23 Eylül 2013 Pazartesi

PHENOMENAL Leigh Ann Henion


The Friedrich Agency'den yeni bir kitap…PHENOMENAL.  Gerçek anlamda herkesin ilgisini çekebilecek anı kitabıyla, belirsizlik, korku , yeni anneliğine toplumun yaklaşımı gibi endişelerini bir yana bırakan Leigh Ann Henion,  kendini dünyanın uçsuz bucaksız harikalarını görmeye adıyor. Tüm buralara gitmenin, doğa olaylarına bizzat tanıklık etmeyi hayal bile etmenin çok zor olduğu bir dünyada  Leigh Ann’ın önemli gözlemleri ve  notlarıyla, ziyaret ettiği ülkelerdeki şaşırtıcı mekanları ve doğa olaylarını okuyucuya anlatışıyla sanki kendinizi oralara gitmiş gibi hissedeceksiniz. 
         Catatumbo ŞimşekleriVenezuela
               Kuzey Işıkları, İsveç
               Büyük Göç, Tanzanya
               Tam Güneş Tutulması, Avusturalya
               Hükümdar Kelebek Göçü, Meksika … ve daha fazlası !

Hani bazı kitaplar vardır. Sadece sizi etkilemekle kalmaz—sizi değiştirir. İşte bu da öyle bir kitap PHENOMENAL'in sizde yapacağı etkiyi çok merak ediyorum. Ann Godoff bu eser daha görücüye çıkmadan, herkesten önce davaranıp, Amerikadaki yayın haklarını Penguin Press adına aldı. PHENOMENAL 2014 İlkbahar-Yaz döneminde çıkacak.

"Kontrolü kaybet, biraz canlan, doğanın seni içine çekmesine izin ver" ya da Leigh Ann says'in dediği gibi : “Bilinmeyi seçerek iyiyi seçtiniz.” Bu kitap  Eating, Praying, and Loving'den de öte—bu kesin.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

İlgilendiğiniz takdirde bana yazınız.
aslikarasuil@gmail.com