4 Kasım 2015 Çarşamba

Luann McLane: Whisper's Edge
LuAnn McLane’nin  WHISPER’S EDGE-  Romantik Times'dan  önemli bir yorum aldı!


Cricket Creek KY'i ziyaret,  bir kez daha eve dönüş hissi veriyor. Genç kadın ve erkek kahramanın arasındaki ilişkinin derinleşmesini okumak gerçekten çok keyifli. Hele daha olgun yaştaki bir çiftin arasında gelişen, ikincil bir aşkı okumak ise adeta biyileyici. Her zaman olduğu gibi sonunda McLane okuyanları ustaca tatmin edecek mutlu bir sonla kitabı bitiriyor.


--Susan Mobley reviewer, RT Book Reviews 
Signet, Mayıs 2013. Cricket Creek, Kentucky,  tiyatro, alışveriş, ve yemekleriyle ünlü  güzel bir nehir şehridir. Ama zor zamanları kentin genellikle emeklilerden oluşan sakinlerini olumsuz etkiler- Yakışıklı bir kahraman ortaya çıkana  kadar. 

Savannah Perry, emeklilik şirketi olan Whisper Edge'ki  sosyal direktör olarak yaptığı işini seviyor. Bakıcı aile tarafından büyütülen yirmi dokuz yaşındaki Savannah,  kentin  emekli sakinleri tarafından sevilen ve değer verilen biri.  Fakat şirket, 
mali açıdan ayakta kalmak için mücadele ediyor-Tristan McMillan ansızın kasabada belirip, bir köpeğin hayatını kurtarır, ve kasabadaki herkesi mutlu eder.Ticarete yatkın Tristan, kendine uzaklaşmış dedesinden, Whisper's Edge'i satın alarak, cimri ihtiyara  kendini kanıtlamak ve  orayı hızlı  kar getiren bir işletmeye dönüştürmek için satın alır. Ancak kentin kurnaz emeklilerini seveceğini hiç tahmin etmez,  ya da Savannah gibi küçük bir kasabada yetişen bir kıza olan aşkına nasıl karşılık alacağını bilemez. Hızlı para kazanmak hakkında her şeyi bilen adam gider ve kendini aşk derslerine ihtiyacı olan ve gerçekten hayatta neyin önemli olduğunu kavrayan biri gelir.