25 Ocak 2014 Cumartesi

TAKING MORGAN by David Rose

TAKING MORGAN, başarılı araştırmacı gazeteci yazar David Rose'un kaleme aldığı sürükleyici bir istihbarat- gerilim romanı. David Rose ,Vanity Fair dergisinde Ortadoğu üzerine araştırmacı gazetecilik yapmakta.

Konusu: Morgan Morgan Cooper, pek çok anne gibi, kariyeri ve çocukları arasındaki dengeyi kurmakta zorlanan başarılı bir gazetecidir-- ona verilen her görev işkolik bir avukat olan eşi Adam'ın işini  daha da zorlaştırır. Ancak, o, yaşamını sürdürdüğü DC'nin zengin banliyösünde diğer annelerin aksine, Gazze şeridine atanmış  gizli bir CIA görevlisidir. 

Özel ve çalışma hayatı arasındaki çelişkilerl kendini derin bir tehlikede bulacaktır. Onun Birbirinden ayrı görünen Ajan patronlarıyla , onun hayatını ve ilişkilerini kurtarmayı denemek kocası Adam'a düşüyor.

Gerçek olaylardan esinlenerek, yazılan TAKING MORGAN siyasi entrika ve gerilimler dolu sürükleyici bir roman. Ayrıca modern bir çiftin aniden sonsuza dek birbirinden kaybetme riski, onların evlilik mücadelelerini derinden etkileyen bir hikaye. 

Ayrıca İngilterede daha 23 Ocak'ta yayınlanmasına rağmen bir gün içinde amazonda aşağıdaki satış rakamlarına ulaştı;

Amazon Bestsellers Rank: #1,314 Paid in Kindle Store (See Top 100 Paid in Kindle Store)