27 Mayıs 2013 Pazartesi

17 FIRST KISSES by Rachael Allen


Formun Üstü
Sizlerle 17 FIRST KISSES,  Rachael Allen! Bir ilk yazardan bir ilk kitabın ms’sini paylaşmaktan memnunum. Eser Amerika’da Harper Teen tarafından 2014 yazında piyasaya çıkacak.

Claire Jenkins ‘in kaç erkeği öpmesi önemli değil. Önemli olan hala aradığı dürüst erkeği bulamamış olması.  Yani sonunda en iyi kız arkadaşı Megan’la çıkmayacak birini. Ya da ailesinin hala erkek kardeşinin ölümünün yasını üzerinden atamadığını anladığında, çılgına dönmeyecek birini.
Claire tam 12. öpücüğünde Luke adında biriyle tanışır.  Luke’un aile sırları vardır ve Claire onun kendini anlayabileceğini düşünür.  Claire onunla arkadaş olmayı ister.  Hem de çok.  Ancak onunla Megan’da arkadaş olmak istemektedir.

Claire'in ve Megan’ın son sınıftaki dönüşümlü ve her birinin ilk 17 öpücüğü  üzerine kurulan hikaye, yavaş yavaş Claire’in ailesinden bir bireyin kaybıyla mücadelesine, Megan’la çetrefilli dostluklarına, ve Claire’in kendindeki değişiklikleri bildiğini sandığı o ana açılan bir hikayeye dönüşüyor. 17 First Kisses Genç Yetişkinlere yönelik çağdaş bir roman, Sarah Dessen’in  The Boyfriend List’inin hayranlarının dikkatini çekecek. 
Rachael Allen’s Bio:
İlk yazar Rachael Allen  Atlanta, GA’da yaşıyor. Orada  nörobilim üzerine doktorasını vermek için çok çalışıyor.  Onu bilimle uğraşmadığı ya da genç yetişkinlere yönelik roman yazmadığı zamanlarda, yeni yürümeye başlayan çocuklarını çeken köpeklerinin peşinden koşarken bulabilirsiniz. Rachael 17 öpücüğü vermiş olabilir de olmayabilir de...neyse ki o ilk öpücüklerinin hakkında kimseye ser verip, sır vermiyor.