28 Nisan 2013 Pazar

Jill grinberg Literary Management'dan Önemli Haberler


Degerli Yayıncılarımız; Sizlere JGLM'den muhteşem haberlerim var!

BABYMOUSE FOR PRESIDENT genç okuyucular için en iyi yayın dalında Eisner Ödülü'ne aday gösterildi. Eisner ödüllerine kısaca çizgi roman dünyasının Oscar'ı diyebiliriz! Jaci Moriarty'nin A CORNER OF WHITE School Library Journal, Kirkus, Horn Book ve BCCB!'den derecelendirmelerini aldı ve tam DÖRT YILDIZLA derecelendirildi!

CINDER,NYT Bestseller Listelerindeki yerini koruyor;Listede 7. haftası

Margo Lanagan çok sayıda ödüle aday gösterildi:  “Into the Clouds on High”  (YELLOWCAKE) ve  THE BRIDE OF ROLLROCK ISLAND İçin 2011 Aurealis Fantastik Kısa Öykü Ödülü:  2.013 Stella Ödülüne kısa listeden aday, Avustralyalı kadın yazarlara verilen bir ödül;  2013 Ditmars Ödülüne , En İyi Fantezi Roman dalında 2012 Aurealis Ödülü, Avustralya Çocuk Kitapları Konseyi tarafından düzenlenen, 2012 Büyük Yaş Grubu Okuyucuları için En iyi  Kitap ödülünü aldı
Ayrıca, Yellowcake, PW ve Kirkus gibi önemli kitap eleştirmenlerinden yorumlar aldı.

Melina Marchetta'nın QUINTANTA OF CHARYN üç yıldızla derecelendirildi ve and PW'nun Haftanın En İyi Kitabı Listesinde!

DINNER WITH THE SMILEYS by Sarah Smiley, Mayıs ayında okunması gereken 15 kitaptan biri seçildi -- abu listedeki diğer önemli yazarların Khaled Hosseini, Dan Brown ve John Grisham! olduğunu hemen hatırlatayım. (Tıklayarak Listeyi Okuyunuz!)

Beth Ain STARRING JULES'un yazarı kitabevini tıka basa dolduran çocuk hayranlarına  kitabını  okuyor! Fotoğraflara bakınız! Ne şekerler di mi?


TWINMAKER 

BABYMOUSE 3 ve 4  Scholastic Canada! tarafından alındı

Şimdilik haberler bu kadar . Daha oldukça sizleri bilgilendireceğim.