27 Kasım 2013 Çarşamba

Kristi Cook: Mgnolia

 Kristi Cook’ungen. yetişkinlere yönelik çağdaş aşk romanı MAGNOLIA, Amerika'da  2014 yazında Simon Pulse / Simon & Schuster tarafından yayınlanıyor.

Ryder ve Jemma’nın öyküsü, Romeo ve Juliet’in tam tersidir. Atalarının İç Savaş sırasında başkalarının hayatlarını kurtardıklarından beri, Marsdenler ve Caffertyler birbirlerine bağlıdır—ve aile fertlerinin hatırladıkları sürece ailelerin evlilik yoluyla birleşmesi konusunda çok umutsuzlar. Yalnızca Savaştan bu yana geçen onca senede bu aileden bir tane bile kadın/erkek birbiriyle evlenememiştir. Ryder ve  Jemma'ya kadar....
.
Sorun birbirlerinden nefret etmeleri. Ancak Jemma ve Ryder evde tek başına kaldıklarında jkasabalarını tehliklei bir kasırga vurur, evlerini korumak ve hayatta kalmak bir araya gelmek zorundadırlar. Dünyayla ilişkilerinin kopuk olarak bir arada kaldıkları süre içinde, aralarında daha önce hiç farkedemedikleri kadar çok ortak noktaları olduğunu keşfederler, ve Jemma kendini neden Ryder'dan nefret ettiğini hatırlamak için mücadele ederken bulur.

Kristi Cook New York City'da yaşıyor. Genç yetişkinlere yönelik paranormal aşk hikayesi üçlemesi HAVEN, MIRAGE, ve ETERNAL (Simon Pulse)'in yazarı. Kristina Cook ve Kristi Astor mahlazıyla genç yetişkinlere yönelik tarihi aşk romanları yazıyor. Website is www.kristi-cook.com.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

İlgilendiğiniz takdirde bana yazınız.
aslikarasuil@gmail.com