17 Nisan 2013 Çarşamba

LUPUS REX by Johnny Carter Cash


 Haziran ayında ABD ve İngiltere'de yayınlanacak bir fantezi olan, orta sınıflara yönelik yeni yayın hakkında bilgileri sizlerle paylaşmaktan heyecanlıyım. Eserin adı LUPUS REX. Yazar John Carter Cash (efsane şarkıcı  Johnny Cash ve June Carter Cash'in oğlu). Kitap için  BEA'da ve NYC bir Barnes & Noble'da imza günü yapılacak. Kitabın ms'si ve kapağını benden isteyebilirsiniz ve özetini sizlere takdim edeyim.JOHN CARTER CASH

Orta Sınıf / Fantastik
LUPUS REX
Ravenstone- Haziran 2013


Watership Down ve The Rats of Nimh,   geleneğinde şaşırtıcı bir yeni masal olan LUPUS REX, kargalar tarafından evlerinden sürülen ve  hayatlarını riske atmak pahasına, kendilerine tehlikeler ve maceralarla dolu bir dünyada güvenli bir sığınak arayan iki bıldırcın Isyl ve Cormo'nun hikayesidir.

Karga kral ölür. Cinayetin ardından kralın rakip oğulları Sintus, Milus ve Nascus arasında yeni bir kral seçileceği  için tüm canlılar alanda toplanır. Kargalar, hesaplaşmayı gizli tutmak için alanındaki herkesi sürer, bıldırcın Ysil, Cormo ve Harlequin kendi güvenlikleri için büyüklerini takip etmeleri gerektiğine inanırlar. Ama kargalar birbirlerinin aleyhine döndüğünde, orman tehlike dolu olur. Kurt, Asmod, izolasyondan kurtulup, kendi için krallığını kurmak için bir ordu kurar. Gizli gerçekler gün ışığına çıktıkça ve Isyl ve arkadaşları büyük fedakarlıklar yaparak, azıcık sayıda bile olsa hayvanların hayatta kalmaları  için  epik bir yolculuğa çıkarak, diğer hayvanlarla düşünülemez bir ittifak yapmaları gerekir.