26 Şubat 2014 Çarşamba

STARRY NIGHT by Isabel Gillies


Bu eşsiz kitap, ilk aşk ve ilk aşk acısı arasındaki her şeyi romantik ve duygulu bir dille anlatan bir genç yetişkin romanı. NYC sanat sahnesinin zengin fonunda kurgulananj eser,  Stephanie Perkins, Sarah Dessen ve Jenny Han hayranları için idealdir. Isabel Law and Order dizisinin ünlü  aktristi, HAPPENS EVERY DAY adlı yetişkin anı kitabıyla New York Times en çok satanlar listesini zorlayan bir yazar. Bu kitap ABD'de 7000'den fazla Starbucks mekanlarında  Starbucks Kitap Programlarında seçili bir kitaptı.


Isabel Gillies tarafından YILDIZLI GECE
Farrar, Straus ve Genç Okuyucular için Giroux'nun Kitaplar
Eylül 2014; 978-0-374-30675-5; 5 ½ x 8 ¼, 336 s; Çağlar 12 ve Yukarı

Bazen bir gece her şeyi değiştirebilir. Bu özel gece, Wren ve onun üç iyi arkadaşları babası tarafından küratörlüğünde büyük bir sergi açılışını kutlamak için Metropolitan Sanat Müzesi'nde bir siyah kravat parti katılıyor. Herkes beklenmedik ve belki de harika bir şey olacağını hissettiren şehrin içinden muazzam bir rüzgar patlamalar,. Ve Wren için, harika bir şeyin Nolan. Onun kök bira kahverengi Michelangelo gözleri ile, Nolan Wren'in kalp atım şeklini değiştirir.

Suddenly everything is different. Nothing makes sense except for this boy. What happens to your life when everything changes, even your heart? How much do you give up? How much do you keep?

Isabel GILLIES Dedektif Stäbler en Law & Order eşi olarak onun televizyon bilinen rolü,: Special Victims Unit, iki anılarını yayınlamıştır,  Her Gün Olur  (Bir  New York Times  en çok satanlar) ve  Bir Yıl ve Altı Saniye . O filmde bir BFA ile New York Üniversitesi'nden mezun oldu. Isabel ailesi ile Manhattan'da yaşıyor. Onu ziyaret  http://www.isabelgillies.com/

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

İlgilendiğiniz takdirde bana yazınız.
aslikarasuil@gmail.com