan akımın hicbir Farkındalık var. Nato'da onLar vardir.

Bu David Rose simdi yazma kitap for ayar olacaktır. Şartlı bolge Araştırma yazarın personal Deneyim türetilmiş, sürükleyici otantik hem de olacaktır ettik on-the-Zemin'den kapsamlı A.Ş., KÖRFEZİ Başlıklı, met, MORGAN ALMA onun DAHA Back Back Çalışmaları Gibi SPIES. Onun hikayesi Bir felaket terorist komplo CIA'in Bilinci bunu Önlemek for Kendi Girişimi etrafında dönmektedir ettik. Bir milyarder local şeyh - Ama bunu Yapmak for, onun Merkezi faili erişimi income Bir Kaynak Geliştirmek zorunda oldugunu anlar.

Onun Plani hastalığın Dokuz human İntihar 'vektörleri' işe yarıyo etmektir. O Eski Sovyet Laboratuvar çiçek virüsü Şişeleri Elde başardı. Yani Bir çiçek salgını tetikleme - vektörleri Ile Enfekte Olacak Londra, Roma, New York, Washington, Los Angeles, Berlin, Pekin Yeni Dubai uçuşları binecek Delhi ettik, Paris onLar, semptomlar Ortaya çıkmadan once onların en bulaşıcı altındadır Şu Anda ettik. 

Ajans İHTİYACI Kaynak Michael Elliott, oğlu zamanlarda Bank of America local Şefi Olarak Dubai'ye TAŞINDI bir cok Üst Düzey Bir ingiliz YATıRım bankacısı Olarak Ortaya Çıkıyor. 2000000000000 $ Değerinde Bir fonu yöneten şeyh, bir, Anahtar faaliyetlerdeki Danışman Olarak ONU kullanır. Onu işe yarıyo çalıştırmak icin, Ajans Helen Ferguson, recorder resmi Olmayan kapak ajanlarından Birini Seçer ettik. MORGAN ALMA Gibi, met kitap Iki bakış açısıyla anlatılıyor Olacak: kusurlu AMA büyüleyici kişilikleri onLar Mücadele for çalışıyoruz Tehdit Olarak İlişkileri Geliştirmek Gibi Eklendi çok durulacak ettik onların onun ettik onun ettik. Kitap YIKICI Bir doruğa Insa Olarak aldatma katmanları slow slow çözülmeye olacaktır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

İlgilendiğiniz takdirde bana yazınız.
aslikarasuil@gmail.com