12 Şubat 2014 Çarşamba

The Ethan Ellenberg Literary Agency'nin Londra 2014 yılı rights guidendan öne çıkan başlıklar:


JOHN SCALZI—LOCK  IN—AĞUSTOS 2014.   Konusu yakın gelecekte geçen bir  bilim kurgu gerilim romanı , bu John'un bilim kurgu kariyerinde yeni bir bölümün devamı niteliğinde.

SHARON SHINN—THE TURNING SEASON, K asım . Onun ' SHIFTING CIRCLE ' serisinin üçüncü kitabı , bu büyük kentsel fantezi.

GAIL MARTIN—‘The Ascendant Kingdoms’ , Nisan ayında REIGN OF ASH ve Solaris'ten Haziran ayında çıkacak  yeni kentsel fantezi, DEADLY CURIOUSITIES ile devam edecek.

KAREN MILLER. Sonunda, onun en önemli yeni beş kitaplık serisi Ağustosta THE FALCON THRONE'nın yayınlanmasıyla başlıypr.

JAMES CAMBIAS. Ocak ayında yayınlanan ilk romanı A DARKLING SEA ile yaptığı muhteşem çıkışı hala devam ediyor.Yakın gelecekte geçen muhteşem bir gerilimi olan  CORSAIR(2015 başlarında yayınlanacak) bilim kurgu dalında gelecek vadeden bir yazarla ilgilenen yayıncılarımıza.

CHRISTINE WARREN.   ‘Gargoyle’ serisinin yeni kitabı STONE COLD LOVER, Eylül'de yayınlanıyor. Kitap, dizinin ikinci kitabı. 

G.A. AIKEN Aralık ayında çıkacak yeni ejderha kitabı TO KISS A DRAGON ile yazar bestseller listelerindeki yerini korumaya devam edecek.mber.

MARTHE JOCELYN—konusu İngiltere'deki bir yatılı okulda geçen , genç yetişkinlere yönelik, yeni edebi dizisi WHAT WE HIDE ile de eleştirmenlerden yıldızlı derecelendirmelerini almaya devam edeceğinden eminiz.

Listemizin tamamı kısa sürede hazır olunca sizlerle paylaşacam. Şimdilik bu önemli kitaplar hakkında bilgi vermek istedim. İlgilendiğiniz eserleri bize yazmayı unutmayınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

İlgilendiğiniz takdirde bana yazınız.
aslikarasuil@gmail.com