30 Mart 2013 Cumartesi

Jen Larsen's STRANGER HERE: How Weight Loss Surgery Transformed My Body and Messed With My HeadJen Larsen:STRANGER HERE: How Weight Loss Surgery Transformed My Body and Messed With My Head adlı eserine  People dergisinin yeni sayısında tam beş yıldız verildi! .

Size Jen Larsen'in öyküsünü anlatayım;  Jen Larsen kilo takıntılı bir kadındı ve sadece biraz kilo vermekle, karşı konulamaz biri olacağını sanıyordu. Yağlarını eritebilse mükemmel bir varoluşa sahip olabileceğine inanıyordu. Diyet üzerine diyet yapıp sonucu başarısız olunca, o bariatrik cerrahiyi denemeye karar verdi ve sonuçta arzusu olmuş, hayal bile edemeyeceği kadar çok kilo vermişti; Tam 180 pound yani 82 kilo vermişti. .Sonuçta kilo vermiş olsa da , Larsen sıska olmanın sandığı kadar büyülü bir çare olmadığını fark etti-ve aniden kim olduğunu merak etmeye başladı.

Stranger Here yani Buradaki Yabancı bir kadının kilo yelpazesinin en ağır ucundan en hafif ucuna doğru yolculuğunun  son derece dürüst, şaşılacak derecede gülünç bir hikayesi ve bunun yarattığı hiç beklenmedik duygusal karmaşayı konu ediyor.

Kilo saplantısı olan herkesin mutlaka okuması gereken kılavuz bir kitap.
İlgilenen yayıncılarımıza duyurulur.